+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروش اره باغبانی برگر دستی که خوشبختانه مدل های مختلفی را دارد، هم اینترنتی و هم حضوری از فروشگاه های معتبر کشور ممکن بوده و می توانید برای هرس حرفه ای از این نوع اره ها استفاده کنید.
یک انتخاب هوشمندانه همیشه میتواند برای کاربران و مصرف کنندگان مزیت های مختلفی داشته باشد. کسی که می خواهد هرس ساده و سریعی داشته باشد و با شاخه های خشک و تر متعدد مواجه است، قطعاً می داند که ابزاری مانند اره باغبانی یکی از وسایل مورد نیازش می باشد.
اره ای که انعطاف کافی داشته باشد و در حین کار نشکند. در بازار انواع مارک های خارجی وارداتی مثل برگر آلمان وجود دارد که در این مطلب فروش آن را بررسی می کنیم.

اره باغبانی برگر دسته چوبی

انواع اره هرس باغبانی برگر

برای این که فروش خوبی داشته باشیم، باید مدل های متنوع منطبق با نیاز و سلیقه مصرف کننده هم ارائه کنیم. شاید یکی از دلایل فروش اره باغبانی برگر آلمان علاوه بر کیفیت توجه به همین موضوع باشد.
انواع اره باغبانی برگر دستی شامل مدل های زیر می شود.

  • اره باغبانی مدل ۶۱۸۱۲ برگر که کلاً ۵۰ سانت و نیم طول دارد. و تیغه اش از جنس کروم می باشد.
  • اره باغبانی تاشو برگر مدل ۶۴۶۷۰
  • اره باغبانی دسته چوبی ۶۱۵۱۲ برگر که چوب راش در ساخت دسته اش استفاده شده است و وزنی حدود ۲۵۵ گرم دارد. مزیت این مدل امکان تعویض تیغه می باشد.
  • اره باغبانی برگر Berger 64750 غلافدارمی باشد که حمل را در زمان هرس کردن ساده و ایمن تر می کند.

اره باغبانی برگر غلافدار

فروش اره باغبانی برگر به صورت عمده

فروش اره باغبانی برگر که تولید کشور آلمان می باشد، با توجه به نمایندگی انحصاری این مدل ها، روند خوبی دارد. در عین حال فروشگاه های مجازی و اینترنتی مختلفی هم انواع مدل ها از اره باغبانی برگر را دارند،
فروش اره باغبانی برگر به صورت عمده توسط همین نمایندگی ها انجام می شود و منظور از عمده سفارش کارتنی از هر مدل می باشد.
همچنین فروش اینترنتی دسترسی به این گونه مارک های معروف را در کل کشور ساده تر می کند.

اره هرس برگر