+989129218622 artancompany22@gmail.com

کشاورزی علاوه بر این که یک هنر و پیشه می‌باشد نیاز به دانش روز و استفاده از ابزار و لوازم مدرن نیز دارد. تولید محصولات سالم و طبیعی و در حجم زیاد، هم نیازمند استفاده از ابزار منحصر به فرد است.
مثلاً در فصل هرس کردن، نیاز است تا شاخه های خشک از درختان جدا شوند.

 

این کار باعث می‌شود تا شرایط فعالیت زیستی گیاه بهتر شود. راحت‌تر هوا دریافت کند و از زمین هم تغذیه گردد. در نتیجه اگر هرس کردن اصولی انجام شود، قطعاً میوه و محصول بیشتر و باکیفیت‌تر خواهد بود.

 

فرض کنیم که می‌دانید باید درختان، گیاهان و گل ها را چه موقعی هرس کنید. دو وسیله بیشترین کاربرد را برای این کار دارند.

  1. اره باغبانی
  2. قیچی هرس

در ادامه در مورد اره باغبانی دسته بلند و نیز کوچک مواردی را مطرح خواهد شد.

 

 

اره باغبانی دسته بلند تلسکوپی

انواع اره باغبانی شاخه بر دستی

فروش اره باغبانی دسته بلند ارزان قیمت را چگونه می توان دنبال کرد؟ آیا این ابزار دارای کیفیت لازم و کارایی خوب برای هرس درختان هستند؟ چه مارک هایی در بازار ابزارآلات باغبانی اره و قیچی دسته بلند دارند؟ چه مشخصاتی دارند؟

 

بیشتر برای هرس کردن اره دستی استفاده می‌شود مدل های شاخه بر دارای اندازه تیغه و دسته بزرگ‌تری هستند. در کل اره دستی می‌تواند طول بین ۲۰ تا ۵۰ سانت داشته باشد.

 

اما برای هرس شاخه های درختان اره های ۳۵ سانت به بالا گزینه بهتری هستند. اره شاخه بر علاوه بر انعطاف پذیری بیشتر، باید پهنای مناسبی داشته باشد.

 

از طرفی نباید در الیاف شاخه گیر کند. زیرا این موضوع سبب می‌شود تا در حرکت رفت و برگشت برش درستی انجام شود. اره شاخه بر می‌تواند تنه های خشک را ببرد. اما اگر شاخه قطر زیادی داشته باشد، با اره باغبانی ۵۰ سانت هم نمی‌توان شاخه را برید.

 

 

اره باغبانی دسته بلند

خرید اره باغبانی دسته بلند

خرید اره باغبانی دسته بلند را به چه دلیل انجام می‌دهید؟

 

اره باغبانی دسته بلند دسته بلندی دارد. همان گونه که از نامش پیدا است. برخی از اره باغبانی دسته بلند ممکن است از ۲ متر تا ۶ متر دسته داشته باشند.

 

دسته ای که اصطلاحاً تلسکوپی می‌باشد، به آن متصل می‌شود. البته میله‌های تلسکوپی تغییر اندازه می‌دهد و اغلب آلومینومی می‌باشند.

 

 

 

اره باغبانی هرس بزرگ

کاربرد اره دسته بلند باغبانی

خب این اندازه از اره باغبانی چه کاربردی دارد؟ آیا در ایران عرضه می شوند؟

 

ین نوع اره های شاخه بر برای هرس شاخه های مرتفع استفاده می‌شود. در واقع طراحی اره ها شبیه اره های دستی دیگر هستند. ولی قابلیت اتصال به میله های بلند را دارند.

 

برخی برند های مانند مارک های زیر اره باغبانی دسته بلند دارند.

  1. برگر آلمان
  2. فیسکارس فنلاند
  3. مارک های تایوانی مثل وایزست

 

 

اره هرس باغبانی

 

چگونه اره باغبانی مناسب بخریم؟

اما چگونه اره باغبانی مناسب بخریم؟

 

شاید اره های کوچک تا ۳۵ سانت بیشترین کاربرد را دارند. هم افراد حرفه‌ای و هم غیر حرفه‌ای این مدل از اره ها را می‌خرند. اما همان طور ک گفته شد، اره باغبانی دسته بلند کاربردش بیشتر می‌باشد.
اگر از روی کارایی خرید می‌کنید به حجم کاری تان دقت کنید.

 

اما اگر مناسب بودن قیمت و کیفیت را در نظر دارید، باید هوشمندانه خرید کنید. اره باغبانی دسته بلند گران‌تر است. ولی برای هرس درختانی مثل گردو مناسب می ‌باشد. در عین حال که با توجه به اندازه نباید زیاد سنگین باشد.

 

اره باغبانی دسته بلند یا انواع اره هرس باید انعطاف کافی در تیغه داشته باشند. جنس تیغه هم حتی المقدور نباید زنگ بزند.

 

 

 

اره هرس تاشو