+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی برای کوتاه کردن و بریدن شاخه درختان و بوته هایی که خیلی ضخیم نباشند استفاده می شود. به دلیل اینکه کار با آن آسان است و معمولا در محیط‌هایی که گیاه به عنوان تزیین و دکوراسیون حیاط و خیابان استفاده شده، قیچی باغبانی جایگزین ابزارهای قدرتمندتر و پرهزینه تر می شود. در ادامه همین مطلب قصد داریم بیشتر درباره قیچی باغبانی بدانیم و شرایط فروش استثنایی قیچی باغبانی اصل ژاپن را بررسی کنیم.

فروش استثنایی قیچی باغبانی اصل ژاپن

مزایا استفاده از قیچی باغبانی اصل ژاپن

مزایا استفاده از قیچی باغبانی اصل ژاپن یکی از اولین مزایایی که خرید و استفاده از قیچی باغبانی اصل ژاپن دارد این است که تیغه های این قیچی از جنس مرغوب و محکم ساخته شده، به طوری که استفاده از آن راحت بوده و به دست آسیب و فشار زیاد وارد نمی‌کند.

تیغه های تیز با اندازه مناسب این قیچی باعث می شود بریدن و هرس کردن شاخه های تا دو سانتی متر به راحتی انجام شود و سرعت کار بالاتر برود.

یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد قیچی ژاپنی این است که مثل تمام کالاهایی که در ژاپن تولید می شود، برای مصرف طولانی مدت بدون خراب شدن ساخته شده است.

ایننوع قیچی حتی اگر تحت کار سنگین هم قرار بگیرد کیفیت خود را از دست نخواهد داد. به همین دلیل است که در بین برندهای برتر دنیا در تولید قیچی باغبانی قرار دارد.

انواع قیچی باغبانی از نظر جنس تیغه دو دسته هستند:

  1. تیغه فولادی: این نوع قیچی به دلیل محکم‌تر بودن فولاد مدت زمان بیشتری قابلیت کار کردن دارد. اما ممکن است بعد از مدتی لایه رویی فولاد دچار ساییدگی شده و زنگ زدگی ایجاد شود‌. بهتر است بعد از مدتی استفاده، ضد زنگ روی سطح تیغه را ترمیم کنیم.
  2. تیغه تیتانیومی: این نوع قیچی از نظر وزن سبک‌تر است و در دست گرفتن آن راحت تر است. از طرفی زنگ زدگی در آن کمتر اتفاق می افتد و به همین دلیل قیمت آن از نوع فولادی بیشتر است.

قیمت باورنکردنی انواع قیچی باغبانی اصل ژاپن

قیمت باورنکردنی انواع قیچی باغبانی اصل ژاپن برای یک خرید مطمئن، جنس باکیفیت و قیمت باورنکردنی، باید چند موضوع را بدانیم، از جمله اینکه:

  • قیمت پایین ممکن است به علت درجه پایین بودن ساخت کالا باشد. پس برای اینکه مشتریان و خریداران را راضی نگه داریم نباید کیفیت پایین را فقط برای ارزان تر بودن بپذیریم.
  • از روشهای خرید مطمئن با قیمت مناسب در درجه اول، خرید عمده از نمایندگیهای معتبر عرضه محصول است. در این صورت جنس اصل با قیمت تمام شده مناسب به دست خریدار خواهد رسید. همچنین به دلیل معتبر بودن نمایندگی، خدمات پس از فروش هم شامل جنس خریداری شده می شود.

اگر خواهان کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید قیچی باغبانی درجه یک هستید می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق راههای ارتباطی سایت تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.