+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن دستگاهی است که در فضاهای سبز به کار می آید و به کوتاه کردن چمن ها می پردازد. فروش انواع چمن زن دستی درجه یک به صورت کلی و با قیمت مناسب به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.

فروش انواع چمن زن دستی درجه یک

در مورد چمن زن ها بیشتر بدانید

در مورد چمن زن ها بیشتر بدانید چمن زن ها از جمله دستگاه های پرکاربردی هستند که در فضاهای سبز مانند پارک قابل کاربرد می باشند. این دستگاه به صورت اتوماتیک چمن و سبزه ها را به صورت کاملا یکدست کوتاه می کند و می توان آن را تنظیم نمود. 

این دستگاه دارای مخزنی است که چمن ها را به درون خود هدایت می کند و می توان از آنها به عنوان کود استفاده نمود. انواع چمن زن در مدل و اندازه های گوناگون تولید می شود که دارای مخازن با ظرفیت های مختلف هستند. 

این دستگاه که طی سال های اخیر مصارف زیادی را به خود اختصاص داده است بهترین جایگزین برای اره، داس، چاقو و قیچی می باشد. دقت و سرعت بالا از مشخصه و ویژگی های بارز این محصول به شمار می روند که در عرض کمتر از یک ساعت زمین بسیار بزرگی را اصلاح می کند.

در ورزشگاه های فوتبال نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود که کیفیت چمن را بالا می برد. این محصول نمونه های کوچک دارد که برای منازل نیز بسیار مناسب می باشد.

پخش کننده چمن زن دستی

پخش کننده چمن زن دستی این شرکت دارای کادر مجرب و سال ها سابقه درخشان است که آماده ثبت سفارش خریداران و مشتریان عزیز می باشد. تمامی مشتریان و مصرف کنندگان می‌ توانند نسبت به سفارش عمده و کلی انواع چمن زن دستی و چمن زن صادراتی اقدام نمایند.

برای این کار در قسمت پایین شماره هایی را می توان مشاهده نمود که پل ارتباطی شما با فروشندگان مرکز می باشد. کارشناسان فروش قبل از ثبت سفارشات مشتریان  و مصرف کنندگان را نسبت به ویژگی های محصول آگاه کرده و تمامی مشخصات و خصوصیات آن را در اختیار شما قرار می دهند.

این محصول با تخفیفات و شرایط ویژه در صورت خرید کلی در اختیار مشتریان قرار داده می شود. از بابت اصل بودن محصول خیالتان آسوده باشد چرا که از بین بهترین برند ها و شرکت های سازنده داخلی و خارجی گردآوری شده است.

مهم ترین هدف ما جلب رضایت و اعتماد خریداران و مشتریان گرامی است و به این منظور کیفیت در تک تک محصولات عرضه شده لحاظ شده است که از ماندگاری و خواص منحصر به فرد برخوردار می باشند. بسته بندی های محصول بسیار متنوع هستند و می توان مطابق با درآمد و سلیقه خود آنها را انتخاب نمود.