+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی برقی وسیله ای است که جهت برش چوب و درختان قطور به کار می رود. از همین جهت این محصول غالباً مورد توجه صنایع وابسته به چوب قرار دارد. با توجه به این موضوع اره باغبانی برقی در نمونه‌ های مختلفی توسط تولید کنندگان بسیاری در اقصی نقاط جهان نیز به تولید می‌ رسد که غالباً بهترین نوع این محصولات فروش پر رونقی دارند. فروش بهترین اره باغبانی برقی امروزه نیز به روش‌ های غیر حضوری و اینترنتی انجام می‌ شود که این نحوه فروش مورد پسند بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

فروش بهترین اره باغبانی برقی

همه چیز درباره اره درخت بر

همه چیز درباره اره درخت بر اره درخت بر یکی از تجهیزات مورد نیاز صنایع وابسته به چوب می باشد که برای برش انواع درخت ها و چوب های ضخیم از آن ها استفاده می شود. در گذشته برای بریدن انواع درخت ها از سلاح ها و تبر های بسیار تیزی استفاده می‌ شد. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی سلاح های جدیدی تحت عنوان اره درخت بر، در دو نوع دستی و برقی عرضه بازار شد.

اره درخت بر دستی یکی از اولین اره های تولید شده به حساب می آید که شامل دنده های تیزی است که به دو طرف چپ و راست می باشند و توسط این دنده های دوطرفه می توان در جهت های رفت و برگشت به خوبی عمل برش چوب را انجام داد. از جمله پر فروش ترین انواع اره های درخت بر دستی، اره باغبانی برگر و یا اره باغبانی سامورایی می باشد که دارای تیغه های بسیار مقاومی است که می تواند با صرف کمترین فشار به نحو احسنت عملیات برش را انجام دهد.

نمونه های جدید اره های درخت بر، تحت عنوان اره موتور یا بنزینی عرضه بازار شد که استفاده از این اره ها موجب آسان تر شدن برش درختان شده است. اره های موتوری با بنزین کار می کنند که این امر موجب شده است تا هنگام برش انرژی کمتری صرف شود.

اره های درخت بر موتوری دارای نوعی زنجیر هستند که این زنجیر ها دندانه های ریزی در سطح خود دارند که عمل برش توسط آن ها صورت می گیرد.

قیمت باورنکردنی انواع اره باغبانی برقی

قیمت باورنکردنی انواع  اره باغبانی برقی همان طور که گفته شد، اره های باغبانی برقی در نمونه‌ های بسیار متنوعی به تولید می‌ رسند که قیمت هر یک از انواع این محصولات با یکدیگر متفاوت است.

اما قیمت این محصولات به عوامل متعددی بستگی دارد. به طور مثال یکی از عوامل موثر در قیمت انواع اره برقی باغبانی محل تولید آن ها می باشد. اره های باغبانی توسط کشور های مختلفی از جمله ایران به تولید می‌ رسد. در بازار داخلی نمونه های مختلفی از اره های خارجی و ایرانی در معرض فروش گذاشته می‌ شوند که غالباً قیمت باور نکردنی و بسیار مناسب این محصولات مختص به نمونه هایی است که توسط کارخانجات تولیدی داخلی به تولید رسیده اند.