+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروش حیرت آور انواع اره باغبانی واستر با قیمت های استثنایی و منحصر به فردی در برخی از فروشگاه های معتبر هم اینترنتی و هم حضوری ممکن خواهد بود. این مراکز فروش تنوع مارک هم دارد.
یکی از کارهایی که در باغداری و کشاورزی باید حتماً انجام شود، هرس کردن است. هرس کردن شامل بریدن شاخه های خشک و حتی شاخه های مزاحم خشک و تر می باشد.
علت انجام هرس این است که هم قسمت هوازی و هم ریشه به تعادل برسند و هم گاهاً برای تزئین و شکل دهی گیاهان این امر انجام می شود.
از مهمترین ابزاری که برای هرس و شکل دهی استفاده می شود، اره باغبانی است. انواع برند ها در بازار برای ابزارآلات باغبانی استفاده می شود، هم ایرانی و هم وارداتی هستند. یکی از این برند ها اره باغبانی واستر است.

اره باغبانی واستر دسته چوبی

فروش بهترین اره باغبانی واستر

بهترین مارک های اره باغبانی دارای انواع بزرگ و کوچک می باشند که برای اره باغبانی واستر مدل های زیر را می توان نام برد.

  • اره باغبانی واستر مدل استرانگ VS010 که دندانه های این مدل در عین تیز بودن حالت 3 گوش دارند. همچنین تیغه عوض شدنی است و انعطاف کمی دارد. این مدل از اره باغبانی واستر، بزرگ و با تیغه 55 سانتی عرضه شده است.
  • اره باغبانی واستر مدل دسته چوبی VS002 این مدل از انواعی است که غلاف دارد و در دسته حلقه ای دارد که می توان به راحتی آن را به کمر آویزان کرد. تیغه این مدل به گونه ای طراحی شده اند که هم خشک بر می باشد و هم تر بر.

اره بزرگ واستر

اما در مورد فروش حیرت آور در ابزارآلات باغبانی آرتان باید گفت که اغلب مارک های ارائه شده در این مرکز فروش، متنوع در مدل هستند و به طور مستقیم ارائه می شوند. این یعنی بدون واسطه فروختن و ارائه قیمت مناسب.