+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروش قیچی باغبانی نووا به صورت عمده در مراکز معتبر فروشگاهی می تواند، به عنوان یکی محصولات ارزان و پر فروش انجام شود که کیفیت نسبی دارد.

قیچی یکی از ابزارهای کاربردی در جاهای مختلف است، که البته کار اصلی آن در هر بخش بریدن به شیوه های متفاوت بسته به مدل قیچی می باشد.
اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که در ابزارآلات باغبانی، قیچی باغبانی مخصوص کارهایی چون:

 • هرس کردن
 • میوه چینی
 • چمن زنی

قیچی باغبانی نووا چمن زنی

می باشد.
اغلب مارک های بزرگ دنیا که حتی مانند نووا دارای کیفیت متوسط و کاربر پسند هستند، تنوع مدل در محصولات خود دارند. این یعنی پاسخ دادن به نیاز مشتری ها که با راندمان بالا کارهای مربوطه را انجام دهند.
حال سوالی که مطرح است این است که برای نووا کدام مدل ها بیشتر در بازار وجود دارد؟
مشخصات هر مدل چیست؟
آیا خرید عمده از این برند و ابزار دستی میسر هست؟

قیچی باغبانی کوچک

انواع قیچی باغبانی نووا

در مورد انواع مدل از قیچی باغبانی نووا که مخصوص هرس هستند باید مدل های پر فروش تر مانند زیر را بشناسید.

 • قیچی باغبانی نووا مدل NTS 2311 که از انواع مخصوص هرس بوده و طول کلی این مدل از قیچی های کوچک نووا 21.5 سانت می باشد. تیغه این مدل دندانه دار است.
 • قیچی باغبانی نووا مدل NTS 2312 که طول 21 سانت دارد و وزنی معادل با 272 گرم را دارا است. این مشخصات ظاهری خوش دستی و راحتی کار را به همراه خواهد داشت. مقاومت حرارتی این مدل از قیچی باغبانی نووا بسیار بالا است.
 • قیچی باغبانی نووا مدل NTS-2310 هم یکی دیگر از انواع قیچی های باغبانی پر فروش این مارک تایوانی است که یکی از تیغه های فولاد کربنی آن دندانه دار و دارای روکش کروم می باشد.
 • قیچی چمن زنی مدل NTS 2395 نووا که از انواع مخصوص چمن چینی بوده و دارای دسته پلاستیک نرم، قابلیت چرخش تیغه تا 90 درجه و همچنین تیغه های سخت کاری شده می باشد.

قیچی باغبانی نووا

لازم است در مورد این مارک بدانید که اغلب با دسته آبی رنگ و نام هک شده nova در تیغه قابل شناسایی است. چون تولید تایوان می باشد. مدل های طرح و مشابه نخواهد داشت.

خرید اینترنتی قیچی باغبانی هرس

اما این که برند های معتبر دارای انواع مدل ها هستند، یک قسمت از ماجرا است. در مورد نحوه خرید هم نکات مهمی وجود دارد.
شاید افراد مصرف کننده عموماً برای خرید ابزار های دستی به فروشگاه ابزارآلات باغبانی مراجعه کنند و از بین برند های موجود در فروشگاه هایی که غالباً تعداد محدودی در شهر دارند، یک مدل را به طور سلیقه ای و شاید با مشاوره های فروشنده خرید کنند.
اما برای عمده فروش ها نکات مهم تری وجود دارد که سلیقه مشتری یکی از آن ها است. مثلاً

 • ابزار فروش ها دنبال حاشیه سود برای خودشان هم هستند. قیمت مناسب تر یا تخفیف بهتر.
 • همچنین چون طیف خریداران مختلفی را دارند، هم محصولات با کیفیت و گران را نیاز خواهند داشت. هم این که انواع ارزان تر و مقرون به صرفه را برای کاربران خانگی مصرف دارند.
 • مدل های جدید
 • برند های جدید وارد شده به بازار

همگی این ها برای انتخاب و نحوه خرید توزیع کننده های ابزار و لوازم کشاورزی مهم خواهد بود.

 

قیچی باغبانی هرس نووا

در نتیجه این روز ها هر کسی را که می بینید حداقل با گوشی خود در حال سرچ اینترنتی است.
در سایت های به روز می توان نیاز های نام برده شده را پاسخ داد.
خرید های اینترنتی هم عمده بوده و دادن اطلاعات ابزارآلات با کاتالوگ و از طریق شبکه های اجتماعی کار را برای عموم ساده کرده است. البته موظب کلاهبرداری های اینترنتی برای افراد سودجو هم باید بود.