+989129218622 artancompany22@gmail.com

مرجع پخش اره دستی باغبانی سعی می کند که این محصول با کیفیت را در تمام فروشگاه ها و مراکز خرید و فروش کشور چه به صورت مستقیم و چه از طریق واسطه به پخش برساند تا تمام مشتریان بتوانند محصول مورد نیاز شان را از نزدیک ترین شعبه به محل کار یا زندگی شان خریداری و استفاده کنند؛ هم چنین توزیع کنندگان سعی می کنند انواع این محصول را در کیفیت، جنس، اندازه، سایز و… مختلف به پخش برسانند تا مشتریان نگران این نباشند که نمی توانند از نزدیک ترین فروشگاه این محصول را خریداری کنند و مجبورند برای خریداری این محصول درجه یک حتما شهر یا استان دیگری بروند.

فروش مستقیم اره دستی خارجی

نحوه انتخاب یک اره دستی مناسب

نحوه انتخاب یک اره دستی مناسب

اره های باغبانی با بازخورد بالایی از سمت مشتریان در بازار ها مواجه شد که به همین دلیل تولید کنندگان و سازندگان به تولید انبوه و هم چنین توزیع انبوه این محصول در بازار ها پرداختند تا هیچ کمبودی در هیچ کدام از بازار ها چه بازار های توزیع و چه بازار های خرید و فروش به وجود نیاید و مشتری نیز بتوانند با خیال راحت به خریداری محصول مورد نظرش در تعداد مورد نیازش بپردازد.

مشتری در هنگام خرید و انتخاب این محصول باید به معیار های مختلفی توجه کند تا بتوانند محصولی با کیفیت خریداری و استفاده کنند؛ که یکی از این معیار ها این است که محصولی که قصد خریداری اش را دارد دوست دارد در چه اندازه ای باشد تا بتوانند به خوبی آن را در دست بگیرد و به کار های باغبانی بپردازد.

مشخصه ی دیگری که باید در انتخاب این محصول به آن توجه کند طرز قرار گرفتن استاندارد و ایمن تجهیزات یا قطعات اره کنار یکدیگر می باشد زیرا اگر قطعات در جای مناسبی قرار نگرفته باشند سبب می شود که اره به دست فردی که با آن مشغول به کار است آسیب برساند‌.

از دیگر معیار ها که در انتخاب اره ژاپنی کمک زیادی به فرد می کند انتخاب درست نوع اره می باشد زیرا اگر شما قصد دارید به درختانی که پرورش داده اید شکل و طرح های فانتزی بدهید؛ باید اره ژاپنی خریداری کنید که مناسب برای این کار است نه با اره اره ژاپنی بر تمام این کار ها را انجام دهید و در نتیجه نیز باعث زشت شدن درخت یا گیاه شوید‌.

هم چنین باید به جنس بدنه و تیغه ی اره هم توجه کنید زیرا اگر از کیفیت بالایی برخوردار نباشد هیچ کارایی و عملکردی ندارد و موجب می شود که اصلا به کار شما نیاید و شما نیز مجبور به خریداری محصول دیگر در زمان خیلی کوتاهی شوید.

آنچه باید راجع به اره دستی بدانیم

آنچه باید راجع به اره دستی بدانیم

اره ها از محصولاتی می باشند که از گذشته تا به امروز مورد استفاده افراد قرار گرفته است که به همین دلیل از پر فروش ترین محصولات نیز می باشند؛ یکی از انواع آن اره همه کاره باغبانی می باشد.

اره همه کاره باغبانی که از اره هایی می باشد که اگر شما شکل و ظاهر آن را ندیده باشید مطمئنا اسم آن را در بازار زیاد شنیده اید زیرا دارای کاربرد و کارایی زیادی در باغبانی همان طور که از نامش مشخص می باشد بر عهده دارد.

اره باغبانی دارای مقاومت های بسیاری در برابر عوامل مختلفی دارد که اگر این مقاومت ها را نداشت اصلا دیگر کارایی و بازدهی که الان داشت را نداشت و باعث می شد که در زمان کوتاهی از بین برود و شما مجبور باشید برای خریداری محصولی دیگر اقدام کنید.

از مقاومت هایی که این‌ محصول دارد این است که در برابر عوامل جوی مانند رطوبت، آب، سرما و گرما تا حد زیادی مقاومت دارد که به همین دلیل شما می توانید آن را در مناطق سردسیر و شرجی نیز استفاده کنید اما باید مواظب باشید که بیشتر از حد مجاز این محصول در برابر عوامل جوی قرار نگیرد.

هم چنین این محصول در برابر ضربه و افتادن نیز مقاومت زیادی دارد اما این دلیل باعث نمی شود که شما در نگه داری آن بی دقتی کنید و آن را از فاصله های یک متری بر روی زمین بیندازید و همین طور از ان جایی که این محصول دستی است این حد از ضربه که به آن وارد شده است سبب خرابی یا اتصالی کردن محصول می شود که این اصلا خوب نمی باشد.

معرفی انواع مختلف اره دستی

معرفی انواع مختلف اره دستی

باغبانی یکی از شغل های زیبا و پر انرژی می باشد زیرا در باغبانی فرد با گل و گیاه که موجودات زنده می باشد سروکار دارد، از آن جایی که در باغبانی نیز مانند شغل های دیگر به تجهیزات و وسائل زیادی نیاز است تا کاری زیبا و منحصر به فرد ارائه شود؛ تولید کنندگان به تولید انواع اره های دستی که ضروری ترین وسیله در باغبانی می باشد پرداخته اند.

از انواع این محصول می توان به اره باغبانی دسته بلند نام برد؛ این اره بیشتر برای تزئین درختان استفاده می شود زیرا تیغه ی آن طوری طراحی شده است که اگر باغدار فردی متخصص و با تجربه باشد می تواند با کمک از آن شکل های زیبایی بر روی درختان بزند و باغی زیبا به باغدار تحویل دهند.

نوع دیگر اره دستی اره های ساده‌ می باشد که برای قطع کردن‌ درختان از آن استفاده می شود که این نوع اره از دیر باز نیز مورد استفاده افراد قرار می گرفته است اما امروزه دانشمندان با کمی تحول در این وسیله ان را پیشرفته تر کرده اند تا در زمان کمی درختان هرس یا قطع شوند.

توزیع بی واسطه اره دستی خارجی

توزیع بی واسطه اره دستی خارجی

شما عزیزان بهتر است در هنگام خرید اره دستی به طول تیغه این اره ها توجه نمایید چراکه طول این تیغه ها تعیین می کند که تا چه اندازه از یک درخت یا چوب را می تواند برش بزند، علاوه بر این باید توجه نمایید که هرچه طول تیغه ها بیشتر باشد تعادل اره دستی نیز به نسبت کاهش پیدا می‌کند، همچنین باید به قدرت موتور آنها نیز در هنگام خرید توجه ویژه‌ای شود مثلا قدرت موتور اره های بنزینی بیشتر می باشد. هنگام خرید اره دستی باید به میزان ایمنی این نوع محصول نیز توجه ویژه شود.

این روز ها مرجع پخش اره باغبانی بنزینی باغبانی این محصول را به روش های مختلف به خریداران در سراسر کشور ارائه می کند که با توجه به کاربرد وسیع اغلب مشتریان انواع اره باغبانی بنزینی را به شکل کلی و با مناسب ترین قیمت خریداری می کنند، خریداران کلی انواع‌ اره باغبانی بنزینی باغبانی معمولا شرکت های صادراتی و فروشگاه های بزرگ و … می باشند که همیشه ساده ترین راه را برای خرید کردن انتخاب می کنند.