+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروش چمن زن حاشیه زن، به روش های مختلفی صورت می گیرد تا تمامی مصرف کنندگان بتوانند به صورت یکسان در هر نقطه از کشور به این دستگاه دسترسی داشته باشند. فروش ویژه این محصول همواره در حجم بالایی صورت می‌ گیرد زیرا این محصولات بهترین عملکرد را برای کوتاهی چمن ‌ها از خود نشان می ‌دهند.

فروش ویژه چمن زن حاشیه زن وارداتی

آشنایی با چمن زن های حاشیه زنی

آشنایی با چمن زن های حاشیه زنی چمن زن ها ابزاری هستند که موجب کوتاه و مرتب شدن چمن های باغچه می شوند. در واقع این دستگاه ها قابلیت تنظیم کردن درجه کوتاهی دارند و تیغه دستگاه با بالا و پایین آمدن، چمن ها را به حد دلخواه کوتاه می کند.

این دستگاه‌ها در ۲ نوع علف زن و حاشیه زن تولید و عرضه بازار می‌ شوند که در ادامه قصد داریم به بررسی ویژگی ها و خصوصیات علف زن های حاشیه زن بپردازیم.

نمونه های علف زن معمولاً برای زمین های هموار استفاده می شوند. اما نمونه های حاشیه زن دارای تیغه هایی هستند که برای زمین های ناهموار مناسب هستند و می‌ توانند چمن های هر سطحی را با هر ارتفاع و پستی و بلندی کوتاه کنند.

چمن زن های حاشیه زن درونشان دارای مخزنی هستند که چمن های اضافی در داخل آن مخزن انبار شده و قسمت کوتاه چمن بر روی زمین باقی می ماند. البته نمونه های قدیمی دارای مخزن نبودند و پس از انجام علف زنی باید با استفاده از ابزاری مانند شن کش چمن ها را جمع می کرد.

جالب است بدانید که چمن زن های حاشیه زن نیز در انواع مختلفی به تولید می ‌رسند. به طور مثال یکی از انواع آن ها چمن زن های تراکتوری است که موتور محرک بسیار قوی دارند که با سوخت بنزین کار می‌ کند.

همچنین نمونه دیگری از آن ها نمونه ‌های گیربکسی است که برای محیط های فضای سبزی که نیاز است عملیات چمن زنی با قدرت موتور بالا و میزان جابجایی بالایی صورت گیرد، مناسب هستند.

بررسی قیمت انواع چمن زن حاشیه زن وارداتی

بررسی قیمت انواع چمن زن حاشیه زن وارداتی در سراسر جهان تولید کنندگان بسیاری به تولید چمن زن های متنوع فعالیت دارند. همچنین برخی از این تولید کنندگان کیفیت محصولات شان در سراسر جهان شناخته شده است و متقاضیانی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده اند.

محصولات تولید شده توسط این تولید کنندگان نیز در ایران طرفداران بسیاری را جذب خود کرده اند و محصولات آن ها تحت عنوان چمن زن خارجی و یا چمن زن وارداتی به داخل کشور وارد شده و هر یک از انواع آن ها پس از عرضه همواره با متقاضیان بسیاری مواجه می‌ شوند.

قیمت چمن زن های حاشیه زن وارداتی به انواع این محصولات بستگی دارد. همچنین نحوه عرضه و محل تولید آن از دیگر عواملی هستند که می توانند قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار دهند.