+989129218622 artancompany22@gmail.com

فروش ویژه چمن زن ورتکس به صورت عمده در مراکز معتبری که بیشتر از قیمت های ارزان به کیفیت محصول ارائه شده توجه می کنند انجام می شود. هم حضوری و هم اینترنتی می توان آن را خرید.
معمولاً ماشین چمن زن در انواع موتوری به فروش می رسد و دستگاه چمن زن دستی را کاربران خانگی و برای ویلا ها استفاده می کنند. با این وجود در مارک های معتبر بیش از چمن زن دستی انواع موتوری برقی و بنزنی تنوع مدل و اندازه دارند.

چمن زن علاوه بر این که چمن ها را در ارتفاع دلخواه کوتاه می کند، سبب می شود تا از ریشه به ساقه بهتر هوا برسد و همچنین کود و املاح گردش بهتری برای گیاه داشته باشند. همین امور در زیبایی و سر سبزی بیشتر کمک خواهد کرد.
اما هر دستگاه چمن زنی مناسب نیست و تهیه و خرید بهترین مدل و مارک شاید کمی در ابتدا هزینه بر باشد. اما با توجه به طول عمرش مقرون به صرفه است.

چمن زن ورتکس

مشخصات انواع ماشین چمن زن ورتکس

یکی از ماشین های چمن زن که مورد توصیه می باشد، ماشین چمن زن ورتکس است که در ادامه مشخصات برخی مدل های این مارک را بیان می کنیم.

  • چمن زن VORTEX CJ 19 که شاید مهمترین عامل در کیفیت این برند استفاده از موتور هوندا اصل باشد. شاسی این مدل آلومینیوم است و عرض 48 سانت دارد.
  • چمن زن موتوری ورتکس VORTEX Pro: جنس بدنه پلی اتیلین و شاسی از فولاد است. استحکام این مدل را می توان به راحتی احساس نمود.

برای فروش ویژه چمن زن ورتکس و انواع مارک های دیگر به صورت عمده شرایط و زمان های خاصی در نظر گرفته شده که مجموعه برای افزایش سود خریداران به صورت دوره ای آن ها را عرضه می کند.

چمن زن هوندا ورتکس