+989129218622 artancompany22@gmail.com

وسایل باغبانی شامل ابزارهای مختلف و زیادی می باشد که یکی از پرکاربردترین آنها اره باغبانی است که دارای انواع مختلفی می باشد. یک نمونه از بهترین این ابزار، اره باغبانی بنزینی است که با قیمت مختلفی به فروش می‌ رسد. قیمت اره بنزینی باغبانی با توجه به شرایط فروش، اندازه دستگاه، نوسانات بازار، کیفیت اره و المان‌ های مختلفی تعیین می ‌شود و متقاضیان می‌ توانند از طریق تماس با کارشناس فروش مربوطه قیمت آن را استعلام نمایند.

قیمت اره باغبانی بنزینی

نکات ایمنی استفاده از اره باغبانی بنزینی

نکات ایمنی استفاده از اره باغبانی بنزینی اره باغبانی برای هرس کردن درختان و شاخ و برگ آنها استفاده می‌ شود و افرادی در کار باغبانی و پرورش محصولاتی گیاهی و درختان فعالیت دارند استفاده از این نوع دستگاه‌ ها برای آنها بسیار با اهمیت می ‌باشد.

اما قبل از استفاده از اره باغبانی باید درباره نحوه کار با آن آشنا بوده و در زمان استفاده به نکات ایمنی استفاده از آن توجه نمود.

نکات ایمنی استفاده از اره باغبانی بنزینی زیاد می‌ باشد که در این بخش به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

قبل از استفاده از این نوع اره بهتر است که درباره نحوه کار و عملکرد آن از طریق دفترچه راهنمای آن مطالعاتی انجام و با نحوه عملکرد آن آشنا شد.

اغلب کاربراتور های این اره ها متناسب با شرایط آب ‌و هوایی مختلف تنظیم می‌ شود و قبل از انجام شروع کار باید با توجه به شرایط منطقه مورد نظر کاربراتور آن را تنظیم نمایید.

قبل از استفاده بهتر است دستگاه را سرویس کاری کرده و اگر اشکال و یا مشکلی دارد آن را برطرف نمایید، توجه داشته باشید که در حین تمیز کردن و بررسی مشکلات حتماً دستگاه خاموش باشد.

به‌ هیچ‌ وجه این نوع اره را در محیط ‌های بسته روشن نکنید.

در زمان استفاده حتماً کاملاً هوشیار بوده و اگر احساس خستگی و یا خواب‌ آلودگی دارید، با این اره کار نکنید.

به دلیل اینکه این نوع اره دارای تکان‌های زیادی می ‌باشد، در زمان استفاده حتماً آن را با دو دست خود محکم بگیرید.

نحوه عملکرد این دستگاه رو به جلو است و به دلیل دید کم هرگز رو به عقب حرکت نکنید.

حتماً مخزن این دستگاه را پر و سپس استفاده نمایید توجه داشته باشید که در زمان پر کردن مخزن اره خاموش باشد.

زمانی که از آن استفاده می ‌کنید شرایط نور مناسب باشد و در هوای تاریک استفاده از آن خطرناک می باشد.

خرید مستقیم اره باغبانی بنزینی

خرید مستقیم اره باغبانی بنزینی خرید اره بنزینی باغبانی به صورت مستقیم سبب شده ‌است تا این کالا با قیمتی مناسب و بی‌ واسطه در اختیار مشتریان قرار گیرد.

یکی از مزایای خرید و فروش مستقیم این محصول کوتاه شدن دست واسطه‌ گران و افزایش بی رویه قیمت این دستگاه می باشد که از طریق فروش و خرید مستقیم این مشکل پیش نخواهد آمد و خریدار می ‌تواند آن را با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه خریداری نماید.

جهت خرید مستقیم اره باغبانی بنزینی می ‌توانید از طریق این سایت با واحد فروش ما تماس گرفته و آن را سفارش داده و خریداری نمایید.