+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره یکی از ابزارهایی است که برای قطعه کردن و دو نیم کردن قطعه کار در بسیاری از پروژه ها و طرح های صنعتی و فنی کاربرد دارد.  اره دستی از یک دسته چوبی و یک تیغه فلزی دندانه دار تشکیل شده  است که برای بریدن و نصف کردن اجسام استفاده می‌شود.

 

این قیچی برای اجسام بزرگ و یا ضخیم که نمی‌توان آن را با کارد یا قیچی برید استفاده می‌شود.  امروزه انواع اره های دستی و برقی برای برش مواد مختلف مثل چوب، فلز، پلاستیک وجود دارد که با شکلهای مختلفی در دسترس مردم قرار می‌گیرند.

 

یکی از این نوع  اره ها،  اره دستی باغبانی است.  اره باغبانی یکی از بهترین ابزارهای مورد استفاده در باغبانی می‌باشد. این نوع اره ابزار کاربردی برای بریدن  و قطع کردن شاخه های درختی می‌باشد.

 

برای بریدن شاخه های بزرگ معمولاً از اره های برقی رزینی استفاده می‌شود.  اره های باغبانی  اره هایی هستند که دندان های بزرگی دارند. به خاطر دندان های بزرگ آنها برش های سریع انجام می‌شوند.

 

به علاوه طراحی نوع دسته‌های آنها به گونه ای است که برای بریدن شاخه ها و هرس گیاهان می‌توان با  یک دست از آن استفاده کرد. این اره ها به دلیل شکل خاص شان به عنوان اره سامورایی  هم شناخته می شوند.

 

همانطور که  گفتیم اره ها دارای انواع مختلفی مانند برقی، بنزینی و دستی هستند. از آن جا که این اره های دارای قیمت های متفاوتی هستند اما قیمت اره دستی باغبانی نسبت به سایر اره های مورد استفاده در باغبانی به صرفه‌تر است.

قیمت اره دستی باغبانی |قیمت بهترین اره دستی باغبانی در بازار

موارد مصرف اره دستی

اره دم روباه یا اره دستی وسیله‌ای است  با دسته چوبی که برای بریدن طولی چوب ها در امتداد الیاف آن و در یک خط مستقیم و یا برش عرضی عمود بر الیاف چوب استفاده می‌شود.

 

معمولاً اره دستی برای هرس کردن، کوتاه کردن و قطع کردن شاخه های کوچک استفاده می‌شود. در این جا برای کارهای نجاری میتوان از اره ظریف بر چوب  استفاده نمود.

 

یکی از ابزارهای بسیار واجب در کارهای نجاری و باغداری و در کل، کار با چوب، اره چوب بری اره دستی می‌باشد. اره دستی فقط برای باغبانی استفاده نمی‌شود و برای موارد دیگر هم کاربرد دارد. از بعضی از این انواع برای برش اجسام آهنی و اجسام ضخیم نیز استفاده می‌شود.

موارد مصرف اره دستی

قیمت اره دستی باغبانی

بعضی از افراد به دنبال بهترین اره دستی با قیمت مناسب هستند از آنجا که کسانی که به دنبال اجناس خوب می‎گردند باید جنسی با قیمت بالا بخرند.

 

در مورد قیمت اره باغبانی هم باید انتظار قیمتهای بالایی را داشت. اما از انجا که اره دستی باغبانی دارای انواع مختلف برندها داخلی خارجی زیادی در بازار می‌باشد.

 

قیمت چند نوع از آن را در زیر شرح می‌دهیم:

  1. قیمت اره باغبانی ساوورایی: ۱۱۰ هزار تومان
  2. قیمت اره باغبانی سامورایی: ۷۵۰ هزار تومان
  3. قیمت اره باغبانی جک : ۶۰۰ هزار تومان
  4. اره های دستی تولید داخل بدون غلاف با دسته چوبی : از ۳۵ هزار تومان

البته این ها قیمت روز و عمده برای خرید این نوع ابزار دستی هستند. برای همین قیمت مصرف کننده ممکن است در شهر ها و فروشگاه های مختلف متفاوت باشد. شاید فروشنده ای قیمت قبلی عرضه می کند. یا فروشنده ای چکی و گران تر خریده است.

قیمت اره دستی باغبانی

خرید اره دستی باغبانی در اصفهان

نمایندگی اره باغبانی در اصفهان و دیگر شهرهای کشور می‌تواند جزئی و یا عمده این ابزار باغبانی را بر عهده بگیرد. اما قیمت‌های رقابتی ضامن فروش بهتر است. در شهرهای بزرگی مانند اصفهان و تهران وارد کننده های اصلی و حتی تولیدکنندگان دارای نمایندگی دفتر فروش مستقیم و پخش هستند.

 

در نتیجه از شهرهای کوچک برای خرید عمده می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند. افراد بیش از آنکه زمان خود را صرف خرید حضوری بکنند به دنبال فروشندگان اصلی با قیمت مناسب تر شکل اینترنتی می‌باشند. ادوات کشاورزی آرتان در اصفهان مستقر می باشد و البته از تهران هم ارسال دارد. برای همین در هر جایی از ایران که باشید می توانید با سرعت و با کمترین هزینه کرایه سفارش های عمده خود را دریافت کنید.

خرید اره دستی باغبانی در اصفهان

بازار فروش اره دستی ایرانی و خارجی

در مورد اره باغبانی با وجود امکان تولید درکشور برندهای خارجی مختلفی در بازار است. در یکی از شهرهای کشور مانند اصفهان نمایندگی برندهای تانوس، برگر، برندهای تایوانی فعالیت دارند.

 

با آنکه در بازار داخلی ایران مدل های زیادی اره دستی  تولید می‌شود اما از لحاظ کیفیت اره دستی هایی در کشورهای خارجی تولید می‌شوند نسبت به اره دستی های تولید داخل  خریدار بیشتری در بازار دارند.

 

یکی از این نوع اره دستی ها که دارای قابلیت شناخته شده‌ای است اره دستی استنلی ساخت کشور ژاپن با مدل های زیاد و قیمت مناسبی عرضه می‌گردد. ولی اکثر برندهای معتبری که در داخل کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند مربوط به تولیدات کشورهای خارجی می‌باشند.

 

 

بازار فروش اره دستی ایرانی و خارجی

سفارش اره دستی باغبانی به صورت عمده

عرضه اره باغبانی به صورت عمده در سراسر کشور برای فصل پاییز و زمستان که هرس کاری آغاز می‌شود دارای ارسال رایگان است. در مورد اره باغبانی که دارای انواع دستی و هم موتوری است فروشگاه خرید عمده خود را در شروع فصل هرس انجام می‌دهند. خرید عمده از مراکز معتبر باعث می‌شود که تخفیف بهتری بگیرند.

 

در عین حال خرید های با حجم بالا را به صورت رایگان ارسال می‌کند که برای فروشندگان هزینه حمل و نقل نیز در بر ندارد. البته اره های موتوری را به دلیل بزرگی و قیمتشان به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.

 

علاوه بر روشی که فروشندگان از عمده فروشی ها با ارتباط مستقیم خرید اره دستی خود را انجام می‌دهند مصرف کنندگان می‌توانند از طریق خرید اینترنتی خریدهای عمده خود را انجام دهد.

 

اما نکته ای که قابل توجه است کسانی که از مرکز پخش ابزارآلات باغبانی برای مشتریان خود ابزار باغبانی می‌فرستند برای همکاری بیشتر قیمت خوبی ارائه می‌دهند اما در فروشگاه اینترنتی باید قیمتی که برای فروش اره دستی درج شده است را پرداخت نمود

سفارش اره دستی باغبانی به صورت عمده

نمایندگی فروش انواع اره دستی باغبانی

در سراسر کشور نمایندگی‌های زیادی وجود دارد. چند تا از این نمایندگی ها در تهران هستند و در شهرستانها دارای شعبه هستند. ولی در بعضی از این نمایندگی ها هم محصولات خارجی و هم محصولات داخلی به خریداران عرضه می‌شوند تعدادی از نمایندگی فروش انواع اره دستی باغبانی  به شرح زیر می باشند:

۱-نمایندگی توسن

۲- نمایندگی رونیکس

۳-نمیندگی ابزار فروش

۴-نمایندگی اینکو

۵- نمایندگی  سبز گستر ایران

۶- نمایندگی ابزار سرا

نمایندگی فروش انواع اره دستی باغبانی

بهترین اره دستی برای بریدن درخت کدام است؟

یکی از چالش هایی که شاید اغلب مصرف کنندگان داشته باشند این باشد که بهترین اره دستی برای بریدن درخت کدام مارک است؟ مارک های مختلفی در بازار وجود دارد که خب کیفیت و قیمت هر کدام همان گونه که در بخش های قبلی بیان شد فرق دارد. برای بریدن شاخه درختان تنها اره باغبانی استفاده نمی شود. شاخه های نازک تر اغلب با قیچی، هرس می شوند تا جایی که فروش قیچی باغبانی شارژی با قیمت رقابتی یکی از مواردی است که در فصل هرس پر رونق می شود. اما اره عموماً برای  شاخه های قطور نیاز خواهد شد. بهترین مارک موجود در ایران با دسترسی ساده شاید برند سامورایی اصل باشد. اما برند هایی مانند برگر آلمان و فیلکو و آرس هم گزینه های باکیفیت عالی هستند.

البته با وجودی که در گذشته همین ابزار دستی برای تنه های بزرگ استفاده می شد. اما کم کم علم و تکنولوژی به کمک بشر آمد و سبب شد تا انواع اره موتوری و شارژی ساخته و به کار گرفته شود. شاید به کمک یک اره موتوری بتوان تنه های بسیار قطور را طی چند ثانیه برید. کاری که با بهترین اره دستی نمی توان با این سرعت انجام داد.