+989129218622 artancompany22@gmail.com

انواع اره موتوری

قیمت اره موتوری باغبانی ارزان شد! این ارزان تر شدن می تواند کمک شایان توجهی به اغلب هموطنان ما در خرید کند. البته به شرطی که از شرایط ایجاد شده استفاده کنند.
همیشه هرس و جدا کردن شاخه های بزرگ و تنومند برای اغلب همکاران گرامی مشکل ساز بوده است.
این که شما با توجه به قطر تنه شروع به کار با اره کنید، شاید در نگاه اول ساده به نظر بیاید. اما وقتی مدتی کار میکنید و همچنان تنه درخت سر جای خودش است، هم ممکن است خسته شوید و هم این که در دست یا حتی گردن خود احساس درد کنید.
در چنین مواقعی باید اره موتوری باغبانی استفاده کنید.

اره موتوری باغبانی می تواند دارای تیغه ۲۵ سانتی، تیغه ۳۵ سانتی و حتی ۴۵ و ۵۰ سانتی باشد.
زمانی که شما تیغه های بزرگتر را انتخاب می کنید، در حقیقت توانایی و امکان هرس شاخه های قطورتر را هم خواهید داشت.
بهتر است در زمان خرید این گونه از ادوات موتوری آموزش کار با آن و نیز نکات ایمنی را هم رعایت کنید.

رعایت چنین نکاتی سبب می شود تا هم کارها سریع تر انجام شود و هم راندمان کاری بهتر گردد. زیرا بریدن بدون رشته رشته شدن تنه و یا شاخه کمک به تسریع در ترمیم می کند.

اما اره درخت بر شارژی هم در بازار از مارک های مختلف وجود دارد. یکی از شاخصه های این مدل اره های شارژی، صدای کم و سبکی آن ها است که کمک می کند تا آلودگی صوتی ایجاد نشود.

البته اره درخت بر شارژی نمی تواند تنه بیشتر از ۲۵ سانت را ببرد. زیرا در هر صورت قدرت آن ها کم تر از انواع موتوری بنزینی است. تیغه هایشان هم نهایتاً ۳۰ سانت است.

 

آیا قیمت اره موتوری باغبانی ارزان است؟

خب قیمت اره موتوری باغبانی چگونه است؟ آیا ارزان شده است؟ این روز ها آن قدر با اخبار گوناگون ناراحت کننده از افزایش قیمت ها گرفته تا بیماری مواجه هستیم، که وقتی یک خبر حتی به شایعه هم می شنویم که خوشحال کننده است به زندگی امیدوار می شویم.
ارزان شدن کالا ها این روز ها بیشتر شبیه به معجزه شده است.

با توجه به این که کلیه اجناس وارداتی قیمت شان با دلار محاسبه می شود، هم قیمت شان در مبداء گران شده و هم ارزش ریالی پول ما کاهش یافته است.
این ارزان تر شدن بیشتر رویایی است، که اگر حتی مقطعی هم مورد توجه قرار گیرد، باید سریع برایش اقدام نمود.

مثلاً اغلب فروشگاه ها اره موتوری باغبانی را با مارک های مختلف دارند. اما قیمت ها از حدود ۲ میلیون تومان ارزان تر نیست. اگر واقعاً قصد خرید داشته باشید، در صورتی که جشنواره و یا طرح تخفیفی اعلام کنند به راحتی می توانید بهترین قیمت را از ادوات داشته باشید.
تعداد خرید کردن، بهترین راه برای افزایش سود شما است.

قیمت اره شارژی

 

قیمت اره برقی شارژی باغبانی چقدر است؟

یکی از انواع اره موتوری، مدل های شارژی می باشد. این مدل ها با باتری کار می کنند. مشابه با انواع برقی هستند . اما چند تفاوت عمده دارند.

اول این که باتری می تواند از برق جدا و فقط داخل دستگاه باشد.

دوم امکان کار در هر منطقه حتی جاهایی که برق نیست را دارد.

سوم صدای بسیار کمتری نسبت به انواع بنزینی و حتی برقی دارند.

اما خب قدرت باتری به گونه ای است که برای مصارف کاملاً حرفه ای نمی توان از آن استفاده کرد.بهترین کار استفاده برای بریدن شاخه های کم قطر تا حداکثر ۲۵ سانت است.

اما تیغه های این مدل اره از ۱۰ سانت تا ۳۰ سانت است. برای همین عموماً کوچک و سبک هستند.

در هر صورت برای قیمت اره برقی شارژی اکنون در سال ۱۴۰۲ حدود ۲٫۵ میلیون حداقل باید پرداخت کنید.

اگر هم خرید عمده دارید شاید بتوانید مناسب تر تهیه کنید.اغلب این مدل های چینی هستند.اما برند های ایتالیایی و البته روسیه ای یا ترکیه ای هم کم و بیش و بسیار محدود در فروشگاه ها پیدا می شود.

در اره برقی شارژی هم مانند قیچی ها معمولاً ۲ باتری وجود دارد که با شارژ کامل آن ها می توانید با هر کدام حداکثر ۳ ساعت کار کنید.

البته خوشبختانه باتری این ابزار ها در بازار پیدا می شود و از این بابت هم جای نگرانی نیست.