+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت چمن زن بنزیی

قیمت استثنایی دستگاه چمن زن بنزینی در بازار چقدر است؟ آیا می توانید این نوع از دستگاه ها را برای زمین چمن خود و فضای سبز خود به راحتی خریداری نمایید؟

چمن زن بنزینی یکی از دستگاه هایی است که فقط برای فضای سبز و چمن کارایی دارد. از این دستگاه نمی توان برای کارهای زیر استفاده کرد.

جمع آوری علف
جمع آوری یونجه

علت عدم امکان استفاده از این دستگاه برای موارد فوق هم این است که اولاً نوع طراحی دستگاه به گونه ای است که تیغه ها نمی توانند ساقه های ضخم علف و درخچه ای را ببرند.
دوماً مدل طراحی حالت کالسکه ای و چهار چرخ است و در بین علف و یونجه گیر می کند.

پس بهتر است به جای انتظار کارهای خارق العاده از دستگاه ها، آن ها را تنها برای کاری که تولید شده اند استفاده کنید تا از کارایی دستگاه لذت ببرید و هزینه های شما هم کمتر شود.
چمن زن بنزینی برای زمین های چمن کاری بیش از ۱۰۰۰ متر مربع استفاده می شود.
دارای چهار چرخ بوده و می توانید بر اساس ساده یا گیربکسی بودن، عرض تیغه و حجم مخزن چمن این دستگاه مدل های مختلف از دستگاه چمن زن را خریداری نمایید.

چمن زن دستی بنزینی را کاربر باید هل دهد.
اما قدرت موتور آن می تواند ۴ اسب، ۶ اسب و حتی ۷ اسب باشد.

 

نحوه فروش و ارسال انواع چمن زن بنزینی

نحوه فروش و ارسال چمن زن بنزینی چگونه است؟ زمانی که شما از مرکزی یا فروشگاهی حضوری خرید می کنید، خب طبیعی است که دستگاه را تست کرده سلامت فیزیکی را بررسی و سپس با خود می برید.

اما خرید اینترنتی و از فروشگاه هایی غیر از شهر خودتان سبب خواهد شد تا نحوه ارسال برایتان مبهم شود.
اغلب مراکز فروشگاهی مخصوصاً برای مصرف کننده فروش نقدی واریزی دارند.

زمانی که واریز نمودید بار را با باربری برای شما ارسال می کنند. معمولاً به دلیل بسته بندی که چنین دستگاه هایی دارند امکان آسیب دیدگی در بار به ندرت پیش می آید. چمن زن بنزینی و نیز انواع برقی دارای وزن زیاد است.
البته در انواع چمن زن برقی می توان مدل های سبک مثل انواع ۱۰۰۰ وات را خریداری نمود و با تیباکس دریافت کرد. اما برای حمل چمن زن بنزینی، باربری به لحاظ وزن بیشتر سنگینی مقرون به صرفه تر است.

چمن زن بنزینی را معمولاً شهرداری ها و نیز ارگان های ورزشی خریداری می کنند.
نوع دیگری از این چمن زن وجود دارد که چمن زن تراکتوری نامیده می شود.
چمن زن تراکتوری یا نفربر برای زمین های گلف و فضاهای بسیار بزرگ کاربردی است و خب هم ابعاد بزرگ تری دارد و هم قیمت بیشتری.

چمن زن بنزین هوندا