+989129218622 artancompany22@gmail.com

یکی از انواع ابزار کشاورزی و باغبانی که البته در کار جنگلداری هم استفاده دارد، اره برقی باغبانی است که قیمت آن در بازار متنوع می باشد.
در بین انواع و اقسام ابزار های باغبانی میتوان گفت که کاربری ها متفاوت می باشد. در نتیجه اره باغبانی برای بریدن و تکه تکه کردن استفاده می گردد. اما یکی از مهمترین کاربری ها برای اره در هر صنعت و صنفی هم همین برش ها می باشد. در بین اره ها می توان دسته بندی های مختلفی انجام داد که یکی از آن ها این است که آیا اره باغبانی برش عمودی انجام می دهد و یا در انواع ایجاد کننده برش افقی طولی و شکاف زن ها است. در این متن بیشتر در مورد انواع اره باغبانی برقی صحبت خواهیم کرد.

انواع اره باغبانی برقی

همان طور که اشاره شد برای بریدن قطعات و الوار ها باید از اره های برقی یا بنزینی استفاده شود. در انواع مختلف از اره های برقی باغبانی اندازه تیغه متفاوت است. این اندازه از 35 سانت تا 56 سانت خواهد بود.
همچنین در اره های باغبانی برقی از زنجیر هم ممکن است استفاده شود که در عموم مدل ها 3.8 اینچ می باشد.
در مورد اره برقی در انواع موجود تفاوت هایی در قدرت موتور وجود دارد که موارد ذکر شده برای قیمت اره برقی باغبانی هم تنوع و اختلاف ایجاد می کند.
البته آن چه در قیمت ها تفاوت دارد برند ها، کشور های سازنده و کیفیت تیغه، دسته و ایمنی هم است.

راهنمای استفاده از اره برقی باغبانی

در حالت کلی برای استفاده از اره باغبانی موتوری که می تواند بنزینی یا برقی باشد،بهتر است که توان جسمی لازم و هوشیاری کافی داشته باشد. همان طور که گفتیم قدرت و سرعت بالا در برش سبب می شد تا تکان هایی حین روشن بودن داشته باشند که باید بتوانید آن ها را کنترل کنید.
در مارک های معتبر از این اره ها، ترمز دستی و غیر دستی، حفاظ جلوی دست،و مهار زنجیر به منظور زمانی که ممکن است زنجیر پاره گردد، وجود دارد. اما تجهیزات ایمنی مثل گوشی، عینک و لباس مخصوص کار هم بهتر است داشته باشید.