+989129218622 artancompany22@gmail.com

ابزار مورد نیاز جهت انجام امور باغبانی، به نمونه های متعددی تقسیم بندی شده که هر یک از کارایی های خاص خود برخوردار می باشند. به طور مثال می توان اره باغبانی را نام برد که در انواعی از این مدل ها در بازار فروش موجود می باشد: اره برقی و اره دستی. گاه نیز این دو نوع با یکدیگر ترکیب شده و ابزاری به نام اره برقی دستی را ظاهر می سازند.

قابل ذکر می باشد که انواع متعدد اره با برند های متعددی در بازار به فروش می رسند که این موضوع می تواند بر روی قیمت آن تاثیر به سزایی را بر جای بگذارد. در هر حال خریدارانی که مایل به کسب اطلاع از قیمت انواع اره برقی دستی که در مدل های متنوعی هم چون اره شارژی موجود است می باشند، می توانند از طریق مراکز فروش اینترنتی مجاز، اقدام به جستجوی قیمت از طریق فروشندگان در این مراکز کرده و پس از آن خرید های مورد نیاز خود را به انجام برسانند.

قیمت انواع اره برقی دستی | قیمت اره برقی شارژی باغبانی

مرکز پخش اره برقی باغبانی

مرکز پخش اره برقی باغبانیاره برقی یکی از رایج ترین ادوات و ابزار باغبانی است که با وجود آن می توان تمام امور باغبانی از جمله هرس کردن را به سرعت هر چه تمام تر انجام داد و سپس یک نتیجه چشمگیر و زیبا از گیاهان و درختان هرس شده را به نظاره نشست.

اما برای این که این ابزار مفید و کاربردی بتوانند به دست هر یک از خریداران اعم از خریداران عمده برسند و نیاز های غالب آن ها را برطرف نمایند، نیاز است تا تامین این گروه از محصولات در بازار صورت گرفته تا خریداران نیز بتوانند با فراغ خاطر هر چه بیشتر، احتیاجات خود را مرتفع سازند.

لذا جهت توزیع انواع اره باغبانی اعم از اره برقی، مراکز پخش دست به کار شده تا تولیدات صورت گرفته توسط تولید کنندگان ایرانی و خارجی را در بازار توزیع نموده و از این طریق روند خرید و فروش اره باغبانی را با تسهیلاتی مواجه نمایند.

سفارش اره باغبانی دستی

سفارش اره باغبانی دستیبا وجود اره باغبانی از جمله اره دستی می توان تمامی هرس های مربوط به گیاهان و درختان را در هر جایی که اثری از آن ها دیده می شود، مانند باغ ها، پارک ها و … به خوبی به انجام رساند و شرایط رشد بهتری از آن ها را فراهم ساخت.
لذا اگر قصد خرید عمده یا جزیی این محصولات را دارا  می باشید، می توانید تمامی سفارشات خود در قالب اره دستی و هم چنین نمونه های دیگر آن مانند این موارد را به نمایندگی های فروش حاضر در سایت های شناخته شده سپرده و کوتاه ترین زمان ممکن آن ها را تحویل بگیرید:

 • اره برقی باغبانی
 • اره زنجیری شارژی
 • اره برقی خانگی

تولید کننده اره برقی دستی

تولید کننده اره برقی دستیاره برقی دستی از کارکرد های متفاوتی چه در عرصه باغبانی و چه در عرصه های دیگر برخوردار بوده و توسط واحد های تولید کننده، در انواعی از این موارد به بازار عرضه گشته است:

 • کیفیت
 • مدل
 • اندازه
 • نوع کارکرد
 • قیمت

طبیعی ست که در حیطه محصولی همچون اره برقی دستی، هم می توان نمونه های بسیار با کیفیتی از این محصول را مشاهده کرد و هم نمونه های معمولی آن را. در هر حال انتخاب این ابزار کاربردی به سلیقه و انتخاب مشتری بستگی خواهد داشت که کدام یک را بر دیگری ترجیح می دهد.

فروشگاه اره برقی شارژی

فروشگاه اره برقی شارژیاره برقی در مدل هایی همچون اره برقی شارژی به بازار روانه شده و در انواعی از فروشگاه های عرضه کننده ادوات کشاورزی و باغبانی، مورد فروش در سطوح عمده و جزیی قرار می گیرد. منظور از نوع شارژی که برای این محصول در نظر گرفته شده، این است که توسط باتری کارکرد لازم را از خود نشان می دهد که پس از تمام شدن شارژ باتری، مجدداٌ قابل شارژ و استفاده می باشد.

همان طور که می دانید اره برقی شارژی نیز محدود به یک برند نمی شود و در این زمینه انواع متفاوتی را در بر می گیرد که اگر بخواهیم به برخی از کارکرد های برخاسته از این اره اشاره کنیم، می توان این موارد را نام برد:

 • قطع درختان مرده
 • تهیه هیزم از درخت
 • هرس درختان
 • بریدن چوب درختان به منظور تولیدات چوبی

قیمت اره برقی دستی

قیمت اره برقی دستیدر بازار فروش ادوات باغبانی و کشاورزی، یکی از محصولاتی که مورد تقاضای بسیار قرار می گیرد، اره ها که در انواعی از اره دستی و اره برقی و یا اره برقی دستی به خریداران قابل ارائه می باشد.

لازم است بدانید این محصول با توجه به این که مدل های مختلفی را شامل می شود و توسط واحد های تولید کننده ایرانی و خارجی ساخته شده و سپس روانه بازار فروش می شود، برگرفته از سطوح قیمتی مختلف می باشد که جهت اطلاع دقیق از این قیمت، بهتر است مراجعات حضوری و یا غیر حضوری , و به صورت اینترنتی را به کارشناسان فروش به عمل آورید.

نمایندگی فروش اره برقی باغبانی

نمایندگی فروش اره برقی باغبانینمایندگی های فروش، مطمئن ترین مسیر شناخته شده برای تهیه محصولی مانند اره برقی باغبانی می باشند، چرا که این نمایندگی ها، به معرفی مارک های معتبری از این محصول به مشتریان پرداخته و در نتیجه می توانند قیمت بهتری از آن را به خریداران پیشنهاد دهند.
علاوه بر این می توان گفت تنوع محصولات موجود در این مراکز به حدی وسیع است که هر نوع اره از قبیل اره چوب بر بنزینی را می توان در آن دید. هم چنین در صورت نیاز، قیمت اره چوب بر بنزینی نیز در دسترس خریداران قرار می گیرد.