+989129218622 artancompany22@gmail.com

 

قیمت بهترین قیچی باغبانی دسته بلند در جنس‌ های مختلف، متفاوت می‌ باشد. برای خرید این محصول و استعلام قیمت آن به سایت فروش ما مراجعه نمایید این نوع از قیچی‌ها هم مانند انواع کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین مدل‌هایی وجود دارند که جزو بهترین‌ها در بازار می‌باشند.

 

شاید بیش از قیچی‌های دسته بلند، انواع کوچک مورد نیاز باغبان‌ها باشد. اما به هر حال علت تولید قیچی باغبانی دسته بلند، هرس کردن شاخه‌های مرتفع و چیدن میوه از درختان با سهولت بیشتر است. بهترین مدل‌ها حتی وزن کمی داشته و می‌توانند برای شما کاربری ساده‌ی داشته باشند. قیمت انواع قیچی باغبانی دسته بلند هم بسته به مدل، با سبد و یا بدون سبد می‌باشد.

 

کاربرد قیچی باغبانی دسته بلند، همان طور که اشاره شد کارایی اصلی انواع قیچی باغبانی در هرس کردن شاخه‌ها می‌باشد. اما برخی از درختان دارای شاخه‌های خشک در ارتفاع بالاتر هستند. همچنین درختانی هم وجود دارند که شاخه‌ها در هم تنیده می‌باشند. در نتیجه با قیچی‌های باغبانی مرسوم نمی‌توان آن را از تنه جدا کرد. قیچی باغبانی دسته بلند در انواع مختلف برای شاخه‌های مرتفع طراحی شده است.

 

 1. شاخه زنی
 2. میوه چینی

 

اما در مدل‌های میوه چین امکان اتصال سبد میوه هم وجود دارد تا میوه‌ها روی زمین نیفتند. دسته انواع قیچی باغبانی دسته بلند در حالتی که ثابت باشد در مارک‌های مختلف بیش از ۶۰ سانت است. می‌توان در برخی مارک‌ها دسته‌های ثابت تا ۱ متر را هم مشاهده کرد. اما مدل‌هایی که اتصال به میله دارند، تا نزدیک ۲ متر هم می‌توانند بلند و تغییر در طول آن‌ها ممکن می‌باشد. این مدل‌ها در قیمت با هم متفاوت بوده و در نتیجه پیش از خرید بهتر است، نوع و مارک را در قیمت مقایسه نمایید.

قیمت بهترین قیچی باغبانی دسته بلند

انواع قیچی شاخه زن دسته بلند

همان طور که در قسمت قبلی هم اعلام شد، انواع کاربردی قیچی باغبانی دسته بلند، قیچی شاخه زن دسته بلند هم می‌باشد. لازم است در مورد این مدل، اطلاعات بیشتری داشته باشید. انواع مدل از قیچی شاخه زن دسته بلند در بازار وجود دارند.

 

جدا از برند‌های متنوع، مدل‌های زیر بیشترین میزان مشتری را دارند. قیچی باغبانی دسته تلسکوپی، این مدل‌ها هم می‌توانند مخصوص شاخه‌های تر باشند. از این رو مدل‌های مخصوص هرس شاخه‌های خشک از این نوع قیچی طراحی شده‌اند.

 

قیچی شاخه بر همچنین می‌تواند از انواع دنده‌ی باشد. مکانیزیم دنده‌ ای کمک می‌کند تا قدرت بیشتری به شاخه‌های قطور و سفت وارد کند. در حقیقت قدرت دست کاربر را حتی با ۵۰ درصد هم بالا می‌برد. قیچی سرشاخه زن همچنین می‌تواند دسته بلند تری تا حدود ۳ متر داشته باشد.

یکی از انواع خیلی خاص و منحصر به فرد قیچی هرس باغبانی، قیچی پنوماتیک باغبانی می‌باشد. این مدل می‌تواند دارای انواع دسته بلند و بزرگ و نیز انواع قیچی کوچک باغبانی باشد.

 

قیمت قیچی باغبانی خوب در فروشگاه

با توجه به مدل‌هایی که در بازار ابزار و ادوات کشاورزی وجود دارد، قیمت قیچی باغبانی خوب چند می‌تواند باشد؟ قیمت قیچی باغبانی دسته بلند شاخه زن با توجه به قطر دهانه و نیز اندازه دسته در یک مارک می‌توان متفاوت باشد. همچنین خود مارک هم در قیمت قیچی باغبانی دسته بلند اثر مستقیم دارد.

 

به عنوان مثال: قیمت قیچی باغبانی دسته بلند تایوانی ارزان تر از قیمت قیچی باغبانی دسته بلند برگر می‌باشد. در بازار و فروشگاه‌ها ارزانترین قیچی باغبانی کوچک و بزرگ برای برند‌های تایوانی است. با این وجود کیفیت این برند‌ها برای کار مداوم در برخی مارک‌ها مانند موارد زیر بسیار خوب می‌باشد.

 

 1. کلاسیک گاردن تایوان
 2. داتیس
 3. وایزست

 

 

انواع قیچی شاخه زن دسته بلند

 

بهترین قیچی باغبانی در بازار

شاید انواع برند‌ها در بازار ابزارآلات باغبانی وجود داشته باشند، اما نکته مهم اینجا است که بهترین قیچی باغبانی از مارک‌های اروپایی می‌باشد، که البته قیمت بالایی هم دارند. اما یک باغدار حرفه‌ی می‌داند که اگر هزینه‌ی در خصوص خرید ابزارآلات انجام دهد، به زودی برنده خواهد گشت. زیرا یک بار خرید می‌کند و یک عمر استفاده خواهد کرد.

 

راهنمای خرید قیچی باغبانی هرس، در کنار نام انواع قیچی شاید برای افرادی که می‌خواهند باغداری را به صورت حرفه‌ی انجام دهند، یا افرادی که خودشان به باغبانی علاقه مند هستند، یک راهنمای خرید قیچی باغبانی می‌تواند موثر باشد. خرید این محصول با برند باکیفیت و مدل مناسب ، نیازمند تجربه در بازار ادوات می‌باشند.

افرادی که برند‌ها را به خوبی می‌شناسند و می‌دانند که برای یک هرس سنگین و یا سبک کدام مدل از کدام برند‌ها می‌تواند خوب کار کند. تقریباً می‌توان گفت که برند‌های معروف، به دلیل نظرات مثبت کاربران در بازار، فروش خوبی پیدا کرده اند.

 

خرید بهترین قیچی باغبانی 

همچنین بد نیست بدانید که تنها مارک‌های چینی دارای کیفیت لازم نیستند. در حقیقت اگر حتی از تولید ملی بیشتر حمایت می‌شد، قیچی ایرانی می‌توانست جای بسیاری از برند‌های وارداتی را بگیرد. به عنوان مثال قیچی باغبانی برگر آلمان که هم در انواع هرس و هم دسته بلند در بازار وجود دارد، با وجودی که وارداتش کمی کمتر از انوع برند تایوانی می‌باشد، اما کیفیت خوبی دارند.

 

البته وجود تحریم‌هایی که هر ساله به ایران وارد می‌شود، همچنین مشکلات ارزی و ریالی برای واردات کالا‌ها کمی واردکنندگان ادوات را هم با مشکل مواجه کرده است. این بدان معنا خواهد بود که سرمایه گذار روی تولید ملی می‌تواند بسیاری از چالش‌ها را بر طرف نماید.

 

البته نمایندگی‌های شرکت‌های بزرگ اروپایی برای اینکه بتوانند واردات خود را انجام دهند، می‌توانند راهکارهایی برای دور زدن تحریم‌ها پیدا کنند. این کاری است که تجار کار کشته می‌دانند و با کمی زیرکی می‌توان نیاز بازار را برای برند‌های معروف بر طرف کرد.

 

 

بهترین قیچی باغبانی در بازار

 

قیمت قیچی باغبانی پنوماتیک در فروشگاه‌ها

در بین نام انواع قیچی باغبانی، قیچی باغبانی پنوماتیک یا بادی هم به چشم می‌خورد. اگر خوب دقت کنید، این مدل از قیچی‌ها به ندرت در فروشگاه‌ها به چشم می‌خورند. در واقع دارا بودن مشتری خاص سبب شده تا کمتر در بازار عرضه شوند.

 

قیچی باغبانی پنوماتیک دارای کمپرسور بادی است که میتواند ۲ تا ۴ خروجی داشته باشد. در نتیجه در قیمت قیچی باغبانی پنوماتیک، تعداد خروجی بسیار مهم می‌باشد. نمونه‌های با دو خروجی ارزان تر از ۴ خروجی می‌باشند. این مدل‌ها می‌توانند هم با قیچی باغبانی بلند و هم انواع هرس کوچک و حتی اره کار کنند. البته به دلیل قیمت بیش از ۱۴ میلیون تومانی این مدل‌ها کمتر کسی فعلاً با وجود تکنولوژی بالا در ساخت، زیر بار خرید آن می‌رود. برخی بر این باورند که این نوع قیچی برای باغ‌های بزرگ و مکانیزه کار آمد تر هستند.

 

سرویس و تعمیر قیچی پنوماتیک هر چند ماه یکبار انجام می‌شود، اما هزینه‌های سرویس هم ارزان نیست. برند‌هایی مانند لیزام ایتالیا و کبری در داخل کشور این مدل قیچی باغبانی را علاوه بر قیچی باغبانی شارژی دارند. قیمت این مدل از قیچی‌ها با سطح درآمد غالب کشاورزان ناسازگار می‌باشد. در نتیجه هر چند نحوه هرس خوب آن مشتاقان زیادی دارد، اما با این وجود درصد کمی امکان خرید قیچی باغبانی شارژی و بادی را دارند. در هرس کردن نیاز است تا قیچی، برش را سریع و نرم انجام دهد و در نتیجه شاخه آسیب نمی‌بیند و زود ترمیم می‌شود. به راحتی با قیچی بادی و شارژِی این امر میسر است. اما برای کشاورزان فعلا با افزایش قیمت دلار کمی خرید این مدل سخت تر از قبل شده است.

 

 

قیمت قیچی باغبانی پنوماتیک در فروشگاه ها

 

 

 

فروش قیچی باغبانی شارژی ارزان

همان طور که در بالا هم اشاره شد، قیچی باغبانی شارژی هم در بازار به فروش می‌رسد. فروش قیچی باغبانی شارژی از مارک‌های زیر در کشور انجام می‌شود.

 

 1. قیچی شارژی اینفاکو
 2. قیچی کبری
 3. قیچی لیزام
 4. قیچی تایوانی sca4

 

در کلیه مدل‌های نام برده شده، باتری یا به صورت کوله‌ ای یا کمری قابل حمل می‌باشد. باتری ۱۲ ولت دارد و با شارژ کامل ۸ ساعته می‌تواند ۱۲ ساعت کار نماید. شاید مدل‌های تایوانی و چینی ارزان تر از انواع دیگر اروپایی باشند. با این وجود فروش قیچی باغبانی شارژی هم ارزان نیستند. شاید به نظر برسد که به اندازه یک ماشین گاهاً قیمت دارند اما در حقیقت ارزان بودن برای این دو نوع قیچی یک رویا به شمار می‌رود.

 

اگر مستقیم از وارد کننده خرید کنید، یا این که بتوانید درصدی تخفیف بگیرید، شاید قیمت مقرون به صرفه تری برایتان ایجاد شود. در مورد فروش این نوع قیچی‌ها خوشبختانه گارانتی و خدمات پس از فروش توسط فروشندگان مجاز ارائه می‌گردد. در نتیجه از بابت سرویس و قطعات تا حدود زیادی خیالتان راحت است. این مدل از قیچی‌ها برای باغ‌های زیر بیشتر کارایی دارند.

 

 1. باغ‌های مکانیزه
 2. باغ‌های چند هکتاری
 3. باغ انگور
 4. باغ پسته

 

برای باغ‌های بیش از ۲ هکتار برخی معتقد هستند که قیچی باغبانی بادی بهتر و کم هزینه تر است.

 

 

فروش قیچی باغبانی شارژی ارزان

 

قیمت قیچی باغبانی تایوانی عمده

قیچی باغبانی دسته تلسکوپی مانند قیچی سر شاخه زن و شمشاد زن کاربرد‌های مختلفی دارد. برخی برای هرس شاخه‌های در هم تنیده درختان و برخی برای شکل دهی به شمشاد‌ها به کار گرفته می‌شود. قیمت قیچی باغبانی دسته بلند هم بنا بر دلایل زیر می‌تواند متفاوت باشد.

 

کشور سازنده. به طور مثال: قیمت قیچی باغبانی تایوانی ارزان تر از قیمت قیچی باغبانی دسته بلند برگر می‌باشد. این موضوع علاوه بر قیمت ارز، به کیفیت هم بستگی دارد. طبیعی است که برند‌های درجه یک تایوانی هنوز از نظر کیفی با انواع اروپایی مثل تولیدات کشور آلمان و اسپانیا فاصله دارند. اما قیمت یورو و دلار هم با قیمت ارز سایر کشور‌ها فاصله زیادی دارند.

 

در اواخر سال ۹۷ و با شروع سال ۹۸ قیمت دلار افزایش تساعدی داشته که در قیمت کالاهای وارداتی مشکل ایجاد کرده است. البته درجه کیفی قیچی‌های تایوانی هم با هم فرق دارد. چندین برند تایوانی که قیچی و اره باغبانی باکیفیت دارند، شامل موارد زیر می‌شوند.

 

 1. کلاسیک گاردن
 2. داتیس
 3. دایسون
 4. وایزست

 

وارد کنندگان این برند‌ها از کیفیت نسبی برندشان تعریف می‌کنند و می‌دانند با وجود برند‌های درجه یک که گران هستند، عموم مصرف کنندگان نیاز به خرید قیچی ارزان تر و با کیفیت متوسط دارند. کارتن‌های هر یک از مدل‌های قیچی‌ها ۱۰ عددی است. از طرفی کارتن اصلی ۱۰۰ تا ۱۵۰ عددی و قیچی‌های دسته بلند ۱۲ و ۶ عددی هستند.

 

کمتر فروشگاهی کارتن‌های اصلی را عمده میخرد. زیرا می‌خواهد تنوع مدل در فروشگاه برای افراد مختلف داشته باشد. اما چندین کارتن ۱۰ عددی را لزوماً خریداری می‌نماید. اوج فروش قیچی و اره باغبانی از پائیز و زمانی است که هرس کردن گیاهان آغاز می‌شود.

 

 

 

قیمت قیچی باغبانی تایوانی عمده

خرید قیچی و اره باغبانی خوب

با تمام اطلاعاتی که در مورد راهنمای خرید قیچی باغبانی در بخش‌های قبلی داده شد، باز هم خرید قیچی و اره باغبانی که باکیفیت و عمری باشد، دغدغه افراد حرفه است. برند‌های زیر برای قیچی باغبانی دستی مورد پیشنهاد می‌باشد.

 

 1. آلتونا محصول کشور اسپانیا
 2. فیسکارس ساخت کشور فنلاند
 3. لایت، آرس، سابوتن و سامورایی ژاپن
 4. برگر آلمان
 5. فلکو سوئیس
 6. باهکو فرانسه

 

اما در بازار تهران و حتی شهر‌های دیگر این برند‌ها اختلاف قیمت بارزی با ادوات تایوانی دارند. در عین حال دسترسی به فروشنده اصلی آن هم کمی سخت می‌باشد.

 

با این وجود برای اینکه چندین سال از دادن هزینه برای خرید ادوات و ابزار دستی راحت باشید، این برند‌ها هنوز مورد توصیه می‌باشند. برخی از این برند‌ها دارای تیغه قابل تعویض و برخی دارای امکان تیز کردن مجدد هستند. اما اگر قصد تیز کردن قیچی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم، به افراد متخصص این موضوع را بسپارید تا درست تیز نمایند. موارد مذکور در افزایش طول عمر اره و قیچی موثر می‌باشد.

 

 

از طرفی دیگر استحکام در برابر ضربه و عدم امکان زنگ زدن در مواجه با رطوبت، کمی در بهبود عمر این ابزار کمک می‌نماید. لازم است هر یک از انواع قیچی‌ها را که خریداری کرده اید، پس از اتمام کارتان، تیغه را به طور کامل تمیز کنید تا دیرتر کُند شوند.

 

 

خرید قیچی و اره باغبانی خوب

 

فروشگاه اینترنتی انواع ابزارآلات باغبانی

بسیاری از شما برای خرید ابزار آلات باغبانی دچار سردگمی می‌شوید، ولی می‌توانید برای خارج شدن از این سردرگمی، به راحتی به فروشگاه اینترنتی انواع ابزارآلات باغبانی، سری بزنید و هر آنچه مورد نیاز شما می‌باشد را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نمایید.

 

این فروشگاه‌ها مکانی ایمن برای خریداری ابزار آلات باعبانی می‌باشند که بسیاری از این سایت‌ها برای بالا بردن کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهند، به ارائه مشاوره‌های رایگان متعددی،در زمینه تولید این ابزار آلات می‌پردازند. درنتیجه اینکار باعث رضایت مشتری خواهد شد و به راحتی افراد با این مشاوره‌ها خرید خود را با اطمینان انجام خواهند داد.

 

در فروشگاه‌های اینترنتی، قیمت انواع قیچی‌ها را همانند: قیمت قیچی دهن باز، قیچی باغبانی و جغجغه ای، به شما ارئه خواهد داد. همچنین در این فروشگاه‌ها برخی از نمایندگی‌ها همچون نمایندگی برگر آلمان را به شما می‌دهد.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی انواع ابزارآلات باغبانی

معرفی انواع قیچی‌های حرفه‌ی باغبانی

قیچی باغبانی قیچی می‌باشد که برای هرس کردن گیاهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قیچی‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که در ادامه به معرفی انواع قیچی حرفه‌ ای باغبانی خواهیم پرداخت. تیغه‌های قیچی‌های باغبانی از جنس‌های فولاد با تیتانیوم می‌باشند که بسیار تیز و دارای ماندگاری بالایی هستند.

 

تیغه‌های قیچی‌های باغبانی که از جنس تیتانیوم می‌باشند، از ماندگاری بالا تری نسبت به تیغه‌های فولادی می‌باشند که این تیغه‌ها سبک و ضد زنگ هستند. طبیعتا قیمت بالاتری را نسبت به قیمت تیغه‌های فولادی دارند. در زیر انواع قیچی‌های حرفه‌ی باغبانی را مشاهده می‌نمایید:

 

قیچی چمن زن: برای کوتاه نمودن چمن و دیگر گیاهانی که شاخه‌های سخت و محکمی ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

قیچی باغبانی شمشاد زن: این قیچی که دارای دسته بلندی است، برای هرس کردن پرچین‌ها استفاده می‌شود.

 

قیچی هرس: این قیچی‌ها دارای دسته‌ها و تیغه‌های بلند تری هستند که برای بریدن و هرس کردن شاخه‌هایی که ضخامت زیادی دارند، استفاده می‌شود.

 

قیچی سر شاخه زن: نوعی از قیچی‌های باغبانی است که برای بریدن شاخه‌های بالایی درحتان که دسترسی به آن سخت می‌باشد، استفاده می‌شود.

 

قیچی باغبانی جغجغه ای: این قیچی‌ها برای بریدن شاخه‌های ضخیم که نیروی زیادی را از شما می‌گیرد، استفاده می‌شود.

 

 

 

مشخصات قیچی شاخه زن دسته بلند

آیا شما با مشخصات قیچی شاخه زن دسته بلند آشنا هستید؟ ما در ادامه برای شما مشخصات و انواع قیچی های شاخه زن دسته بلند را برای شما باز گو خواهیم نمود. همراه ما باشید تا با مشخصات قیچی شاخه زن آشنایی کامل را پیدا نمایید.

 

اولین مورد قیچی شاخه زن تلسکوپی می‌باشد که در کارتن های دوازده تایی هستند و می‌توان از این قیچی ها برای هرس کردن شاخه های تازه استفاده نمود. جنس تیغه های این نوع از قیچی ها از فولاد و دارای تیغه کوتاه و حدود هفت سانتی متر می‌باشند.

 

دومین مورد از قیچی های دسته بلند،قیچی شاخه زن طنابی است که به همراه خود اره دارند، که طول دسته آنها بین سه تا شش متر می‌باشد. قیچی بعدی، قیچی شاخه زن گیر بکسی می‌باشد که دارای تیغه نه سانتی و وزن یک کیلو صد گرم می‌باشد. همچنین طول این قیچی هفتاد و پنج سانت است.

 

مورد آخر نیز، قیچی شاخه زن دنده ای می‌باشد که جنس تیغه های آن از فولاد با روکش تفلون است، طول این قیچی ها حدود ۶۷ تا ۶۹٫۵ سانتی متر می‌باشد.

 

موارد بالا چند مورد از قیچی های دسته بلند و مشخصات آن را به شما ارائه دادیم. برای آشنایی کاکل با سایر قیچی ها همراه ما باشید.

مشخصات قیچی شاخه زن دسته بلند

عرضه قیچی‌های باغبانی ژاپنی اصل

بسیاری از شرکت‌ها در ایران به عرضه قیچی‌های باغبانی ژاپنی اصل، می‌پردازند که مدل‌های متنوع و کیفیت‌های مختلف می‌باشند. تقریبا تمام محصولات ژاپنی از بهترین کیفیت‌ها می‌باشند که کیفیت این محصولات از همگان پوشیده نمی‌‌باشد.

 

قیچی‌ باغبانی دسته بلند ژاپناصل ، طوری طراحی شده‌ که زیبا و با دوام هستند و برای هرس کردن درختانی که دارای ضخامت بالایی می‌باشند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. طراحی ارگونومیکی که این قیچی دارد، باعث می‌شود که به راحتی در دستان شما قرار گیرد، و به راحتی بتوانید از آن استفاده نمایید.

 

عرضه قیچی‌های ژاپنی،این روزها با همکاری کردن برخی از کمپانی‌ها همانند لایت، سابوتن، و برند‌های معتبر دیگر می‌باشد. قیچی‌های باغبانی ژاپنی اصل،از دوام و طول عمر بسیاری برخور دار می‌باشد که می‌تواند حتی در کارهای سنگین هرس کردن نیز مقاوم باشد. این امر برای تمامی افراد که از این قیچی‌ها استفاده می‌کنند پوشیده نمی‌باشد. البته شاید با توجه به قیمت بالایی که اکنون در سال ۱۴۰۲ پیدا کرده اند، قیمت قیچی باغبانی دسته بلند دست دوم  که در سایت هایی مثل دیوار یا شیپور ارائه شده اند برای شما مقرون به صرفه تر باشد.

به هر حال قیمت قیچی باغبانی بزرگ از انواع کوچک بیشتر بوده است. این در حالی است که کاربرد انواع هرس معمولی حتی در مصارف خانگی هم هست. برای همین شاید در اکثر فروشگاه ها مدل های مختلفش در دسترس باشد. این روز ها با قیمت هایی که مشاهده می کنید، قیمت قیچی باغبانی تایوانی دسته بلند نسبتاً مقرون به صرفه تر است. قیچی باغبانی دسته بلند تایوانی می تواند دسته ثابت یا کشویی باشد و کیفیت بازار پسندی هم دارند.

 

 

عرضه قیچی های باغبانی ژاپنی اصل

توزیع انواع قیچی‌های باغبانی به سراسر کشور

استفاده از قیچی‌های باغبانی برای یک باغدار یا گلخانه دار، به کار روزمره وی تبدیل شده است، که علاقه زیادی نیز به این کار دارد. این قیچی‌ها در انواع مختلف در بازار می‌باشند که همگی برای یک کار و آن نیز هرس نمودن شاخه‌ها می‌باشد.

 

امروزه توزیع انواع قیچی‌های باغبانی به سراسر کشور، با همکاری بسیاری از برند‌ها و شرکت‌ها و تولیدی‌های این محصول بسیار عالی پیش می‌رود که افراد بسیاری نیز به توزیع این محصول مشغول می‌باشند. توزیع این قیچی‌ها به سرعت انجام می‌شود که همین امر باعث رضایت افراد، هنگام خرید این محصول می‌شود.

 

شما می‌توانید به سایت‌های مختلف برای خرید انواع قیچی‌های باغبانی سر بزنید و پس از انتخاب یکی از آنها محصول را سفارش دهید. افراد بسیاری برای توزیع قیچی‌های باغبانی، در کمترین زمان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌‌باشند.

 

 

توزیع انواع قیچی های باغبانی به سراسر کشور

ارسال سریع قیچی‌های حرفه‌ی با بهترین قیمت

برخی از قیچی‌ها حرفه‌ی هستند که کاربرد بیشتری نسبت به سایر قیچی‌ها دارند. هر باغبان یا گلخانه داری به دنبال ابزارهای باغبانی می‌باشند که ارسال آن بسیار سریع باشد. به سخنی دیگر ارسال سریع قیچی‌های حرفه‌ی با بهترین قیمت، یکی از نکاتی است که هر فرد به آن توجه می‌کند. بازرگانی‌های بسیاری برای ارسال سریع قیچی‌های حرفه ای، آماده خدمت کردن به شما می‌باشند.

 

راحت ترین و بی دردسر ترین راه برای اینکه محصول شما به دستتان برسد، خرید اینترنتی می‌باشد. به این طریق که شما به سایت‌هایی که دارای برند‌های معروف قیچی می‌باشند می‌روید. پس از مشاوره‌هایی که به شما داده می‌شود می‌توانید محصول خود را درخواست نمایید. این مجموعه به سرعت قیچی یا ابزار‌های مورد نیاز شما را در مدت زمان کمی به دستتان خواهند رساند.

 

ارسال سریع قیچی های حرفه ای با بهترین قیمت

بهترین برند‌های تولیدی قیچی‌های باغبانی

قیچی‌های باغبانی دارای برند‌های بسیاری می‌باشد که در اینجا برای شما خواهیم گفت، از بهترین تولیدی قیچی‌های باغبانی، میتوانیم به برند بهکو اشاره کنیم که بک برند با سابقه زیاد در تولید قیچی و ابزار‌های باغبانی است. این قیچی‌ها دارای دسته‌های بلندی می‌باشند که نیروی بیشتری را برای بریدن آسان شاخه‌ها منتقل خواهند کرد.

 

برند دیگری که می‌توانیم به آن اشاره کنیم، نوعی برند ژاپنی است به نام برند لایت، که بیش از سی سال به توزیع ابزار آلات کشاورزی می‌باشند. این برند افتخار دارد که با باغبان‌ها و صنعتگران ایران همکاری بلند مدت داشته و ابزار‌هایی با کیفیت بالا تولید و ارائه می‌دهد.

 

نوعی دیگر از برند‌ها، برند ارس می‌باشد که در مدل‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود. قیمت این برند‌های ژاپنی در بازار کاملا مشخص می‌باشد. دیگر برند‌های ایرانی و ژاپنی وجود دارند که بهترین ابزار‌ها را برای شما عزیزان تولید و عرضه می‌نمایند.

 

 

بهترین برند های تولیدی قیچی های باغبانی

 

بررسی قیچی شاخه زن برند برگر آلمان

شرکت برگر آلمان یکی دیگر از سازندگان ابزار‌های باغبانی می‌باشد که وسایل کشاورزی با کیفیت و متنوع را تولید می‌نماید. کشاورزان و باغداران با این نام آشنا هستند و از بین تمام برند‌های موجود،برگر را انتخاب و از این برند‌ها خرید می‌نمایند.

 

قیچی شاخه زن برند برگر آلمان دارای انواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد، یکی از این مدل‌ها، مدل ۴۲۰۰ می‌باشد که دارای مشخصات. بسیاری نظیر: دارای دسته روکش دار، تیغه فولادی،قابیلت روغن کاری،دارای قطر برش ۳۵ سانتی متری و بسیاری دیگر از این موارد می‌باشد.

 

بررسی قیچی شاخه زن برند برگر آلمان

نمایندگی فروش محصولات برگر آلمان

در نمایندگی فروش محصولات برگر آلمان، انواع محصولات مورد استفاده باغبان‌ها و کشاورزان را با تعداد بسیار زیادی به سراسر کشور ارائه خواهد کرد. مارک برگر آلمان یکی از مارک‌هایی می‌باشد که در کیفیت و تنوع مدل بسیار خوش نام می‌باشد.

 

یکی از مشخصه‌های قیچی باغبانی برگر آلمان، این می‌باشد که روی تیغه اسم کامل مارک برگر نوشته شده و به راحتی می‌توانیم تشخیص دهیم. نمایندگی برگر در ایران بسیار فعال است و جنس‌های اصل را وراد می‌نماید.

 

انواع مدل‌های نمایندگی‌های محصولات برگر آلمان به شرح زیر است:

 

 • ۱٫ قیچی باغبانی مدل۱۷۶۰
  ۲٫ قیچی باغبانی مدل۱۲۰۰
  ۳٫ قیچی باغبانی دل۱۰۵۰
  ۴ قیجی باغبانی مدل۴۱۷۵
  ۵٫ قیچی باغبانی ۴۳۶۰

 

موارد بالا تعدادی از انواع برند‌های برگر می‌باشد که تعداد زیادی به خرید این وسایل می‌پردازند و از خرید خود رضایت کامل را دارند.

نمایندگی فروش محصولات برگر آلمان

 

 

قیچی هرس باغبانی دسته بلند اینکو

قیچی هرس باغبانی دسته بلند اینکو، برند آمریکایی می‌باشد که در کشور چین در حال حاضر تولید می‌شود. هرس کردن درختان با ابزار‌های با کیفیت باعث می‌شود احساس خستگی نکنید و برای شما جذاب تر باشد.

 

در صنعتی که امروزه داریم به جای استفاده از ابزار و قیچی‌هایی که کار را برای ما طاقت فرسا می‌کند، می‌توانیم از وسایل و ابزار‌های بسیار راحتر استفاده کنیم. یکی از این وسایل قیچی هرس باغبانی دسته بلند ایرکو است که به راحتی می‌توانید به هرس کردن گیاهان بپردازید و لذت ببرید.

 

قیچی اینکو دارای بدنه و یک دسته بلند است که هر فردی که به باغبانی و هرس کردن گیاهان علاقه دارند می‌توانند از این ابزار استفاده نمایند. به طور کلی ابزارهای باغبانی به دو دسته برقی و دستی تقسیم می‌شوند. ابزارهای برقی هزینه بسیار زیادی را دارند. ابزارهای دستی نیز انرژی بسیاری را از شما می‌گیرند.

 

قیچی‌های دسته بلند ایرکو تمام این مشکلات را رفع کرده و ارزان قیمت و دارای کیفیت بالایی می‌باشد، که کار را برای شما بسیار آسان می‌نماید. زیرا این قیچی طوری طراحی شده است که برای هرس نمودن هر شاخه‌ی مناسب و لازم نیست که شما برای هرس کردن شاخه‌های ضخیم انرژی بسیار زیادی را صرف نمایید.

 

 

قیچی هرس باغبانی دسته بلند اینکو

 

 

کاربرد انواع قیچی‌های دسته بلند در باغبانی

همه ما سوالاتی درباره قیچی‌های باغبانی داریم همانند، کاربرد انواع قیچی‌های دسته بلند در باغبانی که برای یافتن این سوال‌ها به هرجایی سر می‌زنیم. ما در اینجا می‌خواهیم کاربرد این قیچی‌های دسته بلند را برای شما توضیح دهیم.

 

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، قیچی‌های باغبانی در دو نوع دسته بلند و کوتاه می‌باشند. قیچی‌های دسته کوتاه برای گیاهان کوتاه و شاخه‌هایی که ضخامت کمی دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. از قیچی‌های دسته بلند برای بریدن شاخه‌های ضخیم تر و بلند تر استفاده می‌شود.

 

قیچی‌های بسیاری وجود دارند که دارای دسته‌های بلند می‌باشند که طراحی بسیار زیبایی دازند. برای هرس کردن گیاهانی که دارای ضخامت زیادی می‌باشند و باید نیروی زیادی را برای برش آن‌ها صرف کنیم، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

قیچی‌های دسته بلند همانند قیچی‌های دسته بلند شمشاد زن که برای هرس نمودن پرچینها و شمشاد‌هایی که یکدست می‌باشند مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین یا قیچی‌های سر شاخه زن که دارای دسته‌ی بلندی می‌باشند که برای برش شاخه‌های بلندتر درختان مورد استفاده قرار می‌گیرد. دسته این قیچی‌ها به تیغه‌ها متصل هستند که کار هرس کرن شاخه‌های بالایی را بسیار آسان می‌کند.

 

 

کاربرد انواع قیچی های دسته بلند در باغبانی

 

 

عمده فروشی انواع قیچی‌های باغبانی دستی و شارژی

غمده فروشی انواع قیچی باغبانی دستی و شارژی،در تمام شهر‌های ایران برای خرید شما مهیا شده است. قیچی‌های باغبانی در انواغ متفاوتی می‌باشند که در اینحا به دو نوع آن اشاره می‌کنیم. اولین مورد قیچی شارژی می‌باشد که یکی از راحت ترین و بهترین فیچی‌ها در نوع خود است، با استفاده از باتری روشن می‌شود و تا مدت‌ها برای شما کار خواهد نمود.

 

شما برای خرید این قیچی می‌توانید به فروشگاه ابزار باغبانی مراجعه نمایید که این فروشگاه‌ها به صورت عمده و یا تک، به فروش این ابزار می‌پردازند. قیچی دستی نیز کاربرد‌های بسیاری را دارد و به راحتی می‌توانید آن را به همراه انواع ابزار باغبانی از عمده فروشی‌های قیچی، خریداری نمایید.

 

عمده فروشی‌های قیچی‌های باغبانی، به فروش انواع قیچی‌ها همانند: قیچی دهن باز، قیچی برقی، قیچی دستی باغبانی، قیچی باغبانی ژاپنی، قیچی باغبانی رونیکس، قیچی دسته بلند، و انواع قیچی حرفه ای، با قیمت مناسب به فروش می‌رسانند.قیمت قیچی باغبانی خوب هم البته ارزان نیست و باید برای داشتن کیفیت بهتر، هزینه اش را هم پرداخت.

 

 

عمده فروشی انواع قیچی های باغبانی دستی و شارژی