+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت خرید قیچی باغبانی پنوماتیک و نیز شارژی در بازار چگونه می باشد؟ آیا اصلاً این نوع قیچی ها در بازار وجود دارد؟ و چرا باید از این گونه ابزار و لوازم در باغبانی و کشاورزی استفاده کرد؟

همواره بعضی از ابزار و لوازم کشاورزی هستند که کارایی زیادی دارند. یکی از این ابزار قیچی باغبانی است. اما این روز ها حتماً شما هم نام قیچی باغبانی شارژی و یا پنوماتیکی را شنیده اید. ابزاری که مدرن و کارآمد و البته گران تر از حد معمول به نظر می رسد.

این نوع قیچی ها چه نوع ابزاری هستند؟ آیا دارای مارک های مختلف برای فروش در کشور می باشند؟ اصلاً آیا با وجود قیچی باغبانی هرس حرفه ای از مارک های معروفی چون، سابوتن، آلتونا و برگر نیاز است به این نوع ابزار هم وجود دارد؟
در این مطلب بیشتر در مورد انواع قیچی باغبانی پنوماتیک صحبت خواهیم کرد.

قیچی باغبانی پنوماتیک

قیچی باغبانی پنوماتیک چیست؟

قیچی باغبانی پنوماتیک چه نوع قیچی است؟ همانطور که شما هم در اغلب فروشگاه ها دیده اید، اغلب قیچی باغبانی دستی دارای ابعاد کوچک و مشخصی هستند. حتی مدل های دسته بلند شاید همراه با میله به ندرت به 3 متر ارتفاع برسند.

این قیچی ها با کمک دست کاربر حرکت کرده و هرس می کنند.
اما نوع جدید تری از قیچی باغبانی هرس به بازار آمده که انواع شارژی و نیز پنوماتیکی است.

این دو مدل دارای باتری و موتور هستند. نمونه های پنوماتیکی و همچنین شارژی به منظور هرس شاخه هایی که سخت هستند و همچنین شاخه های سبز مزاحم به راحتی عمل می کنند و موجب آسیب شاخه و له شدن بخش برش خورده نمی شوند و ترمیم را به تعویق نمی اندازند.
قیچی باغبانی پنوماتیک، با کمپرسور باد کار می کند، و البته دارای تیغه هایی است که با حالت دو لبه و از جنس فولاد از دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشند.

انواع قیچی پنوماتیک

آیا در ایران انواع قیچی باغبانی شارژی و پنوماتیک وجود دارد؟

خب سوالی که شاید ذهن اغلب مصرف کنندگان را به خود مشغول می کند، این است که آیا قیچی باغبانی شارژی و قیچی باغبانی پنوماتیک در ایران وجود دارد و فروش آن انجام می شود؟
خوشبختانه برخی از شرکت های خاص و البته محدود واردات انواع قیچی باغبانی پنوماتیک و شارژی را انجام می دهند. مارک های موجود در حال حاضر شامل موارد زیر می شود.

  • لیزام ایتالیا
  • اینفاکو فرانسه
  • کبری ایتالیا
  • و همچنین مارک تایوانی که همراه با باتری کره ای ارائه شده است.

البته این قیچی ها می توانند دارای دو یا چند خروجی از کمپرسور باشند. و حتی با قیچی باغبانی بزرگ هم کار کنند که بسته به مدل و مارک قابلیت های مختلف برای آن ها طراحی شده است.
منتها چالش اصلی قیمت خرید هر یک از این قیچی ها است که با افزایش قیمت دلار هم کمی دور از تصور شده است. البته برای دریافت قیمت خرید روز می توانید از واحد فروش اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

قیچی باغبانی شارژی

خرید اینترنتی قیچی باغبانی

خرید اینترنتی ابزار آلات باغبانی و کشاورزی همچنین برای ابزار دستی و موتوری هر دو میسر می باشد.
در خرید اینترنتی شما در زمان کوتاهی می توانید اطلاعات برند ها و مراکز فروش را پیدا کنید. اما فروشگاه های آنلاین امکان برقراری ارتباط با واحد فروش را برای مشتری نگذاشته اند.

این در حالی است که برخی وب سایت های معتبر مشاوره رایگان قبل از خرید به مشتریان خود می دهند.
خرید قیچی باغبانی و ابزار دیگر دستی و موتوری کشاورزی هم از این طریق برای پخش کنندگان لوازم کشاورزی یک روش ساده و مقرون به صرفه خواهد بود.

قیچی شارژی هرس

کاربرد قیچی باغبانی پنوماتیک و شارژی

اما وقتی با مشخصات ابزار باغبانی مختلف آشنا می شوید و به خصوص وقتی مشاهده می کنید که برخی ابزار مدرن مانند قیچی باغبانی پنوماتیک و شارژی دارای قیمت بالایی هستند، شاید تردید کنید که مدرن کشاورزی کنید و یا به روش سنتی و دستی پیش بروید.
البته چنین ابزاری برای باغ های بزرگ کار آیی بیشتر دارند.

در حقیقت اطلاع از کارایی و راندمان این ابزار می تواند شما را مجاب به خریدن ابزار مختلف کند.
از جمله مزیت های قیچی باغبانی برقی و یا پنوماتیک، امکان ضد عفونی کردن همزمان در منطقه برش است تا گیاه دچار آفت نگردد.

قدرت کار و مدت زمانی که می توانید با لذت و بدون خسته شدن هرس کنید را بالا می برد و کار کردن در باغ برای شما بدون آسیب و خستگی همراه خواهد بود.
مدل های شارژی البته برای باغ های کوچک تر پیشنهاد می شوند و انواع پنوماتیک و بادی متناسب با کار بیشتر در باغ های بزرگ هستند.