+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت عمده قیچی باغبانی تایوانی در بازار امروز که تقریباً این نوع قیچی ها به ندرت یافت می شود، کمی بالا تر از حد تصور است. اما خوشبختانه کیفیت مناسب آن ها بازار پسند می باشد.

در بازار انواع و اقسام مدل قیچی باغبانی عرضه شده است. اما نکته مهم این است که اغلب این مارک ها اکنون در سال ۱۴۰۰ چینی هستند.
چند سال پیش قانونی منع واردات ابزار هایی مانند قیچی باغبانی صادر شد. وارد کنندگان ادوات کشاورزی هم مجبور شدند محصولات موجود در انبار خود را بفروشند و دیگر واردات نداشته باشند.

اما در کنار این مشکلات قرار بود تولید ملی جایگزین محصولات وارداتی شود و البته از حیث قیمت و کیفیت بهتر از آن ها عمل کند.
متأسفانه عدم موفقیت در تولید و جایگزینی ابزارآلات چینی ارزان و بی کیفیت سبب شد تا بسیاری از انواع مدل قیچی باغبانی چینی توزیع عمده پیدا کنند.
تولیات داخل به لحاظ قیمتی بالا بودند.

با افزایش قیمت دلار و هزینه ها کمتر کسی رغبت به خرید تولیدات داخل نشان داده است.
بیشتر همکاران هم دنبال مدل های طرح چینی و با کیفیت هستند.

قیچی باغبانی تایوانی هم اگر در بازار یافت شود، روی هوا شکار می شود. حتی با قیمت های بالا.
قیچی باغبانی ارزان هم فروش راحت تری دارد و هم کار هرس خانگی را به خوبی انجام می دهد.

 

 

قیچی باغبانی دنده ای

 

بهترین قیمت قیچی باغبانی تایوانی

بهترین قیمت قیچی باغبانی تایوانی که اکنون در بازار می توان مشاهده نمود، چقدر است؟
این محصول در سال های بین ۸۸ تا ۹۸ تقریباً قیمتی بین ۵۰ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان در خرید قیچی باغبانی تایوانی پیدا کرد. روند افزایشی با توجه به روند قیمت ارز و ممنوعیت بازار واردات قیچی باغبانی و همچنین تعرفه های گمرکی بالا منطقی به نظر می رسید.

اما در این مدت تقریباً واردکنندگان و انبار داران موجودی خود را به اتمام رساندند و قیچی باغبانی تایوانی در بازار کمیاب شد.
در حال حاضر در سال ۱۴۰۰ بهترین قیمت برای قیچی باغبانی تایوانی به صورت عمده ۲۹۰ هزار تومان است. اما اغلب مدل های طرح فیلکو آن با قیمت نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان دارد.

این مدل به دلیل خوش دستی و برش عالی که در هنگام هرس ایجاد می کند، بسیار با کیفیت می باشد.
همچنین قیچی باغبانی تایوانی دارای انواع مدل های شمشاد زن و نیز شاخه زن می باشد.

این نشان می دهد که تنوع مدل بالایی دارند و به راحتی می توانند نیاز های شما را بر طرف کنند.
اما خب قیمت این مدل ها دیگر بالای ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود.

بهترین قیمت قیچی باغبانی تایوانی

 

قیمت قیچی باغبانی دسته بلند چقدر است؟

همان طور که می دانید علاوه بر قیچی های هرس انواع قیچی باغبانی دسته بلند هم در بازار وجود دارد. این مدل ها دارای دسته های با اندازه ثابت ۶۰ تا ۸۰سانت هستند.گاهی مدل های دسته کشویی با امکان کوتاه و بلند شدن هم در بازار یافت میشود. اما تغییر طول از ۶۰ سانت تا ۹۰ سانت است. قیچی دسته بلند تک دسته می تواند تا ۴ متر هم باشد. این مدل ها قیمت های بالاتری هم دارند.

قیچی شاخه زن یا دسته بلند تایوانی در بازار کمتر از ۷۵۰ هزار تومان نیست. اکنون در سال ۱۴۰۲ بسیاری از برند های چینی هم قیمتی بیش از ۶۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده پیدا کرده اند.

کارتن قیچی های شاخه زن بین ۴ تا ۱۲ عدد بسته به برند می باشد.

این در حالی است که قیچی های با دسته بیش از ۱۵۰ سانت اغلب بسته بندی در کارتن ها ۲ تایی دارند.

قیمت قیچی تک دسته بسیار بلند کمتر از ۲ میلیون تومان نیست. برند های تایوان قیمت بهتری نسبت به انواع مارک های اروپایی دارند. این مدل های تک دسته انواع چینی در مدل های بسیار محدود در بازار داشتند. اما خب این روز ها کمتر مورد توجه هستند. زیرا کیفیت و کارایی لازم را از خود در این برند ها نشان ندادند. هر چند در ایران محصولات چینی زیاد وجود دارد. اما به هر حال کیفیت در برخی کالاها از اولویت برخوردار می باشد. برند های تایوانی همیشه کیفیت و قیمت متناسبی داشته اند.