+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت فروش اره باغبانی واستر  توسط مرکز توزیع به مصرف کنندگان ارائه می گردد. اره باغبانی واستر با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد همچنین فروشندگان مختلفی که این محصول را به فروش می‌رسانند ممکن است درصد های متفاوتی از سود روی آن بکشند که نهایتاً همه این عوامل موجب می‌شود که قیمت تمام شده این محصول متفاوت باشد. همچنین این محصول را  می توان از سایت فروشنده خریدای کرد.

قیمت فروش اره باغبانی واستر

اره چوب بری واستر با غلاف چوبی

اره چوب بری واستر با غلاف چوبی از اره چوب بری واستر با غلاف چوبی برای بریدن و هرس کردن شاخه های درختان و بریدن چوب استفاده می شود این اره دارای دسته بلند با تیغه های گرد می باشد. دسته ی بلند این اره امکان دسترسی باغبانان را به شاخه های بلند فراهم می کند. همچنین دسته بلند این اره، این امکان را فراهم می کند که از آن به صورت اهرم برای شاخه های قوی تر استفاده کرد و راحت تر عمل بریدن را انجام داد. 

اره های چوب بری دارای دندانه های متفاوتی می باشند که هر کدام دارای کارایی خاص خود می باشد، که عبارتند از : اره چوب بری دندانه ریز، اره چوب بری دندانه درشت، اره چوب بری دندانه متوسط و دندانه موشی.

اره چوب بری دندانه ریز : از این نوع اره برای بریدن تخته های نازک تر استفاده می شود همچنین برای بریدن الوارهای چوبی در مناطقی که اره برقی وجود ندارد استفاده می شود.

اره چوب بری دندانه درشت : از این نوع اره برای قطع کردن درختان و همین طور بریدن کنده های درخت استفاده می شود. همچنین برای بریدن شاخه های قطور و بزرگ از این نوع اره با دندانه های درشت استفاده می شود.

اره چوب بری دندانه متوسط : از این نوع اره برای بریدن شاخه های متوسط و معمولی مورد استفاده واقع می شود و در مواقعی که اره های دندانه درشت موجود نیست می تواند کارایی همان را داشته باشد. 

اره چوب بری دندانه موشی : برای بریدن الوارهای خیلی نازک و شاخه های زائد درختان مورد استفاده قرار می شود.

فروشگاه اره باغبانی واستر

فروشگاه اره باغبانی واستر

برای خرید اره باغبانی واستر از فروشگاه آنلاین این محصول به دلیل این که محصول مورد نظر خود را مستقیماً از تولید کننده آن به صورت مستقیم تهیه می نمایند و به نوعی هیچ گونه واسطه‌ای در این میان وجود ندارد تا با اضافه کردن سود خود موجب بالا رفتن قیمت اره واستر با غلاف شوند این محصول را به صورت مستقیم به مصرف کنندگان عرضه می کنند.

تولید کننده اره باغبانی  تمایل به عرضه این کالا  به صورت آنلاین پیدا کرده‌  اند تا با فروش اره باغبانی آنلاین، سبب آن شوند که قیمت خرید اره در خرید مستقیم، قیمت تمام شده آن برای مصرف کننده بسیار پایین تر شود و این محصول با قیمت پایین تری به دست مشتریان برسد.