+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت قیچی باغبانی التونا با ارسال رایگان به کل کشور شاید ارزان تر و مناسب تر باشد، اما این برند در کیفیت هم حرف هایی برای گفتن دارد. تنوع مدل و البته کارایی بالا از مشخصات این برند اسپانیایی است.

اساساً قیچی باغبانی را به منظور هرس کردن مورد استفاده قرار می دهند. هرس هم بیشتر در زمستان که گیاهان در خواب هستند و پیش از بیداری و جوانه زدن آن ها باید انجام شود.
در هرس کاری هم می توان تنها شاخه های خشک را برید و هم می توان شاخه های قطور تر را از تنه جدا کرد تا درخت جوان تر و سر زنده تر شود. با این وجود نوع قیچی که در هر حالت استفاده می شود متفاوت است.
اما برند و مارک هم در کار هرس اهمیت دارد.
مثلاً قیچی باغبانی آلتونا و کامیاز که تولید اسپانیا هستند، هم اکنون در فروشگاه های کل کشور عرضه می شود. این برند ها در کیفیت بسیار مقاوم و خوش دست هستند و مخصوص افراد حرفه ای طراحی و تولید شده اند.
اما قیمت قیچی باغبانی آلتونا چقدر است؟ آیا متناسب با کیفیت می باشد؟

قیمت قیچی باغبانی التونا در بازار

قیمت قیچی باغبانی التونا در بازار متناسب با چند فاکتور خواهد بود.
اولین نکته ای که این روز ها در سال 97 برای محصولات وارداتی اهمیت خواهد یافت، قیمت دلار و ارز است. این موضوع سبب شد تا اکثر محصولات و لوازم کشاورزی مثل آلتونا قیمت متغیر و البته فضایی داشته باشند.
نکته بعدی اختلاف در قیمت کیفیت برند های اروپایی و مرغوبیت آن ها است.
مثلاً تیغه قیچی باغبانی آلتونا از فولاد آبکاری شده با کروم و یا حتی sk5 ژاپنی در مدل چمن زنی می باشد.
دسته در قیچی باغبانی باید بادوام باشد. این مشخصه های کیفی سبب شده تا قیمت بالاتری داشته باشند.
قیمت قیچی باغبانی آلتونا در انواع هرس کوچک و نیز دسته بلند شاخه زن و شمشادزن همچنین بسته مدل متفاوت می باشد. انواع قیچی بزرگ قیمت بالاتری دارد.

قیچی باغبانی آلتونا

ارسال سریع و رایگان انواع قیچی باغبانی هرس

اما در مورد ارسال سریع و رایگان انواع قیچی باغبانی هرس باید بگوییم که در خرید عمده از ابزار آلات دستی مثل قیچی و اره کارتنی فروش انجام می شود.
اغلب برند های موجود برای قیچی باغبانی در کوچک ترین بسته بندی های کارتنی 10 عددی هستند.
با توجه به این که امکان فروش عمده در ابزارآلات باغبانی آرتان مد نظر می باشد، حجم مشخصی شامل ارسال رایگان می شود که پس از هماهنگی با واحد فروش اعلام خواهد شد.
در خرید جزئی که تنها برای مارک هایی مثل آلتونا اسپانیا با قیمت مصرف کننده است و بدون واسطه خواهد بود، که با ارسال رایگان همراه نیست و البته به دلیل این که قیمت کرایه به قیمت مصرف کننده اضافه می شود، مقرون به صرفه نخواهد بود. در نتیجه در این مرکز، فروش جزئی امکان پذیر نمی باشد.

قیچی باغبانی هرس آلتونا

انواع قیچی باغبانی اسپانیایی موجود در فروشگاه ها

انواع قیچی باغبانی اسپانیایی موجود در فروشگاه ها هم شامل دو برند معروف زیر می شود.

  • آلتونا
  • کامیکاز

این برند های اسپانیایی طول عمر خوبی دارند و کار با آن ها برای افراد حرفه ای لذت بخش خواهد بود.

قیچی باغبانی اسپانیایی کامیکاز