+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت قیچی باغبانی سابوتن در تهران و شهر های دیگر توسط نمایندگی های فعال این برند مشخص و اعلام می شود. در نتیجه نرخ ها با آخرین تغییرات بازار خواهد بود.
شاید نام باغبانی بودن این تصور را برای شما و کاربران ایجاد کند که این نوع از قیچی ها فقط مختص باغداران و کشاورزان است. اما در واقع هر جایی که سر و کارتان با گل و درخت باشد، قیچی باغبانی هم نیاز خواهد بود. خب برای افرادی که زیاد کار حرفه ای نمی کنند، در خرید قیچی باغبانی، مهم قیمت ارزان تر خواهد بود. اما پارامتر های دیگر هم موثر هستند که در ادامه بیان می کنیم.

قیمت قیچی باغبانی به صورت عمده

همان طور که اشاره شد، قیمت ارزان برای کاربران معمولی اهمیت دارد. هر چند افراد حرفه ای هم بدون دلیل گران خرید نمی کنند.

  • اولین نکته نام برند تجاری است. قیچی باغبانی سابوتن ژاپنی اصل است. این یعنی آخرین تکنولوژی روز دنیا بر روی آن ها اعمال شده است.
  • علاوه بر این کیفیت تیغه و دسته در قیمت فاکتور مهمی است. فولاد پر کربن و ضد زنگ از جمله مهترین عوامل در کیفیت و طول عمر قیچی باغبانی سابوتن و مارک های معروف است.
    مدل قیچی و ابزار آلات هم در قیمت اثر خواهد داشت. مثلاً قیچی باغبانی دسته بلند، یا قیچی باغبانی مخصوص هرس سبک و سنگین متفاوت در قیمت حتی در یک مارک مشابه مثل سابوتن است.
  • قیمت قیچی باغبانی به دلیل وارداتی بودن هم نوسانی و متغیر است. هر چند به دلیل تنوع برند در بازار، کمی رقابت قیمتی وجود دارد.

نکته مهم در موردی قیچی باغبانی سابوتن، این است که گاهی برای نرمی کار برش نیاز به روغن کاری تیغه ها است. اما در برند سابوتن چون فن آوری منحصر به فردی در فک و نیز اتصالات مرکزی به کار گرفته شده است، این کار نیازی نخواهد بود.

قیچی باغبانی سابوتن

منبع: سایت باغبانی ها