+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیمت قیچی باغبانی هرس ژاپنی قطعاً با قیمت انواع قیچی تایوانی و یا حتی برند های آلمانی، کره ای و چینی متفاوت خواهد بود که در اصل کیفیت هم با هم تفاوت هایی دارند.
چه زمانی باید هرس را در باغ انجام داد؟ این سوال ممکن است پاسخ های مختلف داشته باشد. اما شاید عموم افراد و کشاورزان حرفه ای زمانی هرس انجام می دهند که درختان و گیاهان در خواب زمستانی هستند. تقریباً پیش از بیدار شدن از خواب باید هرس انجام شود. اما چگونه این هرس را انجام می دهند؟ ابزار مورد نیاز برای هرس چیست؟

انواع هرس در باغبات و مزارع

ممکن است درختان شما تنها شاخه های کوچک خشکی داشته باشند و قرار است با جدا کردن آن ها از درختان، زمان را برای جوانه زدن شاخه های جدید فراهم کنید. این کار هرس سبک است. که شاخه های خیلی تنومند را از تنه جدا نمی کنند.
اما هرس سنگین بریدن شاخه های قطور تر و در حقیقت ایجاد درختی جوان است،

انواع قیچی باغبانی

خرید قیچی باغبانی هرس

برای هرس سبک و سنگین اولین ابزار باغبانی که عموماً دستی است، قیچی باغبانی است. خرید قیچی باغبانی دسته بلند برای شاخه های مرتفع و انواع قیچی باغبانی کوچک هرس برای شاخه های در دسترس می تواند روند کار را تسریع بخشد.
اما علاوه بر قیچی از اره باغبانی هم ممکن است در هرس کاری استفاده شود.
در برخی برند های ژاپنی و معتبر دیگر مدل قیچی مناسب برای هرس سبک و سنگین و یا متناسب با هر دو نوع هرس متفاوت طراحی شده است.

قیچی باغبانی ژاپنی

قیمت قیچی باغبانی هرس

قیمت قیچی باغبانی هرس را کشور سازنده اش معلوم می کند. مثلاً ژاپنی ها در ابزار باغبانی مثل قیچی باغبانی از تکنولوژی بالایی برخوردارند و قیمت ابزار آلات این کشور به نسبت در بازار گران است.
قیمت قیچی باغبانی هرس در انواعی که برای هرس سبک یا سنگین و یا هر دو طراحی شده متفاوت خواهد بود و پیش از خرید قیچی پیشنهاد می کنیم، که نوع هرس و وسعت کاری خود را در نظر بگیرید.
قیمت ارزان تر قیچی باغبانی که بیشتر افراد غیر حرفه ای از آن ها استفاده می کنند، و محصول کشور هایی چون چین و تایوان است، ارزان تر می باشد. اما دوام کاری شان هم کمتر می باشد.

منبع: سایت باغبانی ها