+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی برای هرس گیاهان استفاده می شود. قیمت قیچی های باغبانی بزرگ نسبت به بقیه آنها متفاوت است و می توان قیمت قیچی باغبانی را در سایت های اینترنتی که ابزارهای باغبانی دارند را به دست آورد. قیمت قیچی باغبانی بزرگ در فروشگا ه هایی که مربوط به این ابزار هستند نیز قابل دریافت می باشد. البته سایت های اینترنتی معمولا دارای قیمت های مناسب تری هستند.

تفاوت انواع قیچی باغبانی باعث متفاوت شدن قیمت های آن ها نیز می شود.در سایت های اینترنتی لیست قیمت ها هرروز به روز رسانی می شود و حتی گاهی حراج این ابزار نیز در این سایت ها انجام می گیرد در نتیجه می توان این قیچی را با قیمت ارزان تر خریداری نمود.قیچی های باغبانی با این که یک کار را انجام می دهند اما انواع مختلف آن در باغبانی کاربردهای مختلفی دارند.

شکل تیغه در انواع آن متفاوت است و باعث تفاوت قیمت آن ها نیز می شود.تیغه ها و لبه های قیچی ها متفاوت هستند و با توجه به مدل های مختلف دارای اسامی مختلفی نیز می باشند.بهترین قیچی ها را کشورهای ژاپن ،آلمان و سویس می سازند.

قیمت قیچی های باغبانی بزرگ | تولید کننده قیچی باغبانی شاخه زن

کاربرد قیچی باغبانی بزرگ

کاربرد قیچی باغبانی بزرگکاربرد قیچی باغبانی بزرگ در هرس کردن شاخه ها و گیاهان است. قیچی های باغبانی در اندازه ها و مدل های مختلف کاربرد متفاوتی دارند.

قیچی های بزرگ برای هرس شاخه ها نیز استفاده می شوند که در این حالت باید بسیار تیز وبرنده باشند و همچنین دارای دسته بلندتری می باشند.شکل تیغه ها در این قیچی ها متفاوت است. گاهی از قیچی های بزرگ برای بریدن شاخه های انتهایی درختان نیز استفاده می شود و مدل دیگر این قیچی ها نیز به صورت   جغجغه ای بوده و برای شاخه های ضخیم تر استفاده می شود.

باید توجه کرد که  در برش شاخه باید از قسمت عمیق به صورت مورب برش داده شود و برای این کار به قیچی تیز و مناسب نیازمندیم.قیچی های باغبانی به طور کلی دو دسته هستند:

  1. دسته بلند
  2. دسته کوتاه

قیچی های باغبانی بزرگ به صورت شارژی نیز در بازار موجود می باشند. این قیچی ها ساخت کشورهای مختلف دارای کاربردهای متفاوت بوده و بسته به نوع کاربرد و شرکت سازنده دارای قیمت های متفاوتی می باشند.قیچی دارای دسته با پوشش پلاستیکی از سرخوردن آن در دست جلوگیری کرده و باعث راحت تر کار کردن با آن می شود.هرچه قیچی کیفیت بالاتری داشته باشد از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری کرده و کار با راحتی بیشتری انجام می شود.

قیچی هایی که دارای فنر قوی می باشند نیز کارایی بالاتری نسبت به بقیه قیچی ها را دارند. نوک قیچی ها باید بعد از بسته شدن کاملا روی یک دیگر قرار بگیرند و هم چنین گرد و غبار روی تیغه ها را بتوان به راحتی تمیز نمود.زمانی که قیچی بعد از کاربرد طولانی دچار کندی شد باید به کارشناس با تجربه مراجعه کرد زیرا تیز کردن قیچی توسط افراد مبتدی باعث خراب شدن آن  می گردد. قیچی باغبانی را فقط برای استفاده باغبانی به کار گیرید در غیراین صورت خیلی سریع کندو غیرقابل استفاده می گردد.

روش خرید قیچی های باغبانی بزرگ

روش خرید قیچی های باغبانی بزرگروش خرید قیچی های باغبانی بزرگ را می توان به دو روش انجام داد:

  1. خرید از سایت های اینترنتی : در این روش باید مدل قیچی مورد نظر را شناسایی و هدف از خرید آن نیز مشخص باشد تا بتوان قیچی با کارآرایی مناسب انتخاب نمود. همچنین به برند مورد نظر نیز توجه کافی کرد تا بعد از خرید مشکلی ایجاد نگردد و سپس با مقایسه این آنها و مقایسه قیمت ، قیچی مورد نظر را خریداری نمود. گاهی در سایت ها حراج این ابزار نیز گذاشته می شود که باید توجه داشت جنس به حراج گذاشته شده کیفیت و کارایی لازم را داشته باشد تا بعد از خرید پشیمان نشویم.
  2. خرید از فروشگا ه های ابزارهای باغبانی : در این روش قیچی مورد نظر را با توجه به کاربرد آن خریداری می نماییم که با توجه به برند آن دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

باتوجه به تنوع برندها و همچنین کاربرد هر مدل قیچی که با توجه به باغچه و یا باغ انتخاب می شود باید در تهیه این ابزار دقت کافی شود زیرا خرید نامناسب آن زمان و هزینه را به هدر داده و باید مجددا اقدام به خرید نمود.

لیست قیمت قیچی باغبانی

لیست قیمت قیچی باغبانیلیست قیمت قیچی باغبانی جهت فروش قیچی باغبانی در سایت ها و فروشگا ه ها موجود است و می توان قیمت مناسب را پیدا نمود.

قیمت قیچی باغبانی تایوانی با توجه به مشخصات و ویژگی محصول متفاوت می باشد. فروش قیچی باغبانی شارژی نیز با مدل های متفاوت از کشورهای سازنده متفاوت نیز توسط سایت های اینترنتی ویا فروشگاه های مرتبط امکان پذیر می باشد. با توجه به نیاز مشتری می توان لیست قیمت های متفاوتی را تهیه نمود که در آن به  انواع قیچی ها اشاره شده باشد که این لیست قیمت ها در سایت های گوناگون موجود می باشند.

قیچی هایی که دقت ساخت آنها بسیار بالا و کیفیت بالایی دارند با توجه به قیچی های دیگر دارای قیمت بالاتری هستند.

زیرا کار کردن با آنها آسان تر بوده و زمان کمتری را به خود اختصاص می دهند. زمانی که لیست قیمت ها را با مراجعه به سایت و یا فروشگاه ها به دست آوردیم آن زمان می توان با دقت کافی ابزار مورد نیاز را تهیه و با مراجعه به محل و یا سایت آن را خریداری نمود.

قیمت روز قیچی باغبانی در بازار

قیمت روز قیچی باغبانی در بازارقیمت روز قیچی باغبانی در بازار با توجه به کاربرد و همچنین نوع کارخانه تولید کننده و کشور تولید کننده بسیار متفاوت است. در سایت های اینترنتی می توان لیست قیمت های متفاوتی را مشاهده کرد که به روز رسانی شده و در نتیجه از اتلاف وقت مشتری جلوگیری می کنند.

قیمت روز قیچی باغبانی در فروشگاه ها نیز قابل مشاهده و دسترسی است که البته به خاطر این که این فروشگاه ها اکثرا از طریق واسطه ها ابزار را تهیه می کنند قیمتی کمی گران تر از سایت های اینترنتی دارند اما به دلیل این که می توان ابزار را از نزدیک مشاهده و خرید کرد دارای مزیت می باشند.

در هر دومورد قیمت روز قیچی باغبانی قابل مشاهده و در دسترس می باشد. قیمت قیچی ها به قسمت های مختلف آن نیز بستگی دارد مانند دسته و تیغه که هرکدام از این قسمت ها دارای مدل های ساخت مختلفی بوده و جنس آن ها نیز متفاوت است هرچه جنس آن ها مرغوب تر باشد قیمت آن بالاتر است.

انواع قیچی باغبانی هرس کوچک و بزرگ

انواع قیچی باغبانی هرس کوچک و بزرگنام دیگر قیچی هرس قیچی شاخه زن می باشد. این قیچی برای هرس کردن شاخه های بزرگ و کوچک همچنین شاخه های دور و نزدیک و انتهایی استفاده می شود.

البته قیچی هرس دیگری نیز وجود دارد که با آن شمشادها را هرس می کنند و با نام قیچی شمشادزن معروف است و با آن همچنین بوته ها را نیز هرس می کنند.

انواع قیچی باغبانی هرس کوچک وبزرگ در مدل های متفاوت در بازار موجود است. لیست این مدل از قیچی ها را می توان از سایت های اینترنتی پیدا کرد که کاربرد و هم چنین قیمت آن ها در آن قید شده است. این قیچی ها دارای مدل شارژی نیز می باشند و مشخصات ، قیمت و کاربرد آن مشخص است. قیچی هرس دنده ای نیز نوع دیگری از این مدل است که به علت محکم بودن آن کاربرد بهتری دارد و اگرچه اندازه آن کوچک است اما کاربرد آن در بریدن شاخه های قطور بیشتر است.

لبه های تیغه های قیچی که با کروم پوشیده شده اند مقاومت تیغه را بالا می برند و کارآیی آن ها بیشتر و بهتر می شود. سایت های مختلفی برای شناسایی انواع قیچی ها وجود دارد که آن ها را براساس مدل، جنس و کاربرد دسته بندی کرده و اسامی و قیمت هرکدام را معرفی می نماید.

با مراجعه به این سایت ها می توان قیچی مورد نظر را پیدا کرده و با قیمت مناسب خریداری نمود. هم چنین می توان از کارشناسان کشاورزی نیز راهنمایی گرفت تا در زمان خرید دچار مشکل نشویم.