+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن وسیله ای است که عموما برای برش سطوح چمن وکم کردن ارتفاع سبزه ها استفاده می شود. چمن زن ها از تیغه های بسیار تیزی درست شده اند که البته با دست هم قابل تنظیم هستند که هنگامی که ماشین چمن زن را رو به جلو میبریم این دستگاه عمل می کند. برخی از چمن زن ها با بنزین کار می کنند وبعضی دیگر با برق یا باتری . ماشین چمن زن بنزینی گلف یک مورد از این ها است.

قیمت چمن زن بنزینی گلف

مشخصات چمن زن بنزینی گلف

مشخصات چمن زن بنزینی گلف مشخصات این نوع ازماشینها بدین گونه است:

وزن این ماشینها بسته به نوع جنس و اندازه آنها دارد – جنس بدنه آنها معمولا از فولاد است – قدرت آنها معمولا بیشتر از 100 وات است.

ماشین های چمن زنی بنزینی قدرت وسرعت بسیار بیشتری دارند اما باید مراقب آنها بود بدلیل اینکه این گونه از ماشین ها بیشتر آسیب پذیر هستند. ماشین های چمن زنی بنزینی یک سری ویژگی هایی دارند که درادامه به آنها می پردازیم:

1-این نوع ازماشین ها باید دارای توان مناسبی باشند تا بتوانند کارایی مناسبی را ارئه دهند.

2-تیغه این ماشین ها باید بسیار محکم وتیز باشد تا بتواند به راحتی سطوح چمن را کوتاه کند.

3-چون این ماشین های از بنزین استفاده می کنند باید مصرف الودگی آنها هم بسیار پایین باشد.

4-درجایی که به برق دسترسی نداریم این ماشین ها بسیار مناسب برای انجام این کارها هستند.

اما باید دقت کنیم که بعد از خرید چگونه از این ماشین ها نگهداری کنیم.باید قبل هرگونه انجام عملیاتی روی ماشین ها باید ابتدا آن ها را خاموش کنیم تامشکلی بوجود نیاید – باید طبق یک مدت معلوم قطعات تشکیل دهنده این ماشین چک شود – باید دقت شود که بعد ازمدتی انجام فعالیت غبار روی قطعات این ماشین ها را ازبین ببریم تابه موتور آسیبی نرساند.

خرید چمن زن بنزینی گلف

خرید چمن زن بنزینی گلف قیمت چمن زن بنزینی بسته به مدل و کیفیت آن متفاوت است لذا برای خرید چمن زن گلف باید دقت شود که این ماشین چگونه کار میکند ودارای چه امکاناتی است والبته مهم تراز آن قطعات به کار رفته در این ماشین است که کیفیت کار آن را مشخص می کند. فروشگاه های زیادی این نوع ماشین را به فروش گذاشتند تا مردم بتوانند این محصول را خریداری کنند. برای خرید این ماشین ها باید بدانیم که اندازه چمنی که می خواهیم بزنیم چقدر است – ظاهر زمین به چه شکلی است که دستگاه هنگام استفاده آسیب نبیند – کم بودن یا پرتراکم بودن سطوح چمن را بسنجیم و درآخر باید بدانیم محصول دارای گارانتی است یا خیر.لذا مردم در انتخاب این ماشین ها باید دقت کنند.