+989129218622 artancompany22@gmail.com

چمن زن تراکتوری که امروزه بسیار متداول بوده و در بسیاری از نقاط جایگزین دستگاه‌های چمن زنی دستی بوده و تولیدکنندگان این محصول توانسته‌اند با ارائه امکاناتی خاص و ویژه در این ماشین، در هدر رفت زمان صرفه جویی کنند تا باغبانان و کشاورزان عزیز به راحتی بتوانند در مدت زمان بسیار کوتاهی تمامی چمن‌های مزرعه و زمین خود را بزنند و از خستگی بیش از حد و کوفتگی بدن جلوگیری به عمل بیاورند که در این محتوا تلاش خواهیم کرد تا اطلاعات بسیار خوبی را در خصوص انواع دستگاه‌های چمن زنی ارائه دهیم و به شما کمک کنیم تا بهترین و مناسب‌ترین چمن زن تراکتوری موجود در بازار را خریداری کنید.

قیمت چمن زن تراکتوری

انواع چمن زن با جنس های گوناگون

انواع چمن زن با جنس های گوناگون امروزه تنوع دستگاه‌های چمن زنی بسیار بالا بوده که هرکدام قابلیت‌ها و توانایی مخصوص خود را داشته و با درجه بندی کیفی متفاوتی ساخته شده و به بازار عرضه می‌شود که در این بخش به بررسی چند مورد از این مدل‌ها خواهیم پرداخت و آن را از زوایای مختلف از جمله جنس، کارکرد، نوع استفاده و غیره مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهیم تا دید بهتری نسبت به این دستگاه‌ها داشته باشید و با خطای کم‌تری بتوانید چمن زن مورد نیازتان را خریداری کنید.

دستگاه چمن زن چهار چرخ یکی از انواع ماشین آلات موجود در بازار است که در دسته چمن زن‌های تراکتوری قرار می‌گیرد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این دستگاه حاوی مخزن مناسب و تیغه‌های تیز و برنده است که به راحتی چمن‌های بلند را کوتاه کرده و در مخزن خود ذخیره می‌کند. دقت این دستگاه بسیار بالا بوده و مصرف سوخت نسبتاً متوسطی دارند که برای زمین‌های بزرگ و فضای زیاد، کارآیی بیشتری داشته و در مصرف هزینه و زمان کارآمد خواهد بود.

ماشین چمن زنی خودکار نیز از دیگر تجهیزات مرتبط با این حرفه است که در سال‌های اخیر بسیار متداول شده است و جزء جدیدترین طراحی‌های بشر برای کوتاهی چمن‌ها و علف‌های هرز مزرعه می‌باشد. ابعاد این دستگاه نسبت به دیگر مدل‌های چمن زنی اندکی کوچک‌تر بوده و به گونه‌ای تعبیه شده است که هر زمان میزان چمن و علف‌‌ها از حد نرمال خود بالاتر رفت، به صورت خودکار اقدام به کوتاهی و ذخیره سازی آن در مخزن خود کند. این محصول در جهت کاهش سوخت و دوستی با محیط زیست گام خوبی برداشته است که امیدمان را به فردای بهتر سوق می‌دهد.

یکی دیگر از مدل‌های موجود در بازار، چمن زن شارژی می‌باشد که بسیار سبک بوده و بیشتر در فضاهای کوچک و کم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سیستم کار این ماشین با باتری بوده که عموماً باتری لیتیوم گزینه مناسب و خوبی خواهد بود که قدرت کافی برای به حرکت درآوردن دستگاه را داشته و آلودگی کمی برای محیط به ارمغان خواهد آورد که در جنس‌های مختلف در بازار موجود بوده که دستگاه چمن زن چینی، آمریکایی، ایرانی و غیره از جمله کشور‌های سازنده آن هستند که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و عموماً عمر بسیار طولانی دارند.

نکات کلیدی هنگام خرید چمن زن تراکتوری

نکات کلیدی هنگام خرید چمن زن تراکتوری از آنجایی که این دستگاه قیمت نسبتاً بالایی داشته و قرار است که مدت زمان طولانی از آن استفاده کنیم؛ پس دقت در انتخاب و بررسی نکات مهم آن، امری ضروری و اساسی می‌باشد که باید قبل از خرید به آن توجه کنیم تا با خریدی صحیح و درست بتوانید چندین ماه به خوبی از آن استفاده کنید. در این قسمت به ارائه چند نکته کلیدی و مهم خواهیم پرداخت که آگاهی از آن خالی از لطف نیست و کمک زیادی در انتخاب دستگاه خواهد کرد.

یکی از مسائلی که در هنگام خرید چمن زن تراکتوری باید در نظر بگیریم، جنس بدنه و تیغه ماشین می‌باشد. زمانی که تیغه محصول کند باشد و فرد مجبور به تکرار مجدد یک منطقه کند، سوخت و انرژی بیشتری هدر داده و زمان طولانی‌تری را برای چمن زنی زمین خود خواهد گذاشت. به همین خاطر باید تیغه و بدنه آن را مورد بررسی دقیق قرار داده و از تیزی آن مطمئن شوید. همچنین تیغه این محصول با آب و مایعات مختلفی در تماس مستقیم است که احتمال زنگ زدگی و خرابی را افزایش می‌دهد و باید از کیفیت و ضد زنگ بودن آن اطمینان حاصل کنید.

همچنین موتور و گنجایش مخزن دستگاه نیز حائز اهمیت بوده و مسائل زیادی را در این زمینه باید در نظر گرفت. هر دستگاه قدرت موتور متفاوتی دارد که در سرعت انجام کار و دوام آن نقش زیادی را ایفا می‌کند. این موتور‌ها با بنزین، گاز، برق، باتری و غیره کار کرده که هر فرد با توجه به شرایط زمین و بودجه مورد نظر خود می‌تواند انواع مختلف آن را انتخاب کند. به طور کلی چمن زن تراکتوری که با بنزین و برق کار می‌کند، قدرت بیشتری داشته و در مدت زمان کوتاه‌تری قادر به بریدن چمن‌ها و علف‌های هرز خواهد بود.

پارامترهای تعیین قیمت چمن زن تراکتوری

پارامترهای تعیین قیمت چمن زن تراکتوری همانطور که گفتیم تنوع این محصول بسیار بالا بوده و عوامل زیادی در قیمت دستگاه چمن زن تراکتوری نقش دارند. برخی از این موارد به جنس و کیفیت محصول مربوط شده و برخی دیگر تنها به دلیل کشور سازنده، نوع فروش، واردات و صادرات دارای قیمتی متفاوت می‌باشد که هر دو مورد را تحلیل کرده و پارامترهای تعیین قیمت دستگاه چمن زنی را بررسی خواهیم کرد.

به طور کلی هرچقدر از متریال و مواد قوی‌تری در ساخت محصول استفاده شود، قیمت بیشتری خواهد داشت که امری طبیعی بوده و در مورد اکثر دستگاه‌ها صدق می‌کند. به طور مثال دستگاه چمن زن خودکار به دلیل سیستم هوشمند و امکان اتصال آن به گوشی و نقشه جهانی دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر دستگاه‌ها خواهد بود و دستگاه‌های شارژی به سبب استفاده از متریال کم هزینه‌تر و عدم کارآیی در فضاهای بسیار بزرگ از قیمت کم‌تری برخوردار است.

همچنین ممکن است برخی از محصولات دارای ویژگی‌های ظاهری و باطنی یکسانی باشند؛ امّا شاهد اختلاف قیمت فاحشی میان آن‌ها هستیم. این موضوع به مسائلی همچون کارخانه و برند سازنده دستگاه، هزینه حمل نقل، هزینه صادرات و حضور واسطه گران بستگی دارد. گاهی اوقات برخی دستگاه‌ها، تنها به علت برند نام آشنای آن دارای قیمت بالاتری است که متأسفانه احتمال تقلب و کپی در آن زیاد بوده و باید با دقت بیشتری این محصولات را خریداری کنید.

توزیع عمده چمن زن تراکتوری

 توزیع عمده چمن زن تراکتوری این شرکت خدماتی همچون انواع دستگاه چمن زنی، اره باغبانی، قیچی باغبانی و سمپاش را ارائه می‌دهد که متقاضیان گرامی می‌توانند به صورت کاملاً مستقیم و بدون واسطه این محصولات را در تعداد عمده خریداری کنند. اطلاعات تمامی دستگاه‌ها به همراه عکس محصول در سایت وجود دارد و خریداران می‌توانند با مطالعه دقیق این محصولات، سفارش خود را ثبت کنند.