+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی باهکو اصل با قیمت ارزان را می توان چگونه تهیه نمود؟ آیا امکان تهیه و خرید مارک های اصل در بازار با شرایط کنونی واردات وجود دارد؟ کیفیت انواع قیچی و ابزار باغبانی اصل با نمونه های غیر اصل چقدر متفاوت است؟
همان طور که بار ها هم اشاره شد، قیچی باغبانی وسیله ای است که شبیه به اهرم با کمک تیغه های بالا و پائین آن می توان عملیات برش را انجام داد.

این ابزار ساده کارایی زیاد و متفاوتی دارد که در انواع باغبانی بیشتر جهت هرس شاخه ها به کار گرفته می شود.
اما بازار پر است از مارک های مختلف ابزار باغبانی که قیچی باغبانی را هم عرضه می کنند. مثلاً قیچی باغبانی باهکو که اصل آن ساخت کشور فرانسه است. ابزار و برند های اصل را باید از نمایندگی های آن ها در کشور خرید.

قیچی باغبانی هرس باهکو

خرید قیچی باغبانی باهکو اصل

سوال این جا است که چرا باید به دنبال خرید کالای اصل آن هم در ابزار آلات باغبانی باشیم؟ این موضوع بیشتر برای باغداران و کشاورزان حرفه ای اهمیت می یابد. هرس کردن کار سخت و البته ضروری برای درختان است، که بسته به وسعت باغ، نوع درختان می تواند بسیار زمان بر باشد.

در نتیجه قیچی باغبانی باهکو یا مارک هایی مثل برگر و سابوتن به دلیل کیفیت می توانند بهترین گزینه باشند.
طول عمر تیغه ها، امکان تیز کردن و تعویض تیغه به همراه دسته های ارگونومی و خوش فرمی که آسیب را به دست در زمان تعریق به حداقل می رساند، می تواند، آن ها را بهترین کیفیت و گزینه کند.
همین موارد تفاوت های بارز انواع قیچی باغبانی باهکو اصل با غیر اصل و تایوانی است. هر چند برند های تایوانی قیمت ارزان تری برای خرید افرادی که کار زیاد و حرفه ای کشاورزی ندارند، دارا می باشد.

منبع: سایت باغبانی ها