+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی حرفه ای بزرگ با فروش اینترنتی می تواند با انواع مارک ها و مدل ها در اختیار مصرف کننده ها و فروشگاه ها قرار گیرد. اما این نوع قیچی های باغبانی چه کارایی خواهند داشت؟
طبیعی است که قیچی برای بریدن است. اما هر نوع قیچی برای بریدن قطعات خاصی استفاده می شود. قیچی باغبانی تنها برای بریدن شاخه ها، میوه ها و هرس کردن و حتی بریدن قطعه های پلاستیکی کارایی دارد. اما نمی توان با این قیچی پارچه را برش زد.
اما به صورت تخصصی افراد حرفه ای از انواع قیچی باغبانی ممکن است استفاده کنند.
قیچی باغبانی حرفه ای مشخصه های کمی و کیفی متفاوتی دارد.

  • مثلاً در دوام تیغه و دسته و نیز جنس این دو قسمت بادوام تر در مقابل ضربه و کار زیاد خواهد بود.
  • زود زنگ نمی زد.
  • از طرفی نوع طراحی آن ممکن است به گونه ای باشد که با افزایش فشاری که دست وارد می کند، برش قطعه های سخت را ساده و سریع تر انجام دهد.

قیچی باغبانی هرس حرفه ای

انواع قیچی باغبانی حرفه ای هرس کوچک و بزرگ

انواع قیچی باغبانی حرفه ای شامل مدل های زیر خواهد بود.
قیچی باغبانی حرفه ای کوچک مخصوص هرس شاخه ها. این قیچی ها را برند های معتبر مثل آلتونا، سابوتن و برگر عرضه کرده اند که ساختار حرفه ای و طول عمر بالایی برای هرس سبک و سنگین دارند.
همچنین قیچی باغبانی حرفه ای بزرگ با دسته بیش از 60 سانت که سر شاخه زن و یا شمشادزن است، هم وجود دارد. این مدل ها هم می توانند گیربکسی، آنویل و ساده با تیغه موج دار باشند.
البته قیچی باغبانی بزرگ روی دسته تلسکوپی هم سوار می شود که اندازه آن را تا چند متر هم افزایش می دهد و هرس شاخه های بالایی ساده تر خواهد شد.

قیچی باغبانی حرفه ای بزرگ

روش خرید قیچی باغبانی هرس

اما روش خرید قیچی باغبانی حرفه ای هرس چگونه است؟ برخی معتقدند که قیچی باغبانی مانند ابزار آلات باغبانی دستی دیگر چون اره، شن کش و تبر به راحتی در دسترس از هر مارکی است.
اما متأسفانه و یا خوشبختانه انواع قیچی باغبانی را از کشور های مختلف مثل: تایوان، چین، آلمان، اسپانیا و ژاپن وارد می کنیم. گاهاً به دلایلی ممکن است این واردات محدودتر شود و برخی مارک ها که کاربر پسندی بالا با قیمت بالاتر دارند، کمتر در بازار در دسترس باشند.
این موضوع و همچنین پیدا کردن مدل ها و فروشنده های اصلی به روش سنتی کار خرید را برای افراد حرفه ای هرس کار و فروشگاه هایی که ابزار را تأمین می کنند، سخت می کند. پس بهترین روش برای خرید درست روش اینترنتی است که زمان کمتری هم از افراد می گیرد.

قیچی باغبانی حرفه ای