+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی میوه چین با خرید اینترنتی هم جزئی و هم عمده در اختیار هموطنان قرار می گیرد. از آن جا که تنوع مدل و مارک در بازار هست، مشاوره رایگان این گروه بازرگانی می تواند بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد دهد.
شاید وقتی به باغ میروید و با دیدن میوه ها به درختان خودتان با دست آن ها را از درخت جدا کنید و استفاده کنید. در این صورت حتماً دیده اید که ممکن است اگر میوه رسیده باشد، در دستتان له شده و شکل کلی خود را از دست بدهد.
همچنین دیگر نمی توانید حتی اگر کسی دنبال شما است، آن را به وی تعارف کنید.
اما داشتن یک ابزار مناسب می تواند کار را برای چنین مواردی ساده کند.
همچنین وقتی دنبال برداشت میوه و فروش آن هستید، کمترین ضایعات باید وجود داشته باشد.

چیدن میوه هایی مثل انواع مرکبات و نیز انگور هم گاهی دردسر های خود را دارد. ارتفاع درخت میوه و پر پشتی شاخه ها و یا در هم تنیدگی شاخه ها مشکلاتی را برای برداشت محصول ایجاد می کند. در نتیجه استفاده از ابزارآلات باغبانی مثل قیچی باغبانی میوه چین می تواند بسیار مفید باشد.

قیچی باغبانی دسته تلسکوپی میوه چین

خرید عمده قیچی باغبانی میوه چین

خب حال که دانستید در بین انواع مدل های قیچی باغبانی، مدل های میوه چین هم وجود دارد، بد نیست بدانید که این نوع قیچی باغبانی دو نوع کلی دارد.

  • قیچی باغبانی میوه چین کوچک
  • قیچی میوه چین با دسته تلسکوپی که می تواند تا چند متر تغییر طول داشته و حتی همراه با سبد هم باشد.

قیچی باغبانی میوه چین، زمانی که از انواع کوچک هستند، سبکند و تیغه های کشیده و باریک دارند. مخصوص چیدن انگور و حتی مرکبات طراحی شده اند تا ساقه میوه که نرم و سبز است را به راحتی ببرند.
انواع دسته بلند قیچی های باغبانی میوه چین با وجود داشتن وزن بیشتر، کار شما را برای میوه هایی که از دسترستان خارجند، ساده تر می کند.
خرید این نوع ابزار و لوازم دستی در صورتی که در انواع کوچک باشد، به دلیل این که قیمت و هزینه های ارسال بار مقرون به صرفه نیست، بهتر است حضوری و یا از فروشگاه های اینترنتی که در شهر شما شعبه دارند، انجام شود.
اما در خرید عمده می توان اینترنتی و با سود خوب در هزینه و زمان خرید کرد.

قیچی باغبانی میوه چین کوچک