+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی هرس نوعی از قیچی است که جهت هرس نمودن شاخ و برگ و یا بوته اضافی گیاهان و درختان مورد کاربرد قرار می گیرد و شکل اصلاح شده و تمیزی را به آن ها می بخشد. در واقع این نوع ابزار که مجهز به تیغه های بسیار تیزی است، قادر است تا محکم ترین بوته ها را نیز هرس کرده و در نتیجه شکل ظاهری مناسبی را به انواع گل ها، گیاهان و درختان ببخشد.

قابل ذکر است که در اثر پیشروی تولیدات در حیطه محصول مورد نظر، نوعی قیچی از سوی تولید کنندگان مورد عرضه قرار گرفته به نام قیچی هرس شارژی که با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا مراحل تولید و عرضه را طی نموده است. این نوع قیچی با بهره گیری از باتری لیتیومی کارکرد اصلی خود را نشان می دهد و دارای سرعت عمل و هم چنین قدرت بیشتری نسبت به قیچی های معمولی می باشد.

گفتنی است انواع قیچی هرس در مدل های متعددی به بازار عرضه شده اند که از جمله آن ها می توان این موارد را نام برد: قیچی هرس دسته کوتاه و قیچی هرس دسته بلند.
هم چنین در کنار این موضوع می توان به برند های عرضه کننده این محصول اشاره کرد که از جمله این برند ها  قیچی هرس دسته کوتاه ۴۱۹۵ برگر می باشد که در نوع خود بی نظیر است و قدرت فوق العاده ای را دارا می باشد.

با توجه به این که این محصول یک برند خارجی را شامل می شود، باید گفت این نوع قیچی هرس شارژی قیمت بیشتری را نسبت به نمونه های ایرانی در بر گرفته که البته راه حل های لازم جهت برخورداری از سطح مناسبی از قیمت این محصول برای متقاضیان اندیشیده شده است. راه حل مورد نظر این است که شما خریداران گرامی می توانید این محصول را از برخی نمایندگی های فروش که با در نظر گرفتن سود کم، این محصول را عرضه می دارند، تهیه نموده و متوجه تفاوت فاحش قیمت آن نسبت به مراکز دیگر شوید و البته که کیفیت این قیچی را نیز تماماٌ در خواهید یافت!

قیچی هرس شارژی قیمت | فروش قیچی هرس دسته کوتاه ۴۱۹۵ برگر

کاربرد قیچی هرس شارژی

کاربرد قیچی هرس شارژیهر یک از گل ها، گیاهان و درختانی که در فضا های سبز، انواع پارک ها و هم چنین در حیاط برخی منازل وجود دارند، جهت رشد بهتر و بهره وری بیشتر، هراز چندگاهی نیاز به هرس کردن دارند تا بتوانند در شرایط نمو مطلوب تری قرار بگیرند.

لذا باغبانان که کار اصلی آن ها رسیدگی و مراقبت از انواع گل ها و گیاهان است، توسط ابزار متعدد باغبانی اعم از قیچی هرس، اقدام به حذف شاخ و برگ های مرده و اضافی در آن ها نموده و در نتیجه موجب زیبایی دو چندان گل ها، گیاهان و درختان می شوند.

اما یکی از انواع قیچی هرس که توسط باغبانان این روز ها به فراوانی مورد استفاده قرار می گیرد، قیچی هرس شارژی است که کاربرد آن در بالا ذکر شد. این نوع قیچی ها نسبت به قیچی های معمولی مزایایی را به همراه دارند که اگر بخواهیم به ذکر آن ها بپردازیم، می توان این موارد را ارائه داد:

 • دارای قدرت و توان بسیار بالا نسبت به قیچی های معمولی
 • دارای قابلیت تعویض تیغه ها
 • بسیار مقرون به صرفه: بعد از هر بار شارژ تا ساعت ها کارکرد مفید از خود نشان می دهد.
 • دارای باتری لیتیومی
 • عمر مفید و طولانی
 • دوام بسیار خوب
 • قابلیت کارکرد آسان

لیست قیمت قیچی هرس شارژی جدید

لیست قیمت قیچی هرس شارژی جدیدقیچی هرس شارژی نسل جدیدی از قیچی های هرس است که در انواعی از مدل ها و هم چنین انواع گسترده ای از برند های ایرانی و خارجی در بازار فروش؛ مورد عرضه به مشتریان مختلف قرار می گیرد. قابل ذکر است که برخی از این محصولات دارای درجه مرغوبیت و کیفیت بیشتری بوده و به همان نسبت نیز قیمت بالا تری را شامل می شوند. گرچه عوامل دیگری که به آن ها اشاره شد، همگی در تعیین قیمت این محصول به حد کافی تاثیر گذار می باشند.

موضوع دیگری که می توان به آن پرداخت، ذکر برخی از برند های معتبری ست که به عرضه بهترین و درجه یک ترین قیچی هرس شارژی به بازار پرداخته و نمونه های متنوع آن ها را در بازار ایران نیز می توان دید. مانند:

 • قیچی هرس شارژی اینفاکو
 • قیچی هرس باغبانی ماکیتا

قابل بیان می باشد که هر یک از این برند ها علاوه بر ارائه محصولات درجه یک و عالی، توانسته اند جدید ترین محصولات خود را در انواع بازار های جهانی رونمایی کرده و بدین جهت مشتریان بسیاری را به سمت خود جلب نماید و در آخر نیز تبدیل به برند های پر فروش بازار شوند.

اگر شما به عنوان خریدار تصمیم به خرید قیچی هرس شارژی با برند های مذکور گرفته اید و قبل از اقدام به خرید، مایل به کسب اطلاع از لیست قیمت قیچی برقی شارژی مانند قیمت قیجی هرس شارزی اینفاکو و یا قیمت قیچی ماکیتا می باشید، می توانید نمایندگی های فروش این محصولات را در نظر گرفته و خیلی سریع به تمام امور مورد درخواست خود دسترسی پیدا کنید.

انواع قیچی هرس در بازار

انواع قیچی هرس در بازارقیچی هرس از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزار باغبانی محسوب می شود که بدون وجود آن، کار بسیاری از باغبانان جهت انجام امور مرتبط با هرس قطعاٌ لنگ خواهد ماند. به عبارتی قیچی هرس، عصای دست باغبان تلقی شده و کمک های بسیاری را در این زمینه می تواند به او بکند.

هم چنین می توان بیان داشت که انواع قیچی هرس عرضه شده در قسمت های مختلف بازار که هم از میزان فروش خوب و هم از میزان کارکرد موثری برخوردار می باشند، نمونه ها و عناوین متعددی را شامل می شوند که اگر بخواهیم به ارائه نام برخی از آن ها بپردازیم، می توان در این گزینه ها به آن ها اشاره کرد:

 • قیچی شمشاد زن
 • قیچی شاخه زن
 • قیچی چمن زنی
 • قیچی باغبانی

مشخصات و ابعاد قیچی هرس شارژی ایرانی و خارجی

مشخصات و ابعاد قیچی هرس شارژی ایرانی و خارجیقیچی هرس شارژی از بهترین قیچی های عرضه شده به بازار محسوب می شود که تاثیرات بسیار مثبتی را در انجام امور باغبانی بر جای گذاشته و به همین دلیل مورد تقاضا از سوی خریداران بسیاری قرار می گیرد.

گفتنی است که این محصول فوق العاده کاربردی که هم سرعت عمل بالا و هم دوام و عمر ویژه ای را به خود اختصاص داده است، در انواعی از این برند های کلی در بازار فروش مورد رد و بدل بین خریداران و فروشندگان قرار می گیرد:

 • قیچی هرس شارژی ایرانی
 • قیچی هرس شارژی خارجی

لازم به ذکر می باشد که هر یک از انواع قیچی های مورد نظر از جهت ابعاد و مشخصات، نمونه های متنوعی را در بر می گیرند که برای اطلاع از این مشخصه ها، بهترین راه مراجعه به فروشندگان اختصاصی این ابزار می باشد که اطلاعات جامع و کاملی از این محصول را در دسترس خریداران قرار داده و هم چنین از جریان قیمت قیچی هرس شارژی نیز آن ها را مطلع می سازند.

پخش عمده قیچی هرس شارژی

پخش عمده قیچی هرس شارژیتولید قیچی باغبانی دستی و انواع دیگری از قیچی های باغبانی یا هرس، توسط مراکز بسیاری در داخل و خارج کشور صورت می گیرد که در نتیجه آن، عرضه مطلوب و بهینه ای از انواع این محصولات در بازار تحقق می پذیرد.
اما به منظور این که تولیدات شکل گرفته از مراکز تولید به مراکز فروش برسند، در این میان عده ای به عنوان مراکز پخش عمده، مسئولیت توزیع این محصولات را به بخش های مختلف بازار بر عهده گرفته و بدین ترتیب تامین نیاز انواع خریداران اعم از خریداران کلی و جزیی را مرتفع می سازند.

در آخر می توان عنوان داشت که قیچی هرس اعم از قیچی هرس شارژی یکی از تولیدات بسیار خوبی ست که علاوه بر توسعه بخش باغبانی، منجر به کار آسان تر برای باغبانان شده و مزایایی را برای آن ها شکل می دهد.
علاوه بر این با وجود تولیدات بسیاری که از این محصول در بخش های مختلف کشور اتفاق می افتد، دیگر مشکلی در جهت تامین قیچی هرس باغبانی به وجود نیامده و به دنبال آن تمامی درخواست های موجود در این زمینه، به خوبی پاسخ داده می شوند.