+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی هرس دسته بلند ابزاری بسیار کاربردی در باغبانی است که از آن برای هرس درختان استفاده می‌شود و این قیچی استحکام بسیار بالا و قیمت مناسب دارد که بهترین آن توسط فروشنده این محصول با نرخ عالی به خریداران ارائه می گردد تا بتوانند از آن هم برای استفاده و هم برای فروش و صادرات به کشورهای دیگر استفاده کنند و به این ترتیب انواع مختلف این قیچی را با کیفیت عالی و در تعداد زیاد نیز می‌توانند برای خود درخواست نمایند تا با قیمت صادراتی این محصول در اختیار آنها قرار گیرد.

مراجع خرید قیچی هرس دسته بلند

نکاتی مهم هنگام خرید قیچی هرس

نکاتی مهم هنگام خرید قیچی هرس برای هرس درختان بهترین وسیله استفاده از قیچی مخصوصی است که از آن برای هرس مورد استفاده قرار می‌گیرد که کارایی بسیار زیادی در این زمینه می تواند داشته باشد و برای قطع کردن شاخه های خشکیده و نابارور درختان مورد استفاده قرار می گیرد.

تیغه های این قیچی بسیار تیز بوده و یکی از ویژگی‌های آنها این است که تحت تاثیر استفاده کوتاه مدت و میان مدت نیز تیغه ها کند نمی‌شوند و بعد از چند ماه هرس درختان، همانند روز اول برندگی خوب و قابل قبولی خواهند داشت.

در انتخاب این قیچی ها نکته مهم انتخاب طول مناسب دسته قیچی برای دسترسی به شاخ و برگ درختان است به عبارتی شما باید دقت کنید که برای چه درختانی از این محصول استفاده می نماید تا بهترین طول دسته را برای راحتی کار خود انتخاب کنید و در صورتی که ترکیبی از درختان قد کوتاه و پای و قد بلند را در باغ خود دارید بهتر است نوع دسته بلند قیچی هرس را انتخاب کنید.

جنس تیغه اهمیت بسیار زیادی در این محصول دارد و باید دقت نمایید که جنس محکم بوده و به راحتی دچار آسیب نگردد در غیر این صورت پس از طی چند ماه استفاده عملا قابل استفاده نخواهد بود بنابراین قیچی ای را انتخاب کنید که استحکام زیادی داشته باشند و از مهمترین آلیاژ در ساخت آن استفاده شده باشد علاوه بر این امکان تیز شدن مجدد تیغه را نیز داشته باشند.

سنجش کیفیت بهترین قیچی هرس

سنجش کیفیت بهترین قیچی هرس بهترین قیچی هرس را می‌توان با استفاده از روش‌های مختلف از نظر کیفیت سنجید و بر این اساس نسبت به انتخاب آن برای خود اقدام کرد؛ سنجش کیفیت به روش های بسیار ساده انجام می‌شود که یکی از آنها امتحان کردن قدرت برش آن در میدان عمل و از طریق آزمایش عملی هرس شاخه ها می باشد که یکی از ابتدایی ترین و مناسب ترین روش ها برای این کار است و نیاز به تجربه و مهارت نیز ندارد بنابراین قدرت قیچی در قطع شاخه ها می تواند سنجش مناسبی برای کیفیت این محصول باشد.

جنس قیچی که توسط فروشنده این محصول اعلام می‌شود و یا بر روی آن درج شده است نیز عامل دیگری برای تشخیص کیفیت این محصول است به این معنی که این هر چه از آلیاژ با مقاومت بیشتر استفاده شده باشد و سختی آلیاژ بیشتر باشد طبیعتاً نیز می تواند از دوام بیشتری بیاورد و این قیچی کارایی بیشتری داشته باشد.

داشتن روکش پلاستیکی یا چوبی مناسب در دسته قیچی باغبانی خوب که امکان محکم و نگه داشتن قیچی را فراهم می کند از ویژگی های خاص این محصول می باشد به این ترتیب که دسته آن لیز نبوده و به راحتی می‌توان آن را در دست نگه داشته همچنین وزن محصول نیز می تواند شاخصی برای کیفیت محصول باشد به این معنی که بهترین قیچی ها در عین داشتن استحکام زیاد و روکش مناسب از وزن نسبتاً سبک نیز برخوردار هستند.

در نهایت از جمله شاخص‌های قیچی باغبانی مناسب می‌تواند برای تعیین کیفیت این محصول مد نظر قرار گیرد ظاهر تیغه این محصول است که باید به آن توجه شود زیرا شکل تیغه می‌تواند بر توانایی برش این محصولات تأثیرگذار باشد و تیغه های خیلی بزرگ یا کوتاه عملاً توانایی برش مناسب را نخواهند داشت.

در مورد قیچی هرس بیشتر بدانید

در مورد قیچی هرس بیشتر بدانید شاخه های درختان پس از چند سال در اثر سرما یا بیماری ممکن است خشک شوند بنابراین باید نسبت به بریدن آنها اقدام شود و این کار با ابزار مخصوصی به نام قیچی هرس انجام می گیرد که دارای تیغه های بسیار تیزی است و به وسیله آن امکان قطع شاخه از درخت فراهم می شود که به این ترتیب انواع بسیار مختلفی از این محصول وجود دارد که نوع دسته بلند یکی از انواع این محصول است که باغبان نیازی به بالا رفتن از درخت ندارد و می‌تواند از پایین نسبت به قطع شاخه اقدام کند.

این محصول کارایی بسیار زیادی می تواند در قطع هرس درخت و جوان سازی آن داشته باشد و استفاده از این وسیله بسیار کاربردی می تواند با کمترین هزینه باعث حذف هر گونه شاخه ناهنجار از روی درخت شود. مدل های بسیار زیادی از این محصول وجود دارند که می توانند برای تنوع بیشتر در این محصول مورد استفاده قرار بگیرند و طول دسته این قیچی ها و نوع تیغه آنها می‌تواند با همدیگر انواع اندازه متفاوت داشته باشد و همین باعث می شود که این محصولات از نظر کاربرد با یکدیگر تا اندازه‌ای دارای تفاوت باشند.

قیچی هرس دارای کاربرد بسیار زیادی در باغات است و عملاً هر باغبانی به یک عدد از این قیچی ها نیاز دارد تا با آن هرس درختان را انجام دهد و طراحی این قیچی ها به گونه ای است که استفاده کننده از آن کمترین احساس خستگی را در کار با قیچی داشته باشد و نوع طراحی قیچی در این زمینه بسیار تأثیرگذار است.

مراکز فروش قیچی هرس دسته بلند

مراکز فروش قیچی هرس دسته بلند بهترین نمونه های قیچی هرس دسته بلند از قبیل قیچی باغبانی تلسکوپی توسط فروشنده این محصول با نرخ بسیار مناسب می تواند در دسترس خریداران قرار بگیرد و کسانی که به این قیچی نیاز دارند می‌توانند بی واسطه با فروشنده تماس برقرار کنند و نسبت به استعلام قیمت آن اقدام نمایند.

این مراکز نمونه‌های متعددی از این محصول را به مشتریان ارائه می کنند و به آنها این امکان را می دهند تا بتوانند ارزان به این قیچی دسترسی داشته باشند همچنین این مراکز همه مدل‌های این محصول را در همین سایت به نمایش گذاشته اند.

مشخصات کامل قیچی باغبانی هرس از نظر وزن، نوع تیغه، آلیاژ به کار رفته و بسیاری از موارد دیگر را به نمایش گذاشته شده است و خریداران می توانند بسیار راحت از بین آنها انتخاب خود را انجام دهند و به این ترتیب این قیچی باکیفیت را در کمترین زمان برای خود به دست آورند.