+989129218622 artancompany22@gmail.com

تولید قیچی باغبانی ارزان در وب سایت عرضه قیچی باغبانی شارژی صورت می گیرد و برای خرید قیچی باغبانی به این وب سایت مراجعه نمایید، در گذشته باغبانان به جای استفاده از قیچی های شارژی مخصوص باغبانی از قیچی های معمولی استفاده می کردند.
قیچی های معمولی معمولا وزن سنگین تری نسبت به قیچی های باغبانی دارند و استفاده از این قیچی ها برای هرس کردن درختان سبب آسیب دیدن مفاصل انگشتان دست می شود بنابراین باغبانان حتما باید برای هرس کردن درختان از قیچی های شارژی مخصوص استفاده نمایند.

مراکز عرضه قیچی باغبانی ارزان

آنچه باید از قیچی باغبانی شارژی بدانید

آنچه باید از قیچی باغبانی شارژی بدانید قیچی های باغبانی شارژی وزن بسیار سبک تری نسبت به قیچی های عادی دارند و وزن این قیچی ها حدود ۸۰۰ گرم می باشد و به همین دلیل کار کردن با این قیچی ها ساده تر از کار کردن با قیچی های باغبانی قدیمی است و به سادگی در دست قرار می گیرند.

قیچی های باغبانی شارژی از دو تیغه ی بسیار تیز و برنده تشکیل شده اند و فاصله ی بین این دو تیغه حدود ۱۰ سانتی متر است بنابراین از این قیچی ها برای هرس کردن شاخه هایی که ضخامت ۱۰ سانتی متر دارند می توان استفاده کرد.

باتری قیچی های شارژی باغبانی یمک باتری نسبتا قوی می باشد و در مدت زمان حدود یک ساعت شارژ می شود و شارژ باتری آن حدود ۴ ساعت ماندگاری دارد، قیچی های شارژی معمولا به صورت بدون گارانتی و خدمات پس از فروش به فروش می رسند.

جنس تیغه های قیچی باغبانی از آلیاژ قلع و بیسموت است و به همین علت این تیغه ها بسیار محکم و برنده و کاملا ضد زنگ می باشند جنس بدنه ی قیچی نیز از نوعی فلز محکم ساخته شده است و این قیچی ها در سطح خود دارای یک روکش لاستیکی شیار دار می باشند و این روکش از لیز خوردن قیچی در دست به علت تعریق دست جلوگیری می کند و به طور کلی قیچی های شارژی بسیار خوش دست هستند.

تولید کنندگان قیچی باغبانی ارزان

تولید کنندگان قیچی باغبانی ارزان استفاده از قیچی شارژی علاوه بر این که احتمال ایاد آسیب های مفصلی برای باغبانان را به حداقل می رسانند سبب کاهش زمان هرس کردن درختان نیز می شوند و یکی از مهم ترین مزیت قیچی های شارژی این است که از این قیچی ها برای هرس شاخ های ضخیم نیز می توان استفاده کرد.
قیچی های شارژی از نظر طول دسته و اندازه ی تیغه ها و همچنین فاصله ی بین تیغه ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند و قیمت این قیچی ها کاملا وابسته به سایز و کیفیت تیغه های قیچی می باشد و برای خرید و اطلاع از قیمت قیچی باغبانی به وب سایت فروش لوازم باغبانی مراجعه نمایید.