+989129218622 artancompany22@gmail.com

استفاده از ماشبن آلات پیشرفته و اتوماتیک در صنعت کشاورزی باعث شده تا کارها با سرعت و دقت بیشتری انجام شود. یکی از این لوازم قدرتمند ماشین چمن زنی خودکار است که قابلیت های مختلفی دارد و می تواند با تیغه های تیز خود کار کوتاه کردن چمن ها را به راحتی انجام دهد. این دستگاه در مدل های دستی و اتوماتیک بوده و تا مدت طولانی هم روشن می ماند. در مراکز فروش چمن زن خانگی و صنعتی به صورت تکی و عمده ای به فروش می رسند و هر کدام نرخ مختص به خود را دارند و مشتری می تواند به راحتی آن را تهیه کند‌.

مراکز فروش ماشین چمن زنی خودکار

مختصری درباره ماشین چمن زنی

مختصری درباره ماشین چمن زنی

چمن زن تراکتوری دارای سطح کاربری گسترده ای بوده، چون با قابلیت های زیادی طراحی و ساخته می شود. این دستگاه کوچک از حمل و نقل راحتی برخوردار است. بدین ترتیب شما می توانید در هر محیطی از آن ها استفاده کنید. سایز این لوازم متفاوت بوده به طوری که نمونه های خانگی همیشه سایز کوچک تری دارند، چون کار کمتری را انجام می دهند و دارای مدل های صنعتی بزرگ هستند و می توانند برای مدت طولانی روشن مانده و مساحت زیادی را چمن زنی کنند.‌

بدنه ماشین ها به صورت چند لایه و ضخیم بوده، بدین ترتیب در مقابل رطوبت دوام زیادی دارند و دچار پوسیدگی و خوردگی هم نمی شود و شما می توانید در روزهای بارانی هم از آن استفاده کنید. این دستگاه با کلیدهای مختلفی کنترل می شود و شما می توانید سرعت و قدرت آن را به راحتی تنظیم کنید. چرخ هایی که زیر این ماشین کوچک تعبیه شده حمل و نقل آن را آسان تر ساخته به طوری که می تواند در چمن به راحتی حرکت کند.

بدنه دستگاه در مقابل فشار و ضربه هم مقاوم است و دچار شکستگی و ترک خوردگی نمی شود. چمن زن زمانی که چمن ها را کوتاه می کند از قسمت دیگر آن ها را پس می دهد و مخزنی برای نگهداری ندارد. این دستگاه از سوخت های فسیلی استفاده می کند تا بتواند با قدرت بالا کار خود را انجام دهد.

سوالات متداول درباره ماشین چمن زنی

سوالات متداول درباره ماشین چمن زنی

درباره ماشین چمن زن شیراز سوالات زیادی وجود دارد که در اینجا به آن ها اشاره می کنیم:

 • اولین سوالی که همیشه ذهن خریدار را درگیر می کند، این است که ماشین چمن زن به چه صورت کار خود را انجام می دهد؟ کارایی این دستگاه بسیار ساده بوده و زیر خود تیغه های ریزی دارد که در زمان روشن شدن دستگاه این تیغه ها شروع به حرکت می کنند و به صورت چرخی چمن را تا ارتفاع استانداردی کوتاه می کنند.‌
 • سوال دیگر این است که چمن های کوتاه شده درون مخزن قرار می گیرند؟ این دستگاه در ۲ مدل مخزن دار و بدون مخزن ساخته می شوند که نمونه های مخزن دار قادر هستند تا چمن را از ریشه بیرون آوردند و درون مخزن نگه دارند. اما مدل های بدون مخزن تنها قادر به کوتاه کردن چمن هستند و چمن های ضایعاتی از قسمت دیگر به بیرون از دستگاه ریخته و جمع آوری می شود.
 • سوخت دستگاه از چه راهی تامین می شود؟ این دستگاه دارای نمونه های برقی و بنزینی بوده که نمونه های برقی شارژی هم هستند و برای مدت طولانی باطری آن ها شارژ را نگه می دارد.
 • آیا این دستگاه با سایز بندی ساخته می شود؟ بله سایزهای کوچک و بزرگ هر کدام کارایی مختص به خود را دارند.

آشنایی با نحوه تولید چمن زنی خودکار

آشنایی با نحوه تولید چمن زنی خودکار

در این جا شما را با نحوه تولید دستگاه چمن زن خودکار آشنا می کنیم:

 • تولیدی تمام قطعاتی که قرار است برای ساخت آن ها را مونتاژ کند، مهیا کرده و سپس درون کارگاهی مجهز کار تولید را انجام می دهد.‌
 • استفاده از نیروهای متخصص و فنی و مهندسین در طراحی و ساخت باعث شده تا کار نهایی کیفیت بالایی داشته باشد و بتواند بهترین کارایی را از خود نشان دهد.
 • در مرحله اول ابتدا ملک اولیه دستگاه طراحی می شود تا ایرادات آن گرفته شده و پس از تایید نمونه های اصلی از روی آن ساخته می شوند.
 • مرحله دوم نوبت به مونتاژ و سر هم کردن موتور و لوازم جانبی آن می رسد و تمام قطعاتی که به موتور متصل می شوند روی هم سوار می گردند.
 • وقتی قسمت داخلی دستگاه آماده می شود و سیم کشی ها هم به صورت دقیق و ایمن صورت می گیرد، نوبت به بدنه دستگاه می رسد.
 • بدنه از اجزای مختلفی چون چرخ ها و دسته و قسمت های دیگر تشکیل می شود که بعد از ساخت و سر هم بندی روی قسمت داخلی و موتور قرار می گیرد.
 • پس از تکمیل شدن کار باید مورد امتحان و تست قرار بگیرد، بدین ترتیب وارد دستگاه شده و زمانی که کیفیت و کارایی آن تایید می گردد، برای عرضه به بازار مهیا می شود.
 • بسته های کارتنی برای بسته بندی کردن گزینه خوبی هستند، چون در فرآیند حمل و نقل دستگاه دچار آسیب نمی شود.

بازار پخش ماشین چمن زنی خودکار

بازار پخش ماشین چمن زنی خودکار

چمن زن ارزانی در بازارهای داخلی و خارجی بیشتر به صورت عمده توزیع می شود. علت محبوبیت این ماشین ها علاوه بر بازدهی بالا، وزن سبک و جابجایی آسان است. آن ها دارای سایز بندی هستند و شما می توانید متناسب با فضا خرید خود را انجام دهید. در کشور مراکز بزرگی وجود دارند که در این عرصه فعالیت می کنند و کالاهای خود را به طور عمده عرضه می نمایند و در برخی از فصل های سال وسایل خود را به قیمت ارزان به فروش می رسانند تا ثبات خود را در بازار محکم تر کنند.

لیست قیمت این لوازم توزیع شده به دست شرکت های تولید کننده تعیین می شود و مشتری می تواند برای اطلاع از هزینه های روز این کالا با کارشناسان و مشاوران این صنعت تماس حاصل نمایید. پخش این دستگاه در سال های اخیر رواج بیشتری گرفته است و انواع محصولات ایرانی از طریق گمرکات قانونی کشور به کشورهای همسایه صادر شده اند. مراکز متعددی توزیع و صادرات انواع این ابزارآلات کاربردی را عهده دار هستند.

ساده ترین و سریع ترین راه خرید این ابزارها در کشور، خرید از مارکت های آنلاین فروشگاهی است. این مارکت ها ضمن ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، به دلیل حذف واسطه های متعدد، دارای قیمت های اقتصادی و ارزان هستند. دستگاه های توزیع شده دارای سطح کیفی بالایی هستند و قیمت مناسبی را هم به خود اختصاص می دهند.