+989129218622 artancompany22@gmail.com

مرجع خرید اره باغبانی بنزینی از طریق اینترنتی و بدون واسطه اقدام به معرفی و فروش این محصول نموده است، مرکز عرضه و پخش اره باغبانی بنزینی با بیان ویژگی ها و خصوصیات موجود در محصول به صورت آنلاین به خریداران کمک می کند تا بتوانند خرید مقرون به صرفه و ارزانی را انجام دهند، درخرید مستقیم خریداران ابتدا از قیمت محصول آگاه شده و پس از آن اقدام به خرید می نمایند.

مرجع خرید اره باغبانی بنزینی

چند کاربرد اره باغبانی بنزینی

چند کاربرد اره باغبانی بنزینی

از کاربرد های خوبی که اره باغبانی بنزینی دارد می توان به کوتاه نمودن شاخه های اضافی اشاره نمود، شاخه های درختان احتیاج به هرس کردن دارد این امر با به کارگیری اره باغبانی بنزینی امکان پذیر می باشد، کارآمد بودن این وسیله سبب شده است که کشاورزان و باغداران اقدام به خرید این محصول نمایند.

از کاربرد هایی که اره باغبانی دسته چوبی هرس و کوتاه نمودن شاخه هایی که خشک شده است، علاوه بر این مورد در قطع نمودن درختان خشک و بلافاصله نیز کاربرد دارد، البته باید این مسئله را نیز در نظر گرفت که برای کوتاه نمودن و قطع کردن درختان و شاخه های آن ها از اره برقی مناسب همان کار استفاده نمود.

اره باغبانی خشک بری که از تیغه و دسته ساخته شده است در کوتاه نمودن و برش شاخه های خشک و همچنین کوتاه نمودن شاخه های مزاحم به کمک افراد می آید، جنس تیغه این اره مقاومتو استحکام خوبی در برابر خوردگی دارا بوده و از این نظر مورد توجه باغبانان و کشاورزان قرار دارد.

تفاوت اره باغبانی با اره هرس

تفاوت اره باغبانی با اره هرس

از تفاوت هایی که میان اره باغبانی با اره هرس دارد می توان به نوع کارایی آن اشاره نمود، اره باغبانی به دلیل جنس خوب و باکیفیتی که در تیغه های آن وجود دارد می تواند در قطع نمودن درختان و شاخه های بیمار و خشک شده به کار گرفته شود، اما اره هرس برای کوتاه کردن شاخه هایی که ضخامت زیادی ندارند و نازک هستند به کار برده می شود.

اره هرس دارای تیغه ی ثابت است اما این امر در مورد اره های باغبانی به صورت دیگری می باشد و می توان تیغه های آن را تعویض نمود، اره باغبانی در نوع برقی صدای بیشتری تولید می کند اما اره هرس علاوه بر اینکه وزن کمی دارد صدای تولید شده با آن نیز بسیار کم است.

اره هرس برای کارهای کوچک و مصرف خانگی بسیار مناسب است، اما اره باغبانی برای کارهای بزرگتر و مناسب باغداران می باشد، به کار بردن اره هرس شارژی می توان سرعت هرس نمودن و کوتاه کردن شاخه ها را افزایش داد، دندانه های این اره می تواند در امر کوتاه نمودن و هرس کردن به شما کمک نماید.

طول تیغه ها در اره باغبانی و اره هرس با یکدیگر فرق می کند و علاوه بر این عامل وزن اره باغبانی نیز بیشتر از اره هرس ساده می باشد و به دلیل وزن سبک و کمی که دارد کار با آن آسان خواهد بود، از تفاوت های دیگری که اره هرس و باغبانی با هم دارند نرخ این دو نوع اره با هم است، دسته های اره ها می توانند از نوع چوبی و همچنین پلاستیکی باشند و خرید هر کدام از این مدل ها با توجه به نیاز خریداران انجام می شود.

بررسی جنس تیغه اره باغبانی

بررسی جنس تیغه اره باغبانی

جنس تیغه اره باغبانی مرغوب و با کیفیت می باشد و از آهن در ساخت آن بهره گیری شده است، این تیغه ها دوام و کارایی خوبی دارند و به دلیل جنس با دوام و فولادی خاصی که دارند در هنگام کار دچار ساییدگی نمی شوند، کیفیت بالای تیغه های فولادی در اره باغبانی بنزینی سبب شده است که در برابر زنگ زدگی بسیار مقاوم باشد و کند شدن تیغه اره باغبانی با توجه به جنس مرغوبی که دارد دیرتر صورت می‌گیرد.

استحکام و دوام این تیغه ها مناسب است و علاوه بر این امر شکل تیغه ها با یکدیگر متفاوت می باشد، یکی از ویژگی های خوبی که تیغه باغبانی دارا می باشد این است که می توان آن ها را عوض نمود، طول و اندازه تیغه ها با یکدیگر فرق می کند، فرم و شکل تیغه های مقاوم و با کیفیت این اره ها به صورتی می باشد که امر برش را برای مصرف کننده آسان نماید.

تیغه اره باغبانی در اندازه و ابعاد گوناگونی تهیه و تولید شده است، این اره با توجه به تیغه ی مرغوبی که دارد می تواند به کمک باغداران و همچنین کشاورزان در امر کوتاه و هرس نمودن شاخه های درختان آید، این تیغه های فولادی با توجه به استحکام خوبی که دارند می توانند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرند.

طول تیغه های باغبانی از 200 میلی نتر شروع شده و به حدود 400 میلی متر نیز می رسد، این تیغه ها در مدل هایی مانند مستقیم، تاشو، خم و چندکاره تولید و به بازار مصرف ارائه می شود، تیغه اره باغبانی دارای بدنه ای با عرض مناسب هستند و به همین دلیل افراد در هنگام استفاده و برش دادن تنه و شاخه با مشکلی روبرو نمی شوند.

با توجه به کیفیت مواد اولیه در ساخت تیغه اره باغبانی امکان زنگ زدگی و خوردگی آن بسیار کاهش می یابد، دندانه های این تیغه ها به صورتی است که کشاورز و باغدار می تواند به راحتی از آن استفاده کند، تیزی این تیغه ها با توجه به جنس فولادی و مرغوبی که دارد امر برش شاخه و تنه ی درختان را برای مصرف کننده راحت نموده است.

مرکز فروش اره باغبانی بنزینی

مرکز فروش اره باغبانی بنزینی

مرکز فروش اره باغبانی بنزینی با بیان قیمت و خصوصیات موجود در این محصول از طریق آنلاین و به صورت بی واسطه به مشتریان کمک می کند تا بتوانند بدون مراجعه حضوری به مرکز پخش و توزیع خرید و سفارش خوبی را تجربه کنند، اطلاع از قیمت اره باغبانی در انواع گوناگون از جمله اره باغبانی بنزینی از طریق این روش امکان پذیر می باشد.

نمایندگی های فروش این محصول با درج قیمت و بیان ویژگی های اره باغبانی بنزینی علاوه بر اطلاع رسانی به خریداران سبب افزایش فروش و رونق کسب و کار می‌شود، مرکز فروش می‌تواند با صادرات این محصول نیز درآمد بالاتری را به دست آورند و این امر نیز از طریق اینترنتی و بدون واسطه انجام می شود،خریداران اره باغبانی می توانند بعد از مشاهده نرخ انواع اره از جمله اره بنزینی باغبانی می توانند نسبت به خرید کلی و جزئی آن اقدام نمایند.