+989129218622 artancompany22@gmail.com

یکی از ابزار ضروری و مورد نیاز باغبانی که به منظور اصلاح فضای سبز به استفاده از آن روی آورده اند، اره باغبانی است که با اعمال تغییرات لازم روی گل ها و گیاهان مختلف، فضایی مرتب تر و زیباتر را ایجاد خواهد کرد. اما توسط بزرگترین مرکز تولید اره باغبانی شمار زیادی از اره باغبانی خوب همراه با مدل های باکیفیت رونمایی شده که به دلیل برخورداری از تیغه‌های تیز و دسته های سبک، توجهات فراوانی را نیز سمت خود مطعوف داشته اند.

مرکز تولید اره باغبانی خوب

ویژگی های اره باغبانی خوب

ویژگی های اره باغبانی خوب یکی از ابزارهای بسیار کارآمد که در امور باغبانی مورد اهمیت واقع گشته و قادر به هرس کردن انواع شاخ و برگ اضافی درختان و گل و گیاهان مختلف خواهد بود، اره است که دارای شباهت ظاهری به اره چوب بر بوده، اما در واقع دارای تیغه های منطعف تری است و در ضمن قابلیت کشسانی بهتری را نیز به همراه دارد.

اما یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب، اره باغبانی خوب است که چنین ویژگی هایی را می توان برای آن برشمرد:

  • یک اره باغبانی ایده آل، بسیار خوش دست بوده و به راحتی در دست جای می گیرد که می توان با آن به خوبی کار کرد.
  • طراحی ارگونومیک و امروزی از دیگر ویژگی های این اره بوده و بنابراین کار با آن، هیچ نوع صدمه جزئی و یا بزرگی را به دست وارد نخواهد کرد.
  • از تیغه برنده و مستحکمی برخوردار بوده و بنابراین در کمترین زمان، شاخ و برگ های اضافی را بریده و به هیچ وجه به آنها گیر نمی کند.
  • جنس تیغه‌ی آن از فولاد درجه یک بوده و بنابراین ضد زنگ نیز می باشد.

فروش مستقیم اره باغبانی خوب

فروش مستقیم اره باغبانی خوب اکنون شرایط برای فروش اره خوب در مدل های بسیار متنوع همراه با مرغوبیتی اعلاء و به صورت مستقیم فراهم آمده و می توانید یک خرید مطمئن و آسوده را انجام دهید.
همچنین مدل های مختلف اره که به فروش رسیده و می توانید آنها را انتخاب نمایید عبارتند از:

  1. اره باغبانی خم چندکاره: دارای دسته ای از جنس پلاستیک فشرده بوده و از دنده سر پهلوی سفت کاری شده نیز تشکیل یافته است، همچنین کارکردی روان را به همراه داشته و تیغه قابل تنظیم فولادی نیز از دیگر مشخصات خوب آن به شمار می آید.
  2. اره باغبانی تاشو: یکی از قابلیت های خوب این محصول، تا شوندگی است که بنابراین ایمنی بیشتری را در امر نگهداری به دنبال دارد، علاوه بر چوب، محصولات پلاستیکی را نیز به سرعت برش زده و از تیغه قابل تعویض نیز برخوردار می باشد.
  3. اره مستقیم: دارای غلاف کمری لاستیکی و دسته آن نیز ارگونومیک می باشد، به همین جهت ضریب اطمینان بالایی داشته و از بهترین جنس فولاد یعنی SK-5 بهره برده است.