+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی باغبانی بزرگ دارای سطح کاربری گسترده ای بوده و شما می توانید از آن برای چیدن شاخه های بلند و کوتاهی که بالای درخت هستند هم استفاده کنید. این قیچی از قسمت های مختلفی تشکیل شده که کارایی همزمان آنها با هم باعث شده تا بتواند شاخه های نازک و پهن را به راحتی از درخت جدا کند. این ابزار باغبانی در طرح و رنگ و سایزهای مختلف طراحی و ساخته می شود. در ابن مرکز خرید قیچی باغبانی ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب موجود می باشد و شما می توانید به راحتی نیاز خود را برطرف سازید.

مرکز خرید قیچی باغبانی بزرگ درجه یک

درباره قیچی باغبانی بزرگ بیشتر بدانید

درباره قیچی باغبانی بزرگ بیشتر بدانید قیچی باغبانی سفیر جز بهترین مدل ها بوده که دارای سایزی بزرگ است و می تواند کارها را با سرعت و دقت بالا انجام دهد. دسته این قیچی بلند بوده و از جنس پلیمر است به طوری که به خوبی داخل دست جا می گیرد و در زمان استفاده هم از دست جدا نمی شود. تیغه سرامیکی و تیز ابن قیچی در کمترین زمان شاخه را جدا می کند بدین ترتیب می تواند در باغبانی از آن نهایت استفاده را برد. سرعت کار با این قیچی بالا بوده و ایمنی آن زیاد است.

تیغه آن به صورت اره ای بوده و با کمترین فشار دسته به راحتی کار خود را انجام می دهد. مدل های بزرگ تر با کیفیت بالا ساخته می شوند بدین ترتیب برای کارهای سنگین باغبانی گزینه خوبی هستند و تیغه به مرور زمان هم کیفیت خود را از دست نمی دهد و قابلیت تیز کردن دارد. دسته ها نشکن هستند بدین ترتیب فشار وارده را به خوبی تحمل می کنند و دچار افت کیفیت نمی شوند.

استفاده از مواد اولیه درجه یک برای ساخت باعث شده تا قیچی وزنی سبک داشته باشد بدین ترتیب بهتر درون دست جا می شود و وزن سنگینی که دست را اذیت کند ندارد. بدنه قیچی به گونه ای طراحی شده که در زمان استفاده دست از تیغه دور بوده و خطر بریدگی دست را تهدید نمی کند.

ویژگی های قیچی باغبانی بزرگ

ویژگی های قیچی باغبانی بزرگ قیچی باغبانی عمده دارای قیمتی ارزان بوده و با ویژگی های منحصر به فردی روانه بازار می شود. همین امر سبب شده تا برتری زیادی نسبت به مدل های دیگر داشته باشد که در این صورت فروش خوبی را هم به خود اختصاص می دهد. در زیر به این ویژگی ها اشاره می کنیم:

  • قیچی های بزرگ از دسته و تیغه ای بلند ساخته شده اند بدین ترتیب برای درختان سر به فلک کشیده گزینه خوبی هستند و شما می توانید شاخه های بالا و پایین را به آسانی هرس کنید.
  • این قیچی ها شاخه را طوری از درخت جدا می کنند که آسیبی به تنه اصلی وارد نمی شود و در فصل بهار درخت مجدد شکوفه زده و سبز می شود.
  • دسته هایی باریک برای آن طراحی شده تا هر فردی بتواند به راحتی آن را به دست بگیرد.
  • این لوازم در مقابل رطوبت و فشار و حرارت دوام زیادی دارند بدین ترتیب به مرور زمان دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شوند و ضد زنگ هستند.‌
  • از دیکر ویژگی های این قیچی می توان به تیغه تیز آن اشاره کرد که دارای سرعت و قدرت بالایی است و شاخه ای ترد و متراکم را به راحتی قطع می کند.
  • هرس کردن درختان با این قیچی کار ساده ای بوده و در کمترین زمان صورت می گیرد.
  • این لوازم به صورت کاملا استاندارد ساخته می شوند تا در زمان استفاده دسته و تیغه از هم جدا نشوند.
  • اتصال دسته و تیغه کاملا محکم بوده و این ایمنی کار را بیشتر می کند.

درجه بندی کیفی قیچی باغبانی

درجه بندی کیفی قیچی باغبانی قیچی باغبانی از نظر درجه کیفی درجه بندی می شود. استفاده از مواد اولیه درجه یک و ساخت توسط دستگاهدهای پیشرفته و تمام اتوماتیک و طبق فناوری های روز دنیا باعث شده تا این لوازم به صورت کاملا استاندارد تولید و بسته بندی شوند. کیفیت بالا را می توان از شکل ظاهری و جنس و همچنین کارایی به راحتی مشاهده کرد. مدل هایی که تیره سرامیکی دارند از نظر سطح کیفی صدر جدول را به خود اختصاص می دهند چون تیز و برنده هستند.

این تیغه ها رنگ ثابتی دارند و در مجاورت رطوبت دچار زنگ زدگی نمی شوند. از این رو شما می توانید در فصل زمستان به راحتی درختان را هرس کنید. تیغه ها قابلیت تیز کردن دارند بدین ترتیب زمانی که کند می شوند می توان با تیز کردن مجدد آنها را استفاده کرد. دوانز که قیچی در مقابل فشار وارده دارد باعث شده تا دچار ترک خوردگی و شکستگی هم نشود. با کمترین فشار به دسته دو تیغه به هم نزدیک می شوند و شکستن شاخه صورت می گیرد.

قیچی هایی که دسته پلیمری دارند در تقسیم بندی جایگاه بعدی را از نظر کیفیت به خود اختصاص می دهند‌ این مدل ها اگر چه سبک هستند اما سطح کاربری گسترده ای دارند جون به راحتی می توان آنها را جابجا کرد. تنوع رنگی در این لوازم بالا بوده و شرایط برای خریدی آسان فراهم می شود.

پخش بی واسطه قیچی باغبانی بزرگ

پخش بی واسطه قیچی باغبانی بزرگ قیچی باغبانی ارزان در ابتدا توسط تولیدی و به صورت مستقیم در بازارهای سراسر کشور پخش می شود. در این صورت مصرف کننده در هر نقطه ای که باشد به محصول دسترسی دارد و می تواند نیاز خود را برطرف کند. پخش عمده این قیچی با طرح ها و مدل های جدید در بسیاری از مراکز رو به گسترش است. پخش در ایران توسط شرکت ها یا فعالین متعددی صورت می گیرد. امروزه در مراکز تجاری، پخش لوازم باغبانی و نمایندگی های تولید کنندگان، خرید انواع قیچی امکان پذیر است.

در این میان برای خریداران عمده، تهیه بهترین نوع قیچی با قیمت ارزان و رقابتی اهمیت زیادی دارد. بنابراین شرکت های تولیدی باید بتوانند، شیوه مناسبی را جهت پخش محصولات تولیدی خود و فروش بیشتر ارائه دهند. توزیع کننده با خدمات گسترده ای که پیش روی مصرف کنندگان قرار می دهد شرایط خرید را برای آن ها سریع تر و آسان تر می کند. این مراکز محصول را به صورت مستقیم و غیر مستقیم در دسترس مشتریان قرار می دهند.

خرید اینترنتی یکی از بهترین خدمات است که مشتری می تواند بدون حضور در فروشگاه خرید خود را انجام دهد. محصولی که به صورت آنلاین توزیع می شود مسلما تخفیفات بیشتری خواهد داشت و مقرون به صرفه است‌.