+989129218622 artancompany22@gmail.com

خرید قیچی باغبانی دسته بلند برای هرس کاری و میوه چینی در ارتفاع تولید می شود . که برندهای معتبر دنیا ، قیچی های دسته بلند را با طول دسته متفاوت تولید می کنند که وارد کشور می شود و قیچی باغبانی تایوانی دسته بلند در مقایسه با برندهای اروپایی از قیمت ارزان تر و استحکام خوبی برخوردار است و کاربران را به سوی خود جلب نموده

شاید این سوال برای کاربران پیش بیاد که برای هرس شاخه های انبوه و خشک در ارتفاع باید چه کرد؟

که می توان جواب این سوال را با قیچی های دسته بلند داد که تولید کنندگان قیچی ها را به دو سبک ، با طول ثابت و طول متغیر که با اضافه کردن میله به دسته آن ، ارتفاع بیشتری را پوشش میدهد تولید می کنند.

مرکز خرید قیچی باغبانی دسته بلند

بهترین قیچی باغبانی دسته بلند

بهترین قیچی باغبانی دسته بلند بهترین قیچی باغبانی دسته بلند مدل اروپایی است که از قیمت بالای برخوردار است و بهترین مدل باید از دو مشخصه پیروی کند ، دارای وزن کم و کاربری آسان داشته باشد که اگر غیر این باشد شما را در طول مدت کارکردن خسته و راندمان کار را پایین می آورد که توصیه می شود در انتخاب خود دقت کنید تا هر آنچه نیاز دارید انتخاب کنید نه بیشتر چون هر چه طول دسته بلند تر باشد وزن و کاربری آن سخت تر می شود 

در محصولات تولید شده دسته های ثابت از 60 سانت تا 1 متر و دسته های متغیر حدودا تا 2 متر تعریف شده و این که یک باغدار حرفه ای و با تجربه می داند هر چقدر در خرید ابزار آلات هزینه کند بازخورد و راندمان بهتری دارد.

مشخصات قیچی باغبانی دسته بلند

مشخصات قیچی باغبانی دسته بلند انواع قیچی های دسته بلند میتوان این گونه شرح داد : 

 1. قیچی باغبانی دسته تلسکوپی 
 2. قیچی باغبانی برگر آلمان
 3. قیچی باغبانی تایوانی
 4. قیچی باغبانی شاخه زن

مشخصه های اصلی این ابزار میتوان به ابعاد ( که بسته به نیاز تغییر می کند) وزن ( سبک بودن ) نوع دسته ( آلومنیوم ، پلاستیک ، چوب که خاصیت آنتی شوک دارد ) نوع تیغه ( جنس ، ضخامت ، طول ) و قفل دار بودن آن اشاره کرد. بنابراین شما جهت خرید نمونه های پر فروش آن مانند قیچی باغبانی فرانسوی و قیچی باغبانی دسته بلند ژاپنی  می توانید به فروشندگان آن مراجعه کنید. این فروشندگان نه تنها قیچی ها را در تنوع جدیدی دارند بلکه با فروش آنها به ارزان ترین قیمت می توانند زمینه خرید عمده آن را فراهم کنند.

خرید قیچی باغبانی دسته بلند

خرید قیچی باغبانی دسته بلند قیچی شاخه زن دسته بلند یکی از قیچی هایی هست که از آن برای هرس شاخه های بلند درختان استفاده می کنند. این قیچی ها معمولاً از دسته بلندی در اندازه های مختلف تولید می شوند. که شما جهت خرید آنها می توانید به فروشندگان ابراز آلات باغبانی مراجعه کنید. تا با خرید نمونه های باکیفیت آن از هرس درختان شاخه بلند خود لذت ببرید. در ابزار فروشی های باغبانی نمونه های مختلفی از قیچی  باغبانی وجود دارند که به چند نمونه آن اشاره می کنیم.

 1. نولان
 2. سابوتن
 3. به کشت
 4. واستر
 5. جی تی تی
 6. برگر
 7. رونیکس
 8. هاردکس
 9. کیکرلند
 10. نووا
 11. رزپ
 12. آکواکرفت
 13. صاموپرشین
 14. اکتیو تولز
 15. لیکوتا
 16. هیوندای
 17. سلام
 18. اینکو
 19. بهکو
 20. ایکیا

البته مدل های مختلف آنها در دسته ها و جنس های سبک بسیار متنوع هستند. که شما با توجه به نوع درختان و هم چنین ارتفاع آنها می توانید قیمت قیچی باغبانی دسته بلند برگر و پنوماتیک از آنها بپرسید و به ارزان ترین قیمت خریداری کنید. 

لیست قیمت انواع قیچی باغبانی

لیست قیمت انواع قیچی باغبانی همان گونه که ذکر شد تنوع قیچی های باغبانی بسیار متنوع  می باشد. که شما جهت خریدن بهترین و مناسب ترین نمونه قیچی باغبانی بهتر هست  با مراجعه به کارشناسان فروش آن اقدام به خرید کنید.  قیچی باغبانی ژاپنی و پنوماتیک بهترین نمونه های قیچی هستند. که شما با مراجعه به فروشندگان انواع قیچی در شهر خود می توانید قیمت انواع قیچی باغبانی ژاپنی  و قیمت قیچی باغبانی پنوماتیک را از آنها تهیه کنید.تا دیگر نیازی نباشد برای هرس شاخه های بالایی درختان از ابزار آلات سنگین استفاده  کنید.