+989129218622 artancompany22@gmail.com

قیچی هرس وسیله ی باغبانی است که کار چیدن و نظم دهی به شاخ و برگ های درختان و بوته ها را تسهیل می کند. این قیچی در انواع مختلف و در اندازه و مدل های متنوع در بازار موجود می باشد که هر کدام کارایی خود را دارند. مرکز خرید قیچی هرس درجه یک با عرضه قیچی های باغبانی توانسته نیاز مصرف کنندگان آنها را برطرف کرده و کار باغبانی را آسان تر کند و بازده کاری باغبانان را بیشتر کند.

مرکز خرید قیچی هرس درجه یک

مختصری درباره قیچی هرس

مختصری درباره قیچی هرس نام قیچی هرس به انواع و اقسام قیچی های باغبانی اتلاق می شود که کار چیدن انواع شاخه ها با ضخامت های مختلف را برعهده دارند. قیچی های هرس بلند و کوتاه با جنس تیغه های مختلف تولید شده اند و هر کدام کارایی منحصر به فرد خود را دارند.

قیچی های هرس در انواع مختلف تولید می شوند. این قیچی ها بر اساس جنس تیغه خود تقسیم می شوند. اغلب جنس این تیغه ها فولاد های ضد زنگ هستند. این جنس در برابر رطوبت و رنگ زدگی مقاوم است و در نتیجه کند و بی کیفیت نمی گردد.

قیچی هرس های مختلف طوری طراحی و تولید شده اند که قدرت خوبی در بریدن شاخه های باریک و ضخیم داشته باشند. دسته های آنها هم با مدل های جدید خود کمترین فشار را به دست ها و مفاصل وارد می کنند. در نتیجه کار با آنها لذت بخش و آسان است.

قیچی های هرس دارای ضمانت می باشند و مشتریان می توانند آنها را با اطمینان خاطر تهیه کنند و در صورت بروز مشکل نگران نباشند و از فروشنده بخواهند که مشکل پیش آمده را حل کند. این قیچی ها دارای قطعاتی یدکی هستند و به راحتی قابل تعویض شدن دارند.

چون قسمت برنده و تیز قیچی هرس از فولاد با ضخامت خوب ساخته شده است به راحتی و با سرعت بالا تیز می شوند. زمان زیادی را استفاده می شوند و در مدت طولانی کار هرس کردن شاخه های باریک و ضخیم بوته ها و درختان را انجام می دهند.

خرید انواع قیچی های باغبانی بهتر است از مراکز و مراجع معتبر انجام گیرد تا شامل گارانتی گردد. مراکز و نمایندگی های فروش ابزار آلات باغبانی ازبهترین راه های خرید این محصول می باشند و مشتری هم می تواند بدون دغدغه و نگرانی قیچی مورد نظر خود را تهیه کند و هزینه ای منطقی بابت آن بپردازد.

مهم ترین ویژگی قیچی هرس

مهم ترین ویژگی قیچی هرس از مهم ترین ویژگی قیچی هرس می توان به فرم و شکل تیغه و دسته در آنها اشاره کرد. این ویژگی ها موجب شده تا کار هرس کردن به خوبی و دقت انجام گیرد. نوک تیغه در این قیچی ها به شکلی طراحی گردیده تا بدون آسیب به سایر قسمت های گیاه کار هرس کردن را انجام دهد و این کار به شکل ظریف تری صورت بگیرد.

ویژگی مهم دیگری که در این محصول به چشم می آید قدرت و دوام تیغه ها و اجزای سازنده آنها می باشد. این میزان از استحکام سبب استفاده بهینه از این قیچی ها می گردد و خرید آنها را بهینه و مقرون به صرفه می کند.

تنوع مدل این قیچی ها هم از مهم ترین ویژگی های است که توجه مصرف کنندگان را به خود جلب می کند. وجود قیچی دسته بلند و دسته کوتاه و … باعث شده عمل کوتاه کردن شاخه های بلند و کوتاه گیاهان به آسانی انجام گیرد و وقت و انرژی کمتری را از باغبان بگیرد.

وجود ضربه گیر بر روی دسته ها و انبرک های این ابزار ها موجب می شود که فشار و ضربه ناشی از بریدن شاخه ها کمتر به دست ها منتقل شود و فرد مصرف کننده آن خسته نشود و در مدت زمان کمتری مقدار بیشتری از آن را گیاهان را هرس کند.

فولاد ضد زنگ و مقاوم در انواع مختلف قیچی های باغبانی هم مشخصه منحصر به فرد آنها محسوب می شود‌. این ویژگی باعث افزایش کارایی آنها در برش قسمت های اضافی گیاهان و درختچه ها می گردد و شکل باغ و باغچه ها را مرتب می کند.

و در آخر می توان به وزن متناسب آنها به عنوان ویژگی خاص اشاره کرد. وزن پایین این ابزار موجب می شود که کار با آنها راحت تر شود و شخص هرس کننده درختان خسته نگردد. وزن سبک آنها همچنین موجب تسهیل جا به جایی آنها هم می شود. این ویژگی ضمن داشتن کیفیت آنها حفظ می شود.

مدل های مختلف قیچی هرس

مدل های مختلف قیچی هرس قیچی باغبانی پایه بلند از انواع مدل های که در بالا در مورد آن صحبت کردیم. این قیچی ها برای مرتب کردن شاخه های طراحی شده که در ارتفاع بیشتری واقع شده اند و دسترسی به آنها سخت تر شده است. این قیچی ها خود به چند نوع تقسیم می گردند که هر کدام کیفیت، قیمت و عملکرد متفاوتی دارد.

قیچی باغبانی پایه کوتاه هم برای شاخه های قابل دسترس و پایین مناسب است. این قیچی ها هم با تیغه های با شکل و مدل های مختلف موجود هستند. کارایی هر کدام از این قیچی ها هم بالا است و هر باغبان می تواند بر حسب نیاز خود از بین انواع آنها انتخاب شایسته ای داشته باشد.

مدل های مختلف این قیچی ها کار را برای باغبانان لذت بخش کرده است. انواع این نوع از قیچی ها در این مجموعه برای مشتریان فراهم شده است. کار نظم دادن به شاخ و برگ گیاهان و بوته ها و درختان زینتی با این محصول لذت بخش شده است.

قیچی باغبانی کره ای از انواع قیچی های باکیفیت هستند که در این مجموعه موجود گردیده است. درجه کیفی بالای این قیچی ها نسبت به قیمت آنها بالا است و موجب رضایت مصرف کنندگان شده است. قیچی باغبانی ایرانی هم در نوع خود بی نظیر است و قیمت مناسبی برای مصرف کنندگان ایرانی و خارجی دارد.

توزیع بی واسطه قیچی هرس درجه یک

توزیع بی واسطه  قیچی هرس درجه یک توزیع بی واسطه قیچی باغبانی مرغوب درجه یک توسط این مجموعه انجام می گیرد. این سایت و شبکه های اجتماعی متعددی برای معرفی و فروش این محصولات راه اندازی شده است و کار خریداران و مشتریان را راحت نموده اند.

مجموعه عرضه لوازم و ادوات کشاورزی و باغبانی با پخش گسترده قیچی باغبانی جدید بدون واسطه قیمت آنها را کاهش داده اند و تهیه آنها را تسهیل و تسریع کرده اند. برای آگاهی از شرایط فروش شماره تلفن های مشاوران فروش، آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند.