+989129218622 artancompany22@gmail.com

مرکز صادرات چمن زن برقی تاپ گاردن، خود را موظف می داند تا نمونه های مرغوب و باکیفیت از این محصول را به افرادی که متقاضی خرید آن در خارج از کشور هستند تحویل بدهد. همانطور که می دانید این محصولات با قابلیتها و امکانات ویژه خود توانسته اند گام مثبتی در جهت پیشبرد اهداف سازمانها و ارگانهایی که مسئولیت آنها حفاظت و نگهداری از فضای سبز بوده و یا افرادی که محیط زندگی با کاشت چمنها سبز شده است، بردارند.

مرکز صادرات چمن زن برقی تاپ گاردن

نکاتی درباره چمن زن ها

نکاتی درباره چمن زن ها چمن زن دستگاهی ست نه چندان پیچیده که وظیفه آن کوتاه کردن چمنهایی ست که در حیاط و یا فضاهای مختلف کاشته شده و بیش از حد بلند شده است. استفاده از چمن زن، مزیتهای بی شماری دارد که از آن جمله می توان به امکان کوتاه کردن حجم قابل توجهی از چمنها در مدت زمانی نه چندان طولانی اشاره کرد.
به علاوه کوتاه کردن چمنها با استفاده از یک چمن زن باعث می شود این گیاهان کاملاً یکدست و یک اندازه کوتاه شوند که در نوع خود زیبا و قابل توجه است. چمن زنها معمولاً یا برقی هستند و یا بنزینی. البته نمونه های دستی هم از آنها وجود دارد.
غالب محصولاتی که در بازار دیده می شوند، با استفاده از یک موتور روشن شده و کارایی خود را به نمایش می گذارند. این موتورها نیرویی که چمن زن برای کوتاه کردن چمنها به آن احتیاج دارد را در اختیارش می گذارند و باعث چرخش تیغه های دستگاه خواهند شد. تیغه ها با سرعتی بسیار بالا به حرکت در آمده و در مسیر عبور خود به چمنها برخورد کرده و آنها را برش می زنند.
دستگاه چمن زن برقی مزیتهای زیادی دارد که از آن جمله می توان به عدم آلودگی هوا اشاره کرد، وزن این محصولات هم پایین بوده و به راحتی می توان آنها را به حرکت در آورد. به این موارد باید صدای کم را هم اضافه کرده و قدرت خوبی که در چیدن چمنها دارد. قدرت این سیستم ها بین 1200 تا 1800 وات می باشد و به صورت چهارچرخ طراحی شده اند.

مزایا خرید عمده انواع چمن زن برقی تاپ گاردن

مزایا خرید عمده انواع چمن زن برقی تاپ گاردن انواع ماشین چمن زن شارژی و برقی امتیازات زیادی دارند که بخشی از آنها در قسمت قبل بیان شد؛ به صورت کلی این چمن زنها قابلیتهای فوق العاده و ویژه را برای چیدن چمن از خود به نمایش گذاشته اند که در نوع خود جالب توجه می باشد.
البته مزایا خرید عمده انواع چمن زن برقی تاپ گاردن بسیار بیشتر از آن است که بتوان آن را در اینجا بیان کرد؛ ولی به مواردی که تاکنون در خصوص چمن زن برقی گفته شده قیمت مناسب را هم باید اضافه کرد. این مورد برای بسیاری از افراد قابل توجه است. زیرا گاه شرایط مالی آنها ایجاب می کند که نمونه های باکیفیت و کارآمد از آنها را با قیمتهای ارزانترین تهیه نمایند.