+989129218622 artancompany22@gmail.com

مرکز فروش انواع چمن زن آلمانی مارک ها و برند های مختلف ساخته شده در کشور آلمان را ارائه می کند. مدل های مختلف به منظور کاربرد های متفاوت عرضه شده اند.
حتماً می دانید که انواع دستگاه چمن زن به نظر اصلاح چمن های فضای سبز به کار گرفته می شود. طیف متنوعی از زمین چمن در کشور وجود دارد.
برخی زمین ها فضای سبز کوچکی در ویلا و یا مجتمع های مسکونی هستند.
برخی زمین ها متوسط و برخی زمین های چمن مثل ورزشگاه ها و زمین گلف بزرگ و چند هکتاری می باشند.
در حقیقت همین ابعاد زمین است که به کاربر می فهماند، چه نوعی از ماشین چمن زن را خریداری کنند.

چمن زن تراکتوری افکو

هر چه زمین بزرگ تر باشد، مسلماً موتور چمن زن باید قدرت بیشتری برای کار داشته باشد.
البته نکات دیگری هم برای انتخاب نوع چمن زن اهمیت دارد. مثلاً همواری یا شیب دار بودن زمین چمن است. ممکن است زمین چمن متوسط باشد، ولی صاف نباشد، در نتیجه توصیه می شود انواع بنزینی انتخاب گردد تا توانایی کار در شیب را هم داشته باشد.

یا این که زمین در یک مرکز درمانی است که باید سکوت محل حفظ شود و هرگونه سر و صدای اضافی از بین برود. در این حالت با وجودی که مساحت زمین چمن بزرگ است، می توان انواع برقی که صدای کمتری حین کار دارند را پیشنهاد کرد.

در بین مارک های موجود در بازار انواع چمن زن آلمانی شاید بیشتر در دسترس باشند. البته برخی آلمانی اصل هستند و برخی دیگر در چین مونتاژ شده اند. و تحت نظارت شرکت های آلمانی هستند.

چمن زن آلکو

انواع چمن زن آلمانی موتوری موجود در بازار

در بازار ابزار فضای سبز برخی انواع مارک های آلمانی برای چمن زن شامل موارد زیر می شود.

  • چمن زن آلکو
  • چمن زن آلمانی آفکو

این مارک ها هم انواع چمن زن بنزینی و هم مدل های برقی را دارند. عرض برش کاری در هر مدل متنوع بوده و می تواند پاسخ گوی نیاز بازار باشد.
حتی مدل چمن زن تراکتوری هم در برند هایی مثل افکو وجود دارد.
نکته دیگر برای برند های مذکور مثل آلکو این است که چمن زن دستی برای کاربری های خانگی هم دارند که البته با وجودی که در بازار انواع دستی چمن زن ارزان ترین مدل ها، باید باشند، در مارک های آلمانی و اروپایی اصل قیمت ارزانی نخواهند داشت.

چمن زن سولو آلمان

فروش چمن زن آلمانی موتوری

در مورد فروش چمن زن آلمانی و یا حتی مارک های دیگر معتبر مثل گلف، GGP ، تاپ گاردن و برند هایی مثل ولف گاردن فروش حضوری در فروشگاه های ابزار و لوازم باغبانی و کشاورزی و نیز فضای سبز ممکن است.

برخی برند ها هم نمایندگی مجاز در کشور دارند که این نمایندگی ها می توانند علاوه بر فروش مدل های جدید و به روز این کمپانی ها، خدمات پس از فروش و گارانتی هم بدهند. قطعات یدکی برای تعمیر و سرویس را فراهم کنند.

اما فروش اینترنتی هم می تواند برای شهر هایی که نمایندگی و یا فروشگاه های عرضه کننده این مارک ها را ندارند مورد استفاده قرار گیرد.
لازم است یاد آور شویم که برند هایی مثل آینهل هم در بازار برای ماشین چمن زن وجود دارد که در انواع موتوری با سوخت برقی و یا بنزینی هستند. اما این مارک آلمانی اصل نیست، و در چین تولید می شود. بدنه چمن زن آینهل بسته به مدل قرمز و یا آبی است.

در مورد نحوه ارسال و ثبت سفارش برای انواع ماشین چمن زن در مرکز فروش ابزارآلات باغبانی آرتان باید بدانید که فروش جزئی با ارسال به سراسر کشور امکان پذیر است. اما قیمت مصرف کننده با قیمتی که به همکاران داده می شود متفاوت خواهد بود.

چمن زن موتوری آلکو