+989129218622 artancompany22@gmail.com

این محصول وسیله ای مناسب برای هرس کردن چمن ها و مرتب کردن چمن و فضای سبز می باشد و امروزه به علت داشتن چمن های فراوان در شهرها استفاده از این دستگاه از اهمیت خاصی برخوردار است. مرکز فروش ماشین چمن زنی زمین فوتبال در همین سایت می باشد و در فروشگاه های مورد نظر ما این محصول با قیمت مناسب به فروش می رسد و ما این دستگاه را با تضمین و گارانتی در اختیار مصرف‌کنندگان و متقاضیان قرار می‌دهیم برای خرید این محصول با نمایندگی فروش ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش ماشین چمن زنی زمین فوتبال

مشخصات ماشین چمن زنی زمین فوتبال

مشخصات ماشین چمن زنی زمین فوتبال این محصول دارای مشخصات گوناگونی است و این ماشین دارای مخزن هستند و چمن های برش خورده در مخزن جمع آوری می شوند و بعضی دیگر چند مخزن ندارند و بعد از کندن آن ها به زمین می ریزند این محصول به وسیله بنزین کار می‌کند و دارای دو چرخ و یا چهار چرخ در بازار و مراکز فروش عرضه می شود. همان طور که می دانیم این محصول در برندهای مختلف در شرکت ها تولید می شود.

بعضی دیگر از این نوع دستگاه می توانند به راحتی کوددهی کنند و عمل جمع آوری ضایعات را نیز انجام می دهند به طور کلی ماشین چمن زنی زمین فوتبال دارای یک تیغه در اندازه مشخصی برای برش و کندن چمن یا علف هستند و این نوع ماشین دارای یک موتور قوی می باشد و این محصول برای استفاده در زمین های بزرگ و به خصوص زمین فوتبال بسیار گزینه مناسبی است.

این محصول در برندهای مختلف تولید می شود و دارای موتور با قدرت زیاد می باشد و نوعی دیگر از این محصول وجود دارد که با برق کار می کند و یا شارژی هستند. برای خرید ماشین چمن زنی بنزینی با حذف واسطه‌ها و دلال‌ها با ما تماس بگیرید و اینترنتی و آنلاین سفارش دهید ما این محصول را با کیفیت عالی و با برندهای معتبر در اختیار شما قرار می دهیم و هدف ما از توزیع و عرضه این محصول رضایت مشتریان است.

مرجع پخش ماشین چمن زنی زمین فوتبال

مرجع پخش ماشین چمن زنی زمین فوتبال مرجع پخش ماشین چمن زنی زمین فوتبال در نمایندگیهای فروش ما در همین سایت انجام می‌شود و ما این محصول را با تضمین و خدمات پس از فروش به شما ارائه می دهیم مجموعه ما در این سایت همواره منتظر سفارشات شما هستند و شما می توانید برای خرید این محصول با مشاورین ما در این سایت مشورت بگیرید. این دستگاه بسیار مناسب است برای مرتب کردن زمین فوتبال و کار افراد را بسیار راحت و آسوده می کند و این محصول انواع مختلفی دارد و دارای ویژگی خاصی هستند و از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.