+989129218622 artancompany22@gmail.com

اره باغبانی واستر دارای دسته فوق حرفه ای ارگونومیک است که تسلط و دقت کاربر را در حین برش دو چندان می ‌کند. در مرکز پخش انواع تجهیزات باغبانی این محصول در طول و ابعاد متفاوت ارائه می شود که برای برش چوب و ساقه ‌های گیاهان مختلف می توان از آن استفاده کرد. برای طراحی تیغه های این اره از جنس استیل ضد زنگ استفاده می گردد.

مرکز پخش اره باغبانی واستر

موارد استفاده از اره باغبانی واستر

موارد استفاده از اره باغبانی واستر اره باغبانی واستر محصول تولید شده در شرکت واستر است که با دارا بودن تیغه های بسیار تیز به راحتی می تواند انواع چوب را برش دهد. از اره باغبانی واستر در مدل استرانگ برای برش چوب و ساقه گیاهان مختلف استفاده می ‌شود.

این محصول قابلیت برش سطوح چوبی خشک و تر را دارد و در راستای این موضوع طیف کاربری آن برای هرس کردن و برش دادن  شاخه ‌ها و ساقه ‌های گیاهان مختلف گسترده می شود.

اره باغبانی واستر دارای جنس بسیار مرغوب است که دقت و تسلط کاربر را در حین برش چندین برابر می کند و مانع خستگی دست کاربر در استفاده‌ های طولانی مدت  می‌ شود و این امر باعث می‌ گردد که استفاده از این محصول برای کوچکترین فعالیت های باغبانی نیز دیده شود.

اره باغبانی واستر به نوعی طراحی می ‌شود که امکان استفاده از آن برای برش ساقه و شاخه درختانی که دسترسی به آنها سخت است، امکان پذیر  می باشد زیرا این اره دارای دسته بلند چوبی است.  استفاده از اره باغبانی واستر درراستای داشتن کیفیت بسیار عالی از نظر اقتصادی نیز به صرفه است.

قیمت بهترین اره باغبانی واستر

قیمت بهترین اره باغبانی واستر قیمت اره واستر همانند دیگر اره های باغبانی بر مبنای مدل و نوع دسته طراحی شده و همچنین  جنس تیغه های طراحی شده برای این محصول مشخص می گردد.

اره باغبانی واستر به کمک بهترین تکنولوژی های تولید شده است و در تولید آن از استاندارد های معتبری کمک گرفته شده است و در راستای این موضوع این محصول به عنوان بهترین اره باغبانی در بازار معرفی می شود.

جنس تیغه اره باغبانی واستر همان طور که اشاره کردیم از استیل با کیفیت انتخاب می ‌شود که از خوردگی در برابر عوامل محیطی جلوگیری می کند و این باعث می شود که طول عمر استفاده از این محصول بسیار بالا باشد.

پخش اره واستر در بهترین کیفیت ها با روش های متعدد دیده می‌ شود زیرا این محصول به صورت سراسری در اختیار تمامی بازرگانی های پخش قرار می گیرد.  برای دریافت اطلاعات بیشتر با  مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید.