+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی خرید مستقیم چمن زن الپینا می تواند علاوه بر تأمین سفارش مصرف کننده های چنین ماشین آلاتی به فروش عمده برای ابزار فروش ها با قیمت مناسب هم بپردازد.
دغدغه شما چیست؟ آیا به عنوان یک مرکز فروش معتبر دنبال کالاها و ماشین آلات باکیفیت و همراه با خدمات پس از فروش هستید یا این که کاربری هستید که علاوه بر ارزانی به دنبال طول عمر بیشتر و کارایی ساده تر می گردید؟
در هر صورت انواع مارک های ماشین آلات فضای سبز برای دستگاه چمن زن وجود دارد. از جمله می توان به الپینا اشاره کرد که در ادامه بهترین مدل های آن را بررسی خواهیم کرد.

بهترین انواع چمن زن الپینا موجود در بازار

بهترین انواع چمن زن الپینا موجود در بازار که در کل کشور در دسترس می باشد، شامل مدل های زیر می باشد.

چمن زن الپینا موتوری

  • چمن زن برقی :BL320 این مدل با جنس بدنه پلی پروپیلن بوده که هم مقاوم است و هم سبک. تنظیم ارتفاع برش برای این مدل از نوع محوری و در 3 حالت می باشد. سبد 25 لیتری آن پلاستیکی است.
  • چمن زن برقی AL1 34 E :که این مدل هم 6 حالت تنظیم برای برش ارتفاع چمن ها دارد. البته قدرت موتور این مدل 1400 واتی است و البته بر روی سبد 35 لیتری آن که از جنس پلاستیک می باشد، دریچه نمایش تعبیه شده است. مشخصات بیان شده نشان می دهد این مدل از مدل BL320 بزرگ تر بوده و در زمین های متوسط امکان استفاده دارد.
  • چمن زن برقی BL 380 از دیگر مدل های چمن زن الپینا است که چرخ های 61 اینچی دارد. عرض کاری این مدل 38 سانت می باشد.

چمن زن الپینا

  • چمن زن برقی AL1 42E : این مدل برقی با توان 1800 واتی خود، دارای عرض برش 42 سانتی است و البته با وجودی که از نوع چمن زن برقی می باشد، به گونه ای طراحی شده است که در زمین های شیبدار با توجه به چرخ های بلند، دارای تعادل بیشتر و کارایی بهتر باشد.

چمن زن برقی الپینا

خرید مستقیم انواع چمن زن

اما نکته مهم بعدی در خرید مستقیم و بدون واسطه ابزارآلات و لوازم کشاورزی است. توجه داشته باشید که خرید برای مصرف کننده ها از فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی ها با قیمت متفاوت ممکن است، انجام شود. اما خرید از نمایندگی ها این مزیت را برای مصرف کننده دارد که هم از نظر تأمین قطعات یدکی خیالش راحت می باشد و هم از نظر قیمت نرخ های منصفانه تری را خواهد داشت.
فروشگاه های ابزار و لوازم فضای سبز و کشاورزی هم البته می توانند از واردکننده ها مستقیم خرید کنند تا سودشان بیشتر شود.

چمن زن موتوری الپینا