+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی در دسترس ماشین چمن زن برقی افکو را هم می توان در مراکز استان هایی مثل تهران و اصفهان فعال دید و هم در سایت های معتبر اینترنتی به معرفی محصولات خود پرداخته است و خرید را از سراسر کشور ساده تر کرده است.
چمن زن چیست؟ خب برخی دستگاه ها تعریف ساده ای دارند. چمن زن یک دستگاه است که چمن ها را کوتاه می کند. اما انواع مختلفی در بازار دارد. تقریباً بیشتر مارک های معتبر مدل های برقی و بنزینی مختلفی دارند که برای ابعاد مختلفی طراحی شده اند.

این که چمن ها در چند ماه سال رشد دارند سبب می شود تا در همین مدت کوتاه نیاز به کوتاهی داشته باشند، تا تعادل بین ریشه و قسمت های هوازی سبب شود شاداب و سر سبز بماند.
خوشبختانه واردات از چمن زن در ایران به خوبی انجام می شود. در نتیجه این دستگاه تنوع خوبی در بازار دارد.
یکی از برند هایی که دارای تنوع در مدل ماشین چمن زن می باشد.

چمن زن برقی افکو

انواع ماشین چمن زن برقی افکو

انواع ماشین چمن زن برقی افکو شامل مدل های زیر می باشد.
چمن زن افکو 1100 وات برقی که دارای عرض برش 33 سانت می باشد. مخزن این مدل 25 لیتر گنجایش دارد.
این مدل به دلیل این که کارایی خوبی در زمین های متوسط و کوچک دارد، و از نظر قیمت هم مناسب می باشد، توانسته فروش بالایی را در این نمایندگی در بین انواع چمن زن ها داشته باشد.
اکثر کاربران خانگی ترجیح می دهند این مدل را به جای انواع چمن زن دستی خریداری کنند که کاربری ساده ای هم دارد.

افکو از برند های آلمانی است و نمایندگی آن دارای سایر کالاهای تولید شده در این کمپانی خوش نام مثل: اره موتوری باغبانی و علف زن هم می باشد.
افکو همچنین مدل های موتوری و تراکتوری چمن زن هم دارند.
چمن زن موتوری افکو 48 سانت و 140 سی سی و نیز مدل 53 سانتی افکو در نوع بنزینی برای زمین های بزرگ و متوسط گزینه پیشنهادی این مرکز فروش می باشد.

چمن زن برقی