+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی دستگاه چمن زن گلف در ایران فعالیت خوبی داشته است و توانسته با ارائه مدل های مختلف از این دستگاه سهم خوبی از بازار فروش انواع چمن زن را کسب کند.
از آن جا که چمن زن یکی از بهترین وسایل و ماشین آلات فضای سبز برای رسیدگی به وضعیت زمین های چمن است، مارک های مختلف در بازار با توجه به واردات انواع چمن زن خارجی وجود دارد. اما بهترین مارک های موجود دارای نمایندگی رسمی و فعال هم هست.

فعالیت نمایندگی های مارک های معتبر در کشور سبب خواهد شد که هم انواع مدل ها از آن برند در اختیار مشتریان قرار گیرد و هم دغدغه اصلی مصرف کننده ها، یعنی خدمات پس از فروش و گارانتی بر طرف گردد.
اما مدل های متفاوتی در برند های موجود در کشور مثل گلف وجود دارد که البته شاید نمایندگی ها بر اساس استقبال بازار برخی مدل ها را بیشتر وارد کنند.

چمن زن بنزینی گلف

انواع دستگاه چمن زن گلف

در بین تولیدات گلف که محصول مشترک ایتالیا و آلمان است، انواع مدل چمن زن گلف پر فروش به شرح زیر است.

  • چمن زن گلف 545: که دارای موتور بریکس آمریکایی است و شاسی آن از فولاد تقویت شده می باشد.
    در این مدل داشبورد و دسته گاز نیز تقویت شده می باشد. این مشخصات نشان می دهد که چمن زن گلف از انواع قدرتمند در بدنه خواهد بود. چمن زن گلف 545 در زمین های دارای شیب تا حدود 20 درجه هم کارایی مناسبی دارد و از انواع چمن زن بنزینی می باشد.
  • چمن زن گلف NT 534 : این مدل ها از لحاظ بدنه با همان مشخصات فنی 545 تولید شده اند و دارای چرخ های بلبرینگی می باشد. شاید یکی از تفاوت های این دو مدل از دستگاه چمن زن گلف در عرض برش آن ها باشد. در نتیجه وسعت زمین هایی که می توان با آن کار کرد متفاوت خواهد شد.

چمن زن گلف 534

چمن زن 545 عرض برش 45 دارد و مدل 534 دارای عرض کاری 51 سانت می باشد. شاید برای زمین های بزرگ بتوان مدل 534 را توصیه نمود. اما این تنها به دلیل عرض کاری بیشتر است. وگرنه هر دو مدل مشخصات فنی و کیفی مشابهی دارند.