+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی فروش ماشین چمن زن بنزینی در شهر های مختلف ممکن است عامل فروش برند های متنوعی باشد. اما خرید دستگاه چمن زن به چه منظور و کاربرد هایی ممکن خواهد بود؟
یکی از محصولاتی که در بین ماشین آلات فضای سبز مورد استفاده قرار می گیرد، و البته بسیار هم پر کاربرد می باشد، ماشین چمن زن است.
این دستگاه ساختار ساده ای دارد، و البته در اکثر مدل ها و مارک های موجود در بازار وارداتی هستند.
خب یکی از مدل های که بین انواع دستگاه چمن زن کاربرد حرفه ای دارد، چمن زن بنزینی می باشد.
ماشین چمن زن بنزینی شبیه به اتومبیل هایی که سوار می شوید، با سوخت بنزین کار می کند. در ادامه دیگر مشخصات و کاربرد های چمن زن بنزینی را بیان خواهیم کرد.

دستگاه چمن زن موتوری

فروش انواع چمن زن بنزینی

فروش انواع چمن زن بنزینی چگونه و توسط چه مراکزی انجام می شود؟ خب با وجود این که همه می دانند در فروشگاه های ابزار باغبانی و کشاورزی و نیز فروشگاه های موتوری می توان این ماشین را خریداری نمود.
اما روش بی دردسر تر و مقرون به صرفه دیگری هم وجود دارد که اینترنتی می باشد. این روش اینترنتی حتی برای فروش جزئی ابزار و لوازم هم کارایی دارد.
البته روش اینترنتی شامل مزیت های بیشتری به نسبت روش سنتی است.
همان طور که گفته شد نمایندگی فروش هر مارکی در هر شهری تعداد برند های مشخصی را می تواند عرضه کند و خب در هر شهر هم بسته به کشش بازارش نهایتاً تعداد محدودی نمایندگی و برند وجود خواهد داشت.
اما در روش فروش اینترنتی نیازی نیست که فقط محدود به چند مارک باشید، تنوع مارک و مدل بیشتر می باشد.

چمن زن بنزینی

مشخصات فنی انواع ماشین چمن زن بنزینی

به نظر می رسد آن چه در کلیه محصولاتی که تنوع مدل دارند، تفاوت ایجاد می کند، مشخصات فنی آن ها است. برای ماشین چمن زن بنزینی مشخصات زیر اهمیت ویژه خواهند داشت.

  • اولین مشخصه حجم موتور این نوع از چمن زن ها است. میزان قدرت و حجم موتور چمن زن بنزینی بیش از انواع برقی است و همین سبب می شود تا به منظور استفاده در زمان بیشتر برای زمین های بزرگ و متوسط کارایی بهتری از خود نشان دهد.
  • مشخصه بعدی انواع چمن زن ها عرض برش و ارتفاع برش می باشد که در انواع بنزینی عرض برش بیش از 40 سانت خواهد بود.
  • همچنین در این چمن زن ها گیربکس هم تعبیه می شود.
  • در عین حال مناسب برای زمین های دارای شیب و ناهمواری هم هستند.

اما مشخصه های دیگری از این مدل دستگاه وجود دارد که به نظر زیاد خوب نیست، ولی با توجه به مخصاتی که در بالا گفته شد اجتناب ناپذیرند.

  1. انواع چمن زن بنزینی سر و صدای زیادی دارند.
  2. چمن زن بنزینی وزن بیشتری نسبت به انواع دستی و برقی دارد.

ماشین چمن زن بنزینی

دستگاه چمن زن بنزینی دست دوم

خب با توجه به موارد بیان شده در بالا و مشخصاتی که از چنین ماشین هایی مطرح است، مشخص خواهد شد که این مدل ماشین چمن زن بیشتر برای زمین های بزرگ و کاربرد حرفه ای مناسب است و مصارف خانگی ندارد. در نتیجه ارگان ها و یا پیمان کاران فضای سبز این نوع دستگاه ها را خریداری می کنند.
اما خب ممکن است به دلیل قیمت این مدل ها دنبال انواع نمونه های دست دوم هم باشند که البته زیاد توصیه نمی شود. خرید و فروش چمن زن دست دوم معمولاً از مصرف کننده به مصرف کننده میسر است و در نتیجه افراد باید کاملاً در تعامل با یکدیگر باشند.
مدل دست دوم به هر حال مدتی کار کرده است و در نتیجه نیاز است که از نظر فنی کاملاً آن را بررسی کنید.

نمایندگی چمن زن بنزینی

واردکننده ماشین چمن زن موتوری

واردکننده ماشین چمن زن موتوری شامل انواع مدل های برقی، بنزینی، تراکتوری و غیره می تواند، تنوع زیادی در مدل هایی که وارد بازار می کند، ایجاد کند.
وارد کننده ها اغلب سایر لوازم و ابزارآلات باغبانی را هم وارد میکنند و در نتیجه می توانند نمایندگی های فعالی در سراسر کشور داشته باشند. خوشبختانه تنوع این واردکننده ها در کشور زیاد است. برخی مدل های شارژی و تراکتوری هم دارند و برخی تنها مدل های موتوری دارند و انواع دستی را وارد نمی کنند چون بازار مصرف کمتری دارد.
در مجموعه بازرگانی و تولیدی آرتان امکان تأمین مستقیم این ماشین آلات فراهم می باشد.