+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی قیچی باغبانی برگر آلمان اصل در این مرکز انواع محصولات مورد نیاز ابزار فروشی ها و مراکز پخش را با تعداد نامحدود برای سراسر کشور ارائه می کند.
یکی از مارک های انواع قیچی باغبانی که در کیفیت و تنوع مدل در بازار ابزارآلات باغبانی خوش نام می باشد. برگر آلمان می باشد. نمایندگی برگر در کشور فعال است و می توان جنس اصل را به راحتی خرید.
مشخصه انواع قیچی باغبانی و اره های برگر آلمان این است که روی تیغه اسم کامل مارک نوشته شده است، به راحتی قابل تشخیص می باشد. در نمایندگی قیچی باغبانی برگر انواع مدل ها قیچی هرس که در ادامه برخی از آن ها را معرفی می کنیم توزیع می شود.

قیچی باغبانی برگر دسته بلند

انواع قیچی باغبانی برگر برای خرید عمده

از جمله انواع قیچی باغبانی برگر آلمان می توان موارد زیر را نام برد:

  • قیچی باغبانی برگر مدل 1760 این مدل از انواع هرس کوچک است که دسته قرمز رنگ داشته و بدنه فولاد پرس شده در تولید آن استفاده شده است. بر روی تیغه این مدل پوشش کروم سخت وجود دارد. اما دارای کیف حمل نمی باشد.
  • قیچی باغبانی با تیغه قابل تعویض برگر مدل 1200 که این مدل هم مانند سایر انواع قیچی باغبانی برگر آلمان دسته قرمز رنگ دارد. طول 21.5 سانت دارد. این مدل هم برای هرس استفاده می شود.

قیچی باغبانی هرس برگر

  • قیچی باغبانی مدل 1050 هم در انواع قییچی باغبانی کوچک طراحی شده و وزن حدود 225 گرم دارد. با کمک این مدل می توان شاخه های با قطر 2 سانت را هم هرس نمود.
  • قیچی باغبانی برگر مدل 4175 هم از انواع دسته بلند برای هرس شاخه ها است که رنگ قرمز طوسی در دسته های این مدل ها استفاده شده است.
  • قیچی باغبانی برگر مدل 4360 هم دارای طول 70 سانت می باشد و وزن 1 کیلو 400 گرمی دارد. این وزن اگرچه به نسبت انواع قیچی هرس بیشتر است، ولی به دلیل اندازه قیچی باغبانی دسته بلند، اجتناب ناپذیر می باشد.

قیچی کوچک برگر