+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی قیچی باغبانی سابوتن ژاپنی در انواع هرس همچنین انواع مدل از اره های باغبانی دستی این مارک را عرضه و به صورت سراسری در کشور پخش می کند.
یکی از دلایلی که خریداران کالاهای خارجی کالا و برندی را معروف و یا باکیفیت بدانند، این است که می دانند این برند در کجا تولید شده است.

همچنین مشخصات فنی آن را دانسته و البته از نظر کیفیت تست های لازم را انجام داده اند.

تقریباً بیشتر کالاهایی که از ژاپن وارد کشور می شود، ( ژاپنی اصل) به لحاظ کیفیت بسیار منحصر به فرد تولید شده اند. تکنولوژی ساخت و نیز مواد اولیه ای که دارند، چیزی نیست که به مردم کل جهان پوشیده باشد.

اما قیچی باغبانی سابوتن و نیز سایر تولیدات این برند ژاپنی در کدام شهر و کمپانی این کشور تولید شده اند؟
شهر های ژاپن مانند miki ممکن است، دارای قدمت زیادی باشند، اما هرگز از علم روز دنیا عقب نبوده اند.

کمپانی سابوتن در این شهر با تکیه بر علوم روز دنیا و نیز طراحی و نوآوری سعی کرده تا همیشه کالاهای مرغوب و به روزی را با کاربری آسان تولید کند.
به همین منظور از نظر طراحی یکی از افتخارات کمپانی سابوتن دریافت جایزه بهترین طراحی جهانی بوده و به UD کاملاً متعهد می باشد.

قیچی هرس باغبانی 1255سابوتن

فروش عمده قیچی باغبانی سابوتن

خب در حال حاضر با توجه به موارد نام برده شده، طبیعی است که کالای مرغوب نیازمند نمایندگی در کشور است.

تا هم توزیع با برنامه ای داشته باشد و هم این که بتواند پاسخگوی نیاز مشتری ها باشد.

نمایندگی قیچی باغبانی سابوتن در ایران شرکت گرین آذین بوده و البته به کمک همکاران خود توزیع کلی و سراسری را در کشور هم عمده و جزئی در اختیار گرفته است.
فروش قیچی باغبانی سابوتن در این مرکز عمده بوده و سعی شده تا تخفیف لازم برای همکاران در نظر گرفته شود.

اگرچه برند سابوتن دارای انواع اره باغبانی دستی هم هست، ولی در بین ابزارآلات باغبانی بیشتر قیچی های این مارک را می شناسند که در ادامه انواع مدل های آن را بررسی خواهیم کرد.

قیچی باغبانی 1300 سابوتن

انواع قیچی باغبانی ژاپنی سابوتن

خب شاید شما اولین کسی نباشید که دنبال بررسی مدل های مختلف برندی چون سابوتن است، و در مطالب مختلف، کم و بیش اطلاعاتی به دست آورده اید، اما در این متن هم مختصراً توضیحاتی داده می شود.

  • قیچی باغبانی سابوتن مدل 1255:با دسته ای آبی رنگ است، که منحصر به هرس های سنگین طراحی شده است. در مدل 1255 تیغه از فولاد پر کربن به همراه پوشش تفلون است. و دسته فولاد می باشد که هر دو باعث افزایش طول عمر و البته عدم زنگ زدن می باشد.
    در بین انواع مدل های قیچی این مارک، این مدل جزو انواع پر فروش نه تنها در ایران، که در ژاپن و اروپا می باشد.

 

  • قیچی باغبانی سابوتن 1256: این مدل هم مشخصاتی مشابه با مدل 1255 دارد. دارای دسته نارنجی رنگ بوده و مناسب برای هرس سنگین خواهد بود. اما آن چه این مدل را متمایز می کند، طراحی تیغه های آن و اتصال به روش مدرن PIVO است.این مدل نه تنها در ژاپن که در آمریکا، انگلیس، آلمان و فرانسه گواهی ثبت اختراع دارد.

 

  • مدل 1340: این مدل کلیه مشخصات گفته شده برای دو مدل قبلی را دارد. ولی به گونه ای طراحی شده که علاوه بر مناسب بودن برای هرس سنگین، در میوه چینی، گل کاری، و کارهای گل خانه ای هم پیشنهاد می شود. سبک است و ابعاد کمی دارد. البته اگرچه کوچک می باشد، به دلیل نوع طراحی و کارایی، در دسته انواع قیچی باغبانی بزرگ هم قرار می گیرد.

 

  • قیچی باغبانی سابوتن مدل 1300:این مدل هم جهت هرس های سنگین مورد پیشنهاد می باشد. همچنین روی تیغه آن را با کروم سخت پوشش داده اند تا بتوان مدت زمان بیشتری از آن استفاده نمود. طراحی فک و اتصالات مرکزی این مدل قیچی باغبانی سابوتن موجب کاهش اصطکاک و نیروی وارد شده بر آن شده و در نتیجه در حین کار نیازی به روغن کاری نخواهد داشت. قیچی سابوتن 1300، دارای گیره ای لمسی است که به منظور سادگی استفاده از این مدل در حین کار در ارتفاع بالا طراحی شده است.

قیچی باغبانی کوچک سابوتن 1256

نحوه خرید اینترنتی قیچی باغبانی

اما نحوه خرید اینترنتی انواع قیچی باغبانی سابوتن و یا مارک های معتبر دیگر این گونه است که شما باید ابتدا مدل و برند مد نظر تان را پیدا کرده و از کیفیت و کارایی آن مطمئن شوید.

سپس مرکز فروش معتبری را در این زمینه پیدا کنید، که نمایندگی فروش و توزیع محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه داشته باشد. این امر سبب خواهد شد تا قیمت رقابتی در خرید عمده داشته باشید.

همچنین در مورد مارک هایی چون قیچی باغبانی سابوتن نمونه اصل را دریافت کنید.
برای خرید از این مرکز راه های ارتباطی زیر به همراه مشاوره رایگان در اختیار شما خواهد بود.

قیچی سابوتن باغبانی 1340