+989129218622 artancompany22@gmail.com

در ایران انواع قیچی باغبانی خارجی مانند فیلکو دارای نمایندگی فروش و توزیع می‌باشد که خریدار عمده بتواند از خدمات برند ها هم بهره مند شود.
سوال اول در مورد این که فروشنده جنس اصل را عرضه می‌کند یا خیر، این است که آیا کشور سازنده را درست معرفی می‌کنند. برند فیلکو که قیچی باغبانی و هرس آن معروف است، سوئیسی می‌باشد. در حقیقت نمایندگی های فروش آن در ایران با مشخصات مختلف این ابزار کاربردی باغبانی را عرضه می‌نمایند. در ایران نمایندگی انحصاری هم برای این کالا ها قطعاً فعال می‌باشد. فیلکو از سال ۱۹۴۵ در این زمینه فعالیت دارد.

کارخانه ساخت قیچی باغبانی فیلکو

این کارخانه در سوئیس و در منطقه ای سر سبز اما با آخرین تکنولوژی های روز دنیا احداث و فعالیت دارد. کلیه قسمت های قیچی از تیغه تا دسته به صورت اتوماتیک توسط ربات های خط تولید درست می‌شوند. جنس تیغه ها از فولاد انتخاب شده و دسته های ارگونومی این مدل قیچی با پوشش مناسب به رنگ قرمز، ضد تعریق و سر خوردن می‌باشد. این دسته ها بسته به مدل و توسط اپراتور با زاویه مناسب به تیغه متصل می‌گردند.

 

نگهداری از قیچی باغبانی فیلکو

هر چند برای قیچی باغبانی در انواع مدل ها، ما نیاز به افزایش طول عمر داریم، تا هزینه ها کاهش یابد. اما با این وجود در برخی مدل ها مثل فبلکو به دلیل استحکام در تیغه و دسته این طول عمر وجود دارد. در عین حال می‌توان پس از هر بار کار کردن با این ابزار، تیغه را کاملاً تمیز نمود. در صورتی که نیاز به تیز کردن تیغه باشد، کار را به افراد ماهر بسپارید. قابلیت تعویض تیغه از دیگر مشخصات این برند است که کارایی آن را افزایش می‌دهد.