+989129218622 artancompany22@gmail.com

نمایندگی قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو در کشور فعال است و انواع مدل از این قیچی باغبانی پر طرفدار را عرضه خواهد کرد. فلکو به همراه مارک هایی چون برگر و باهکو از جمله برند های با طول عمر بالا می باشند.
اصل این که یک نمایندگی در منطقه فعالیت خود را آغاز می کند، این است که دارای فروش بالا می باشد و می تواند از نظر مالی و خرید رضایت شرکت تولید کننده را بر آورده کند.
در مورد ابزارآلات باغبانی هم قیچی باغبانی و هم اره که مخصوص هرس هستند، به خصوص در مناطقی که کشاورزی انجام می شود، استفاده زیادی دارند.

در نتیجه مارک های مختلف در فروشگاه ها عرضه می شود و هر مارکی که واقعاً از دید مصرف کننده حرفه ای کارآمد و با طول عمر خوب باشد، می تواند، بیشترین فروش را داشته باشد.
قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو از مارک هایی است که در سراسر ایران مشتری و مصرف کننده دارد و در نتیجه طبیعی است که در کشور نمایندگی انحصاری داشته باشد.

قیچی باغبانی فلکو مخصوص هرس

بهترین قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو

بهترین مدل قیچی باغبانی مخصوص هرس فلکو شامل انواع زیر می باشد.

  • قیچی باغبانی فلکو 5 اصل سوئیس
  • قیچی باغبانی فلکو 7
  • قیچی باغبانی فلکو FELCO 2
  • قیچی فلکو 11

قیچی باغبانی فلکو

همان طور که می دانید فلکو مارکی سوئیسی است و البته نمونه های طرح فلکو که تولید تایوان هم هستند در بازار به فروش می رسد که ارزان تر خواهند بود. البته کیفیت نمونه اصل را قطعاً ندارند.
طول عمر تیغه و دسته قیچی که به سادگی دچار زنگ زدگی نشود بالا است،و در برابر سایش با شاخه ها مقاوم می باشد. در قیچی باغبانی فلکو به دلیل فولاد پر کربنی که استفاده شده این مشخصات منحصر به فرد ایجاد شده اند.
دسته این برند از فایبرگلاس به علاوه آبکاری Anodize است که سبب خوش دستی آن شده و از دست کاربر در حین هرس کردن نمی لغزد.

قیچی هرس فلکو